Miło nam poinformować, że na szczecińskiej mapie punktów medycznych pojawiło się wyspecjalizowane centrum rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej oraz sportow... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Fizjoline

Jana Karola Chodkiewicza 1

Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Fizjoline

Kosynierów 14/U1

70-786 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Miło nam poinformować, że na szczecińskiej mapie punktów medycznych pojawiło się wyspecjalizowane centrum rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej oraz sportowej.

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: lek. Małgorzata Złotnicka konsultacja psychiatryczna

    Pani Doktor jest Aniołem. Aniołem w ludzkiej skórze, kochana, ciepła, empatyczna. Słucha, pyta, prawdziwa specjalistka z powołania. Poszłam z ciężką duszą, wyszłam lekka jak piórko, z nadzieją na lepsze jutro.
    Uwielbiam, szanuje, polecam z calego serca!

  • P
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Dariusz Jarema Inny

    Konkretnie, obiektywnie i bez owijania w bawełnę: dobry fizjoterapeuta. Ale wiadomo, co człowiek to opinia, więc polecam dać szansę i przetestować na własnej skórze.

  • E
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: lek. Małgorzata Złotnicka konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

    Bardzo ciepła, empatyczna i zaangażowana Pani Doktor. Leczenie skuteczne, dostosowane do potrzeb i modyfikowane w czasie

  • M
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Dariusz Jarema Inny

    Pełen profesjonalizm. Godny polecenia. Zawsze pozytywnie nastawiony. Pomógł przywrócić mi pełną sprawność nóg, po dwóch skomplikowanych operacjach.

  • A
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Rafał Wokrój masaż sportowy

    Rafał, wielkie dzięki za Twoje wsparcie i za tak dobrą „robotę” jaką wykonałeś z moją stopą. Dzięki Twojej ogromnej wiedzy , doświadczeniu i profesjonalnemu masażowi moja stopa jest już sprawna i mogę znowu biegać oraz chodzić w szpilkach Nie bez znaczenia pozostaje masaż barków, dzięki któremu nie zaciskam już szczęki. Twoje rady były na wagę złota, dziękuję jeszcze raz za wszystko. Innym bardzo polecam usługi Rafała!

  • M
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Rafał Wokrój Inny

    Wspaniały specjalista. Z bardzo dużą empatią i holistycznym podejściem do pacjenta. Po bardzo ciężkiej operacji nie mogłam zupełnie chodzić a dziś dzięki pomocy Pana Rafała mogę uprawiać sport. Polecam wszystkim .

  • M
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Rafał Wokrój Inny

    Bardzo przyjazny fizjoterapeuta z bardzo profesjonalnym podejściem. Dzięki Jego wiedzy spróbowałem innej drogi w sprawie kontuzji która mnie spotkała.
    Polecam z całego serca.

  • S
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Rafał Wokrój Inny

    Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Bardzo przyjazna atmosfera, która również jest ważna w procesie zdrowienia. Jeśli ktoś potrzebuje pozytywnego nastawienia do swojej kontuzji, w tym miejscu z pewnością je znajdzie. Z Rafałem widywałam się już kilka lat temu. Wyciągnął mnie z poprzedniego problemu, więc w przypadku kolejnej kontuzji znów zwróciłam się po jego pomoc. Mogę powiedzieć jedno: ma ręce cudotwórcy. Widać, że to nie tylko pasja, ale życie. Bardzo się angażuje w to co robi. Wiem, że jestem w najlepszych rękach!

  • I
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: mgr Rafał Wokrój Inny

    Nie znam drugiego tak profesjonalnego i znającego się na rzeczy fizjoterapeuty jak Pan Rafał, a odwiedziłam ich już wielu. Jestem po dwóch operacjach przeprowadzonych w obrębie stawu barkowego, rekonstrukcji mięśni, o których powrót do sprawności i siły walczę już ponad rok, a stan w jakim jest teraz moja ręka -bardzo dobry zawdzięczam w dużej mierze właśnie Panu Rafałowi. Na początku terapii został przeprowadzony ze mną bardzo dokładny wywiad na temat choroby, Pan Rafał zapoznał się z dokumentajcą medyczną i przeprowadził badanie, po którym szczegółowo objaśnił gdzie tkwi problem, na czym będzie polegała terapia. Opierała się ona na pracy manualnej, a w głównej mierze na ćwiczeniach, które owszem były intensywne i wymagające, ale też szczegółowo objaśniane i obrazowane w jaki sposób należy je wykonywać, a przede wszystkim zawsze były proporcjonalne do siły i możliwości. Czy terapia była, a właściwie jest bezbolesna ? Absolutnie nie, początki były cieżkie i przysparzały nieco bólu, ale dla tak świetnych efektów jakie są teraz, a jakie jeszcze mogą być w przyszłości naprawdę warto za każdą cenę i każdy czas(rehabilituję się już 6 miesięcy) Jeżeli chodzi o dokumentację również nigdy nie było z nią problemów, dostawałam ją niemal od ręki. Pan Rafał to człowiek, który w swoim fachu jest naprawdę świetny, posiada ogromny warsztat w postaci wiedzy, doświadczenia i serducha jakie wkłada w pracę! Nie znam lepszego, bardziej profesjonalnego i podnoszącego na duchu fizjoterapeuty. Serdecznie polecam wszystkim tym, którzy prawdziwie chcą powalczyć o siebie, swoje zdrowie i sprawność - z tym człowiekiem naprawdę da się to osiągnąć. Ja sama na tygodniowej terapii byłam już dwa razy i zamierzam udać się po raz trzeci, choć mam do pokonania 400km - bo warto!!!
    Panie Rafale dziękuję raz jeszcze!

  • A
    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: dr n. med. Magdalena Sieńko konsultacja neurologiczna dzieci

    Chociaż pacjent był dość trudny, pani doktor bardzo cierpliwie przeprowadzała badanie. O wszystko dokładnie wypytała i przede wszystkim słuchała. Tłumaczyła skrupulatnie dawkowanie leków, zalecane badania i była przy tym bardzo spokojna i sympatyczna. Zapewne jeszcze odwiedzimy panią doktor.

  • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania