FIT STYLE ZONE

(1 opinia)

Fit Style Zone stanowią dwie nowoczesne placówki. Nasi fizjoterapeuci nastawieni są na holistyczne podejście do każdego Pacjenta. W naszym Centrum świadczony jest szeroki wachlarz usług, w tym zabie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

FIT STYLE ZONE

Śluzowa 21

59-700 , Bolesławiec , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

FIT STYLE ZONE

Zgorzelecka, 52

59-700 , Bolesławiec , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Fit Style Zone stanowią dwie nowoczesne placówki. Nasi fizjoterapeuci nastawieni są na holistyczne podejście do każdego Pacjenta.
W naszym Centrum świadczony jest szeroki wachlarz usług, w tym zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże klasyczne, terapia manualna, jak również szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych. Zatrudniamy doświadczonych fizjoterapeutów, którzy poradzą sobie z każdym problemem. Dlatego też u nas każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Mikulska masaż klasyczny

  Polecam! Pani Patrycja to fizjoterapeutka z powołaniem, bardzo indywidualnie podeszła do mojego problemu jak i problemów mojej nastoletniej córki. Zaangażowanie i zrozumiałe wyjaśnienia, a przede wszystkim skuteczność.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania