Filia Nr 1 - u Medycyna Grabieniec

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Filia Nr 1 - u Medycyna Grabieniec

Chłopickiego 49, Polesie

94-307, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Urbańczyk

  Psychiatra,

  • B

   Mam mieszane odczucia. Moja wizyta u pani doktor trwała w porywach 15 minut i wyszłam z niej mocno zdezorientowana. Na samym wstępie przeprowadzony został wywiad, całkiem dokładny - i to moim zdaniem plus. Później zostałam zapytana z jakim problemem przychodzę i już na wstępie podkreśliłam, że przyszłam po skierowanie do psychologa w związku ze swoimi problemami. Pani doktor od razu po rozmowie zaproponowała mi jakieś lekkie leki, ale od razu powiedziałam, że nie będę ich brać, bo nie czuje by było to konieczne. Skierowanie dostałam. Problem polega na tym, że gdyby nie to, że mam to skierowanie, to nie wiedziałabym w ogóle co mi dolega, ponieważ żadna diagnoza nie została mi postawiona. Żadnej rozmowy ani komentarza na temat tego co powiedziałam, tylko leki + skierowanie i tyle. Na skierowaniu widnieje jeszcze zapis, że uzasadnieniem wystawienia go jest "terapia na prośbę pacjentki". Czyli wynika z tego, że sama sobie wymyśliłam problem, a mimo wszystko miałam w związku z tym dostawać tabletki na szczęście?
   Wystawiam ocenę neutralną, gdyż może przy dłuższej wizycie zmieniłabym zdanie.

  • A

   Wiem że to wspaniały człowiek-lekarz miałam przyjemność pracowac z Panią dr.zawsze pogodna nawet jak zmeczona zainteresowana pacjentem...pamiętała jednostki chorobowe i wiazała bez wertowania historii z pacjentem...dobry specjalista..słucha ludzi....BRAWO!!!!!! Tak trzymac!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Sylwia Nowak

  Psycholog,

  • A

   Już pierwsza wizyta u Pani Sylwii bardzo dużo mi dała. Pokonałem lęki, inaczej patrzę na świat. Żyję bardziej świadomie. Dziękuję