Femina Mwm

(77 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Femina Mwm

Biała 8

43-600 , Jaworzno , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Lempart

  Ginekolog,

  • jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z Dr. wszystko konkretnie wytlumaczy i opowie co jest grane napewno z powołaniem sie nie minął ;)

  • A

   Miły ,konkretny,wszystko wytłumaczy.Jedynym minusem są drogie wizyty i za samo USG płaci się 140zł moim zdaniem bardzo drogo

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Józefa Magdalena Dziedzic

  Ginekolog,

  • M

   Pani Doktor ma duże doświadczenie. Bada rzeczowo i skrupulatnie. Zleca niezbędne badania i świetnie pamięta i zna każdą pacjentkę. Polecam!


 • Krzysztof Wikarek

  Ginekolog, dr n. med.

  • L

   Bardzo miły i zabawny lekarz. Dopiero zaczęłam do Niego chodzic wiec narazie nie mogę powiedzieć nic wiecej ale przekonamy sie.

  • M

   Dr. Wikarek prowadził moją ciążę od samego początku - z której wyniku byłam bardzo zadowolona mimo, iż od 7-mego miesiąca miałam problemy z utrzymaniem ciąży i efektem tego były częste wizyty w szpitalu i częstsze wizyty u doktora. Jeśli chodzi o poród w Jaworznie to również jestem ze szpitala i z opieki bardzo zadowolona. Przy komplikacjach doktor zostawił mnie w szpitalu, kilka razy miałam zrobione OCT i po kilku dniach urodzilam śliczną córeczkę. Polecam wszystkim ciężarnym tego lekarza i poród w Jaworznie. "Bajki i brednie" dotyczące słabej opieki i innymi zmyślonymi historiami możecie wyrzucić do kosza.
   Pozdrawiam
   Monika

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Maciej Chwirut

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet ginekologicznyUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, potrafi stworzyć przyjazną atmosferę w gabinecie, stres który mi towarzyszył w czasie wizyty, natychmiast minął.Podoba mi się ,że zwracał się czasem na Ty, powoduje to , że czułam się swobodnie, moje skrępowanie zaraz minęło. Ponadto świetny fachowiec, znakomity lekarz.

  • D
   Lokalizacja: Elvita Centrum Medyczne Trójka

   Nie polecam tego lekarza. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Zaraz po wejściu do gabinetu poinformowałam lekarza o tym licząc, że powie mi jak będzie przebiegać badanie, natomiast usłyszałam ''iść, rozebrać się i wrócić''. Był bardzo niemiły. Powiedziałam mu również o bardzo ciężkich dla mnie miesiączkach na co wypisal mi receptę na tabletki antykoncepcyjne. Gdy zapytałam o skutki uboczne powiedział ''że nie ma bo to jest dla mnie lekarstwo''. Bardzo nieuprzejmie zwrócił mi uwagę na to, że nie zabrałam ze sobą skarpetek bądź kapci i że nie mozna być na boso. Następnie na fotelu do badania cały czas mówił mi że jestem źle ułoźona zamiast mi powiedzieć jak dokładnie powinnam to zrobić. Poźniej stwierdził, że jestem zbyt spięta i on nie ma jak mnie przebadać. Cały czas zwracał mi uwagę wiedząc, że to moja pierwsza wizyta zamiast mi wszystko wyjaśnić.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Piotr Kossowski

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc przyznaję, że byłam zestresowana, ale wszystko przebiegło szybko, dokładnie i bezproblemowo :)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz nie wykazuje żadnej empatii, wizyta była nieprzyjemna, w niezbyt miłej atmosferze. Nie pokazał usg a mógłby delikatnie ekran przekręcić i wyjaśnić obraz. Wydruk usg też by mi się przydał. Nie zlecił beta hcg co powienien zrobić 2 razy w przeciągu 48 godz zbadać , czy rośnie jak powinna. Pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania