Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wy... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

FCMed- Familijne Centrum Medyczne

Mazowiecka 33

15-369 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ, Signal Iduna, Allianz, Compensa, enel-med, PZU Zdrowiewięcej (4)

O nas

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim pełnych zrozumienia i życzliwości dla drugiego człowieka i jego problemów.


Nasz ośrodek powstał z myślą o problemach zdrowotnych pacjentów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Głównym celem, jaki przyświecał założycielom Familijnego Centrum Medycznego było umożliwienie dostępu do szerokiego grona specjalistów i nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich wszystkim osobom potrzebującym rzetelnej i szybkiej diagnostyki. W naszym ośrodku dostępne są m.in. echo serca, gastroskopia, kolonoskopia, USG brzucha, USG piersi, Holter, biopsje i inne badania specjalistyczne. Oprócz opieki lekarskiej, FCMed dysponuje także opieką fizjoterapeutyczną. Rehabilitacja dzieci obejmuje m.in. terapię niemowląt, fizjoterapię dziecięcą w przebiegu chorób (genetycznych, metabolicznych czy MPD - mózgowego porażenia dziecięcego), po zabiegach i urazach ortopedycznych, jak również leczenie wad postawy. Opieka fizjoterapeutyczna dla dorosłych obejmuje m.in. rehabilitację stawu skokowego, kolana, kręgosłupa, rehabilitację przed- i pooperacyjną, rehabilitację sportową oraz dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ważnym elementem jest także rehabilitacja osób starszych.

Familijne Centrum Medyczne w Białymstoku stanowi alternatywę dla publicznych placówek służby zdrowia. Cały dochód pochodzący z działalności naszego ośrodka, przekazywany jest na cele statutowe Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Badanie cytologiczne
 • Biopsja z diagnostyką cytologiczną

Badania

 • ECHO serca
 • Holter
 • EKG
 • Pracownia USG
 • USG doppler
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko Inny

  13.10.2022 r. miałam badanie kolonoskopii u Pani dr M. Konopko. Profesjonalizm i bardzo wysoka jakość usługi, co przekłada się na zadowolenie pacjenta. Pani Doktor ciepła, życzliwa, uśmiechnięta i ... i cały czas w kontakcie z pacjentem. Podczas badania uspokoi, wyjaśni i całe badanie odbywa się bezboleśnie, a co za tym idzie czuje się profesjonalizm i mega doświadczenie!!! Bardzo polecam Panią dr M. Konopko!!! Kochany człowiek i lekarz anioł!!!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko konsultacja gastrologiczna

  Gorąco polecam badanie u Pani dr M. Konopko, wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie, badanie bezbolesne, konkretnie z ogromną dokładnością, no i jak to w życiu bywa coś tam się znalazło dla tego też namawiam wszystkich by nie zwlekać tylko raz na jakiś czas zrobić kolonoskopię wczesna reakcja pozwoli dłużej pożyć.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko gastroskopia

  Jestem pełen uznania dla Pani Doktor, gdyż już na samym wejściu do gabinetu zostałem bardzo przyjemnie i z uśmiechem przywitany. Na wstępie był wywiad, po czym omówienie na czym będzie polegało badanie. Samo badanie, które okazało się być wykonane bardzo profesjonalnie, co daje się zauważyć, że robi to osoba z dużym doświadczeniem zawodowym. Ponadto personel, który pracuje w Familijnym Centrum Medycznym jest przyjazny dla pacjentów.
  Uważam, że Pani dr Konopko jest bardzo profesjonalną i najlepszą specjalistką w swojej dziedzinie. Bardzo polecam!!!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko gastroskopia

  Jestem opiekunem prawnym osoby niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu głębokim, która przebywa w DPS( i równocześnie pracownikiem tej instytucji). Jest to tzw. pacjent trudny(wszyscy, którzy mają do czynienia z takimi osobami wiedzą o czym piszę), który nie współpracuje podczas wykonywania jakichkolwiek badań a nawet broni się , ponieważ odbiera to jako zagrożenie własnego bezpieczeństwa. Wobec takiej postawy wszelkie badania diagnostyczne muszą być wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Niestety oddziały szpitalne niechętnie przyjmują takiego pacjenta, ponieważ wiąże się z zaangażowaniem dodatkowej opieki nad nim. Dlatego też mój podopieczny trafił do Familijnego Centrum Medycznego, aby tam w znieczuleniu ogólnym mieć wykonaną gastroskopię i kolonoskopię. Od razu został otoczony troskliwą opieką , a badania zostały wykonane sprawnie i szybko. Cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze, wszystko było na czas i bez zbędnej zwłoki. Pani Doktor ciepła i życzliwa osoba od razu nawiązała kontakt z moim podopiecznym, w trakcie całej wizyty widziałam jej autentyczne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy takim ,,trudnym przypadkom". Po wykonaniu badań mój podopieczny otrzymał bezpłatną poradę lekarską, gdzie Pani Doktor szczegółowo i wyczerpująco opisała dalsze postępowanie i opiekę. Profesjonalizm pod każdym względem. Dobrze, że jest takie miejsce i Tacy Ludzie i oby jak najdłużej wytrwali. Polecam wszystkim i już wiem, że będę korzystać z ich usług.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Pani doktor Marzena Konopko jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, uratowała mi życie.
  Dzięki niej udało się u mnie wykryć nowotwór złośliwy jelita grubego, który został usunięty w ostatniej chwili, bardzo żałuję tego, że nie zdecydowałem się wcześniej na kolonoskopię i czekałem do pięćdziesiątki.
  Gastroskopię i kolonoskopię Pani doktor wykonuje w sposób bezbolesny, szybki i jednocześnie bardzo dokładny. Ponadto zawsze można liczyć na szczerą odpowiedź na każde pytanie i ogrom empatii ze strony Pani Doktor.
  Bardzo dziękuję Pani Doktor!

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko Inny

  Zostałam skierowana do P. dr Konopko na gastroskopię z powodu kiepskich wyników krwi, bałam się, ponieważ pamiętałam pierwsze badanie gastroskopię, które z trudem zniosłam. Chciałam teraz zrobić je w znieczuleniu, ale czas naglił, a bez znieczulenia były bliższe terminy. Zdecydowałam się więc bez znieczulenia, podeszłam spokojniej i uważnie wysłuchałam rad pielęgniarki, co robić, aby nie bolało, nie dusiło i udało się. Zniosłam bdb, prawie wcale nie było trudności. Pobrano wycinki z polipów. Okazało się, że jest ok, kamień z serca, wyniki histopatologiczne dobre, a myślałam, że mam raka. Polecam profilaktykę i nie zwlekajcie. Pani Dr jest tak delikatna, empatyczna, ma pewną rękę, że gastroskopia u niej to prawie przyjemność. Szybko wyłapane zmiany leczy się obecnie dobrze, pacjenci od razu dostają kompleksową informację, a nawet słyszałam, jak P. Dr umawia sama pewną starszą panią na wizytę i badania do kolejnych specjalistów godnych zaufania.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Badanie kolonoskopii nie jest niczym strasznym a przede wszystkim może uratować życie, więc polecam profilaktykę u Pani Doktor Konopko! Wiem to na własnym przykładzie, że nie ma się czego bać. Zdecydowałam się na kolejne badanie bez znieczulenia mimo że pierwsze miałam bez, podczas badania zostały usunięte trzy polipy - zero bólu. Więc badać się profilaktycznie i nie czekać aż będzie za późno! Pani Doktor tak skutecznie podnosi świadomość w kwestii ważności tego badania, że mój mąż nie planował a na kolonoskopię już zapisany.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko Inny

  To było moje pierwsze badanie kolanoskopii, byłam bardzo zestresowana, a okazało się że nie potrzebnie. Podejście Pani Doktor było super. Samo badanie nie było bardzo bolesne ale ze względu na szczupłą sylwetkę poinformowana zostałam aby następne badanie zrobić ze znieczuleniem. Okazało się, że miałam dwa polipy, które od razu zostały usunięte.
  Badanie zrobiłam profilaktycznie i okazało się że podjęte kroki uratowały mnie przed nowotworem. Dziękuję Pani Doktor za profesjonalne podejście do pacjenta. Zalecam robienie nawet profilaktycznie badania kolanoskopii. Może uratować to nam życie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Zabieg kolonoskopii został przeprowadzony bardzo profesjonalnie ,prawie nie odczuwałam bólu. Bardzo się go obawiałam, ponieważ przy pierwszej kolonoskopii czułam się źle. Ten wykonany przez Panią Doktor naprawdę był zupełnie inny, chociaż naprawdę skomplikowany, ponieważ okazało się ,że po przebytej operacji powinnam mieć go wykonany w znieczuleniu ogólnym, ale dzięki nowoczesnemu aparatowi oraz profesjonalizmowi i doświadczeniu Pani doktor udało się wykonać go bez znieczulenia ogólnego. Zachęcam wszystkich, którzy obawiają się by wykonać ten zabieg, nie ma czego się bać , a wcześniej wykryty nowotwór daje szanse na przeżycie i wyleczenie. Bardzo polecam też Panią Doktor , bo na pewno dzięki niej nie będę się bała kontrolować swój stan zdrowia. Wykonywałam też u Pani doktor gastroskopię również było super. Obecnie takie badania jak gasrtoskopia i kolonoskopia to nic strasznego a często ratują nam nawet życie.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Bardzo się bałam gastroskopii i kolonoskopii, a nie było czego. Pani doktor miła,rzeczowa.Pełen profesjonalizm.Oba badania przeprowadzone wzorowo+ fachowy opis wyniku.Gabinet wyposażony w specjalistyczny sprzęt.Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam w razie potrzeby z przyjemnością wrócę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania