Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FCMed- Familijne Centrum Medyczne

Mazowiecka 33

15-369 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ, Signal Iduna, Allianz, Compensa, enel-med, PZU Zdrowiewięcej (4)

O nas

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim pełnych zrozumienia i życzliwości dla drugiego człowieka i jego problemów.


Nasz ośrodek powstał z myślą o problemach zdrowotnych pacjentów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Głównym celem, jaki przyświecał założycielom Familijnego Centrum Medycznego było umożliwienie dostępu do szerokiego grona specjalistów i nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich wszystkim osobom potrzebującym rzetelnej i szybkiej diagnostyki. W naszym ośrodku dostępne są m.in. echo serca, gastroskopia, kolonoskopia, USG brzucha, USG piersi, Holter, biopsje i inne badania specjalistyczne. Oprócz opieki lekarskiej, FCMed dysponuje także opieką fizjoterapeutyczną. Rehabilitacja dzieci obejmuje m.in. terapię niemowląt, fizjoterapię dziecięcą w przebiegu chorób (genetycznych, metabolicznych czy MPD - mózgowego porażenia dziecięcego), po zabiegach i urazach ortopedycznych, jak również leczenie wad postawy. Opieka fizjoterapeutyczna dla dorosłych obejmuje m.in. rehabilitację stawu skokowego, kolana, kręgosłupa, rehabilitację przed- i pooperacyjną, rehabilitację sportową oraz dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ważnym elementem jest także rehabilitacja osób starszych.

Familijne Centrum Medyczne w Białymstoku stanowi alternatywę dla publicznych placówek służby zdrowia. Cały dochód pochodzący z działalności naszego ośrodka, przekazywany jest na cele statutowe Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Badanie cytologiczne
 • Biopsja z diagnostyką cytologiczną

Badania

 • ECHO serca
 • Holter
 • EKG
 • Pracownia USG
 • USG doppler
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  badanie wykonane bardzo fachowo ,delikatnie, konsultacja konkretna, ludzie jeżeli myślicie badajcie się.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Kolonoskopia została wykonana szybko, sprawnie i bezboleśnie. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pani Doktor jest osobą serdeczną i zaangażowaną. Po badaniu udziela bardzo dokładnych informacji, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam wszystkim wykonanie badań w kierunku raka jelita grubego.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Wizyta u Pani dr. Była najlepsza decyzja jeśli chodzi o badanie kolonoskopii. Jak każdy wie jest to badanie, którego obawia się większość z nas. Przeświadczenie,że jest mało przyjemne,wstydliwe,bolesne. Nic bardziej mylnego. Zbierałam w sobie siły jak i chęci,by pójść na badanie. Będąc w Centrum już na samym początku pani z rejestracji otacza nas przyjemna aura. Po wejściu do gabinetu do badania dostajemy odpowiednie przygotowanie, jesteśmy poinformowani o wszystkim. Jakie zaskoczenie spotyka nas gdy jesteśmy już po wszystkim. Pani dr tak sprawnie, szybko i bezboleśnie przeprowadza badanie, że trwa to dosłownie chwilę. Rozmawia z nami podczas badania, opisuje i omawia co może nas niepokoić. Tak ciepła i serdeczna osoba, że chce się takich badań więcej! To naprawdę nie boli, a moze uratować nam życie!!! Ta chwilka ,dla której nie warto się zastanawiać i bać. Trzeba śmiało i odważnie wykonywać to badanie regularnie. Zaczęłam wszystkich do badań w Centrum. Panie z personelu są jak plaster miodu. Dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Coś pięknego super lekarz oby więcej taki w Polsce. Wrócę do pani jak tylko będę mail potrzebę. Polecam pełen profesjonalizm


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Badanie kolonoskopi odkładałem od kilku lat. Na szczęście w końcu zdecydowałem się i zachęcam wszystkich. Nie jest to takie straszne i każdy w wieku 50+ powinien wykonać takie badanie, które może zapobiec lub wcześniej zdiagnozować chorobę nowotworową.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Doskonałe podejście do pacjenta wszystko dokładnie jasno i zrozumiale wytłumaczone. Badanie wykonane w komfortowych warunkach. Gorąco polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Badanie przeprowadzone przez Panią Doktor w ramach programu badań przesiewowych raka jelita grubego całkowicie bezstresowe .Pani Doktor cierpliwie i fachowo wszystko wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polipy zostały usunięte bezboleśnie, szybko i sprawnie. Czułam, że jestem pod dobrą opieką .Dziękuję Pani Doktor i całemu zespołowi za życzliwość i troskę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Jestem po zabiegu kolonoskopi,badanie wykonane w nowoczesnym gabinecie.Pani Dr.Konopko i caly zespol potrafili stworzyc mila atmosfere aby pacjent nie musial odczuwac dyskomfortu badania. Pelen profesjonalizm.Badanie bezbolesne,pelna informacja po zabiegu ze strony Dr. Konopko.Polecam gabinet kazdemu.Dziekuje Bardzo


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Wizyta jest bardzo dobra i bardzoprofesjonalna.Zabieg jest bardzo dobrze przeprowadzony.Pelen komfort psychiczny i fizyczny.Zabieg w znieczuleniu bardzo miła atmosfera.Nic się nie odczuwa,żadnych skutków ujemnych.Jesli chodzi o wypicie plynu Fortrans,to nie ma zadnego problemu jest bez okreslonego smaku.Pije sie go bardzo dobrze,wbrew opiniom jakie o nim kraza.Znieczulenie nie pozostawia skutków ubocznych.Wszystko jest super I polecam wszystkim.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Konopko kolonoskopia

  Trudno w to uwierzyć, ale kolonoskopia przeprowadzona przez p. doktor nie wywołała w mnie żadnego dyskomfortu. Fachowo, przyjaźnie, delikatnie. Podane znieczulenie wywołało u mnie drzemkę, inni w czasie badania gawędzą z p. doktor. Nie trzeba się bać, a można wiele wygrać.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania