Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FCMed- Familijne Centrum Medyczne

Ciołkowskiego 88J

15-545 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, z doświadczeniem naszych specjalistów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim pełnych zrozumienia i życzliwości dla drugiego człowieka i jego problemów.


Nasz ośrodek powstał z myślą o problemach zdrowotnych pacjentów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Głównym celem, jaki przyświecał założycielom Familijnego Centrum Medycznego było umożliwienie dostępu do szerokiego grona specjalistów i nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich wszystkim osobom potrzebującym rzetelnej i szybkiej diagnostyki. W naszym ośrodku dostępne są m.in. echo serca, gastroskopia, kolonoskopia, USG brzucha, USG piersi, Holter, biopsje i inne badania specjalistyczne. Oprócz opieki lekarskiej, FCMed dysponuje także opieką fizjoterapeutyczną. Rehabilitacja dzieci obejmuje m.in. terapię niemowląt, fizjoterapię dziecięcą w przebiegu chorób (genetycznych, metabolicznych czy MPD - mózgowego porażenia dziecięcego), po zabiegach i urazach ortopedycznych, jak również leczenie wad postawy. Opieka fizjoterapeutyczna dla dorosłych obejmuje m.in. rehabilitację stawu skokowego, kolana, kręgosłupa, rehabilitację przed- i pooperacyjną, rehabilitację sportową oraz dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ważnym elementem jest także rehabilitacja osób starszych.

Familijne Centrum Medyczne w Białymstoku stanowi alternatywę dla publicznych placówek służby zdrowia. Cały dochód pochodzący z działalności naszego ośrodka, przekazywany jest na cele statutowe Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Badanie cytologiczne
 • Biopsja z diagnostyką cytologiczną

Badania

 • ECHO serca
 • Holter
 • EKG
 • Pracownia USG
 • USG doppler
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Edyta Ewa Pietrewicz

  Pediatra, Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wysoka prolaktyna

   A ja nie polecam. Wizyta trwała kilka minut, pani dr przejrzała dokumentację medyczną od innych lekarzy, w tym wynik wysokiej prolaktyny. Powiedziała, abym przebadała ją jeszcze raz i zgłosiła się ponownie - jeśli wynik nie spadnie to będziemy kierować się na rezonans lub tomografię, dokładnie nie pamiętam. Szkoda, że nie wiedziała, że prl jest hormonem, który ciężko zbadać, bo przeważnie jest wysoki a wpływa na niego nawet spacer czy wejście po schodach chwilę przez badaniem.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Komisji Edukacji Narodowej 50/U4Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła, przyjazna atmosfera, Pani doktor dokładnie i zrozumiale wszystko mi wyjaśniła. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marzena Konopko

  Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: FCMed- Familijne Centrum MedyczneUsługa: kolonoskopia

   Badanie kolonoskopii wykonane bezboleśnie, jak później dowiedziałem się od dr M.Konopko, odbyło się nową techniką. Badanie trwało nie całe 15 minut, w miłym i sympatycznym towarzystwie. Pragnę jeszcze dodać, że dr Konopko jest kontaktową osobą, z którą podczas badania można porozmawiać na wszelkie tematy. Z wielką przyjemnością chciałbym polecić badania gastroskopii jak i kolonoskopii, nie ma się czego bać.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W lipcu wraz z mężem zglosilismy się na badanie przesiewowe kolonoskopia z programu profilaktyka raka jelita grubego. koloskopia wykonana przez Panią Doktor M. Konopko W NZOZ medyczne centrum diagatyczno-lecznicze L.S Kisiel była całkowicie bezbolesna. Ogromna życzliwość i pełen profesjonalizm ze strony pani doktor . Nie warto było się stresować. Na pewno będziemy wracać do Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (81) o tym lekarzu


 • Ewa Topczewska-Lach

  Urolog Dziecięcy, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • A

   Serdecznie polecam. Pani doktor bardzo konkretna i profesjonalna. Ciesze sie ze moje dziecko trafilo pod opieke pani doktor. Dziekuje!

  • E

   Pani doktor bardzo konkretna i kompetentna. Super zaopiekowała się naszym rocznym synkiem podczas pobytu w szpitalu (robiła mu zabieg sprowadzenia jąderka). Polecamy w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Artur Weremijewicz

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • Lokalizacja: Klinika Chirurgii Dziecięcej

   Polecam lekarza z całego serca. Rzeczowy człowiek, po przeprowadzeniu badań przedstawił wszystkie możliwe "za" i "przeciw" planowanego zabiegu syna oraz ewentualnego ponownego zabiegu. Nie owijał w bawełnę. Nie obiecywał nie wiadomo czego.
   Moim synkiem zajął się profesjonalnie. Zresztą sam najmłodszy pacjent wspomina pana doktora z wielkim sentymentem.
   Pozdrawiamy Panie Arturze!


 • Mateusz Łukaszyk

  Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: FCMed- Familijne Centrum Medyczne

   Bardzo miły doktor, który posiada dużą wiedzę, interesujący się pacjentem. Profesjonalny, konkretny. Polecam

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne InnoMEDUsługa: dni spirometrii

   Bardzo miły lekarz z dużym doświadczeniem. Wizyta przebiegła bardzo humorystyczne, miło a przede wszystkim profesjonalnie i konkretnie. Polecam!!


 • Radosław Motkowski

  Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: szczepienia, infekcje

   Uwielbiamy Pana doktora za to ze mozna z nim o wszystkim porozmawiac, omowil z nami wszystkie aspekty testow genetycznych, mechanizmy wady i zalety szczepionek, cierpliwie tłumaczy i stara sie jak najlepiej poznac pacjenta. Leczymy u niego 2-ke dzieci i do tej pory ani razu nas nie zawiódł. Rzeczowo tłumaczy każdy aspekt i potrafi zrozumieć spanikowanego rodzica ale tez jasno prezentuje swoje stanowisko. Potrafi byc uszczypliwy ale w dobrym tego słowa znaczeniu, chce pokazac absurd w podejsciu rodzica do niektorych spraw. Bardzo miłe podejście do dzieci i fantastyczna pamiec. Goraco polecamy!!!

  • B
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: zmiany skórne

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Nasze 1.5 roczne dziecko mialo od 1 miesiaca życia zmiany skórne ktorych wielu lekarzy w tym dermatologów nie moglo zdiagnozować, każdy tylko przepisywał nowe leki. Pan Doktor jako jedyny odrazu postawił diagnoze, która sie potwierdziła. Pan Doktor jest miły do dziecka, można dokładnie o wszystko sie zapytać. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za rozpoznanie naszej choroby, gdyż pewnie dalej byśmy nie wiedzieli na co choruje nasz synek.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Brygida Zonenberg

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Młynowa 17/gab. nr 7

   Pani doktor poświęca dużo czas dla pacjenta, spokojnie wyjaśnia wątpliwości i szuka wspólnie dobrych rozwiązań. Polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Młynowa 17/gab. nr 7

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor rzeczowa, miła i konkretna. Szczegółowa interpretacja wyników badań i fachowe polecenie jak dalej postępować.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania