Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji

Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji
Generała Grochowskiego 3/61, 05-500 Piaseczno
Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, INTER Polska

Specjaliści

Opinie o specjalistach (56)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan Invisalign

  Szczerze polecam Panią Dr. Dragan. Córka miała dość skomplikowany problem przy którym zdecydowaliśmy się na aparat Invisalign. Po niecałym roku zablokowana 5 pięknie się wyrżnęła a dodatkowo został wyrównany cały zgryz. Wszystko bezproblemowo i bezobsługowo bo wizyty odbywały się tylko kilka razy do roku a Pani doktor była zawsze dostępna. Córka była zachwycona bo aparat nie boli, jest mega wygodny bo można go zdejmować w każdej chwili i jeść co się chce a cała procedura jest duża krótsza. Pacjent dostaje wizualizację krok po kroku jak będzie przebiegać leczenie i widzi zaprezentowany efekt końcowy juz na pierwszej wizycie. Pani doktor jest bardzo kulturalna, rzeczowa i angazuje się w problemy pacjenta. Zawsze odpowiadała na wszystkie pytania i dobierała procedury do potrzeb mojej córki. To bardzo dobry lekarz z powołaniem znający się na swojej pracy. Polecam!

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Obecnie leczę się u Pani Magdy ortodoncyjnie. Na chwilę obecną miałam tylko kilka wizyt, ale ze szczerością jestem w stanie polecić. Widzę ogromne zmiany w uśmiechu! :). Samo zakładanie aparatu było bezbolesne i szybkie. Lekarka jest miła i uśmiechnięta. Podchodzi do każdego inwidualnie i jest wyrozumiała. Naprawdę widać pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca! :)

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Moja nastoletnia córka jest w trakcie leczenia ortodontycznego u pani doktor Dragan i jest bardzo zadowolona z jego efektów (ja też :)). Pani doktor jest bardzo profesjonalna, na początku szczegółowo omówiła z nami plan leczenia i na bieżąco omawia jego przebieg. W czasie wizyt czujemy się bardzo zaopiekowane, w razie dyskomfortu powodowanego przez aparat między wizytami zawsze można podjechać do gabinetu i uzyskać pomoc.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan Invisalign

  Byłam pacjentką gabinetu ponad 10 lat temu - korzystałam z usługi higienizacji oraz leczenia zachowawczego. Miałam wówczas krótką konsultacją z Panią Dragan na prośbę Pani Stomatolog z uwagi na wskazania leczenia ortodontycznego. Nie zdecydowałam się wówczas na leczenie ortodontyczne, ale po latach bazując na pozytywnych doświadczeniach, zgłosiłam się w tym roku do Pani Doktor Dragan. Jestem bardzo zadowolona z tego ile czasu poświęciła mi Pani Doktor, że przedstawiła mi różne metody leczenia i pomogła w podjęciu decyzji tłumacząc jakie są konsekwencje niepodejmowanych w tym zakresie działań. Gabinet czysty, recepcja profesjonalna, wizyty punktualne. Szczerze polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Niestety mam przykre doświadczenia. Do Pani doktor trafiliśmy na podstawie informacji z internetu. Rozpoczęliśmy leczenie, wszystko wyglądało obiecująco. Natomiast na dalszych etapach zaczęło się pogarszać. Szokujące jest to, że zdrowe zęby były ścierane, aby dopasować je, wyprostować, przyspieszyć efekt. Z tego powodu zęby zaczęły być wrażliwe na ciepło i zimno. Łuk retencyjny ulegał co jakiś czas uszkodzeniu, jesteśmy już klika razy po usunęciu uszkodzonej retencji, założeniu nowej. Oczywiście to wszystko generowało spore koszty. Ostatnia retencja została zlecona przez Panią doktor do założenia nie przez nią, a przez higienistkę, to już dramat. Pani zakładała retencję na łuk górny i zaproponowała dostosowanie zębów dolnych to retencji/ kleju, którego chyba założyło sie jej za dużo, dosłownie powiedziała, że należy wyrównać jedynki dolne, bo i tak to kiedyś będzie trzeba zrobić. Na szczęście nie zgodziliśmy się i jakoś udało jej się zdjąć nadmiar kleju. Cóż to za metoda, dostosowywanie, poświęcanie zdrowych zębów, aby dopasować do tego co przyklejono na górnym łuku? To tak jakby stomatolog zakładający plombę, piłował nam zdrowy ząb, żeby dostosować do plomby. Nie rozumiem jak można niszczyć, osłabiać zdrowe zęby, ścierając, piłując...Stomatolog u którego się leczymy od lat jest zszkokowany całą metodą leczenia.
  Ogólnie zawsze nerwowa, niemiła atmosfera, po zdjęciu aparatu oskarżanie pacjenta o za rzadkie wizyty. Poprosiliśmy o dokumentację dotyczącą historii leczenia, zwlekano, nie przekazano nam wszystkiego. W historii powpisywane informacje, tak jakby z obawą o ocenę i możliwe podważenie metody leczenia. Przenieśliśmy się do innego lekarza bo tyle nerwów ile nas to wszystko kosztowało, nie życzę nikomu.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Wszystko poszło zgodnie z planem. Jestem zadowolona. Pani doktor bardzo miła i rzeczowo podchodzi do sprawy. Polecam

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Niestety na moim przykładzie nie mogę polecić. Po 2,5 roku noszenia aparatu górny łuk nadawał się do poprawy, wstydziłam się nawet uśmiechnąć, łuk został poprawiony przez innego ortodontę. Myślę że przy planie leczenia z lekarzem należy bardzo dokładnie omówić jaki ma być efekt końcowy tak, aby zęby nie tylko były poprawnie ustawione ale wizualnie też wyglądało to ładnie i adekwatnie do poświęconego czasu i włożonych w to kosztów.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Pani doktor bardzo rzetelna, kompetentna i miła, szczegółowo przedstawiła plan leczenia i wyjaśniła wszysykie wątpliwości.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Od ponad roku korzystam z uslug dr Dragan w zakresie leczenia ortodontycznego. Jestem zadowolona z planu leczenia. Muszę przyznać, że sam początek nie byl łatwy, ale teraz z biegiem czasu kiedy widzę progres, moge polecić usługi tej ortodonty i przyznać,że jej profesjonalne podejście bardzo mi odpowiada. Wszelkie moje uwagi i prośby są uwzględniane na każdej wizycie.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Dragan aparaty stałe

  Pani doktor zajęła się moją wadą zgryzu rok temu, wada była naprawdę duża i mocno widoczna, możliwy był zabieg chirurgiczny, aby całkiem zniwelować wadę, lecz Pani doktor udało się wyprowadzić moje zęby bez inicjacji chirurga. Jestem bardzo zadowolona! Pani doktor dba o swoich pacjentów i jest bardzo skrupulatna. W razie jakiejkolwiek awarii aparatu, bezproblemowo można zadzwonić do gabinetu i Panie przyjmą i pomogą z problemem. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, gorąco polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania