Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ewa-Med

Chrobrego 64a

55-200, Oława, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Wasilewska-Schutty

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • Ł

   Niestety nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie o Pani Doktor. Należeliśmy do przychodni, w której pediatrą była właśnie Pani dr Schutty. Kiedy córka skarżyła się na bóle brzuszka (byliśmy na dwóch wizytach w odstępach 3 miesięcy), dwukrotnie kazała leczyć dziecko na pasożyty, bez wykonania jakiegokolwiek badania. Wszystko musieliśmy zbadać prywatnie i oczywiście okazało się, że dziecko nie ma pasożytów, więc niepotrzebne było szpikowanie dziecka chemią.
   Błędnie zdiagnozowała u dziecka angine, kiedy córka miała pół roku i kazała podać antybiotyk. Jak się potem okazało (podczas wizyty domowej innego lekarza), że był to tylko wirus, więc antybiotyk nie był potrzebny, a poza tym dzieci do 2 roku życia nie chorują na anginę, ale Pani Doktor chyba o tym nie wie....
   Nigdy podczas wizyty niczego nie mówi, nie tłumaczy, w milczeniu wypisuje recepty i kartkę jak podawać leki, a na jakiekolwiek moje pytania, co dziecku jest i jak podawać leki, odpowiadała bardzo chętnie.
   bardzo chętnie przepisuje leki homeopatyczne podczas choroby, którego nigdy na nasze dziecko nie podziałały, co tylko wydłużyło leczenie i cierpienie dziecku.
   Radzę sie zastanowić nad oddaniem zdrowia swojego i zdrowia własnego dziecka w ręce tej Pani Doktor.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, stawia trafne diagnozy, dzięki Pani Doktor odzyskałem nadzieję na zdrowie.
   Serdecznie polecam usługi p. Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Ewa Struś

  Pediatra,

  • I

   Polecam Panią Doktor wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach i wychodząc z gabinetu zastanawiają się: "Czy aby na pewno podać antybiotyk czy może poczekamy jeszcze?". Ja wychodzę od Pani Struś jestem w pełni usatysfakcjonowana. Ujmujące jest podejście do dzieci takie, że mój nieufny roczny synek dał się spokojnie zbadać.

  • M

   Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia , dziecko bada od stóp do głów słucha tłumaczy nawet po dwa razy, wspaniałe podejście do dzieci. Nawet jakbym miała jeżdzić po 100km to i tak bym jeżdziła bo naprawde warto.Jak do lekarza to tylko do Pani Ewy :) Serdecznie Pozdrawiam :)

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu