Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

GODZINY OTWARCIA PRZYCHODNI:
evi-MED nr 1 ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, Pon- Pt.: 07.00- 20.00
evi-MED nr 2 ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob.: 09.00-13.00
evi-MED nr 3, ul. Świętojańska 141, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00

Poliklinika evi-MED to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia, działająca od 1992r. - jako jedna z pierwszych prywatnych przychodni w Gdyni i w Trójmieście. 

W naszych placówkach, zlokalizowanych w centrum Gdyni, świadczymy kompleksowe usługi medyczne w ramach ponad 20 specjalizacji, min.: andrologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, chorób wewnętrznych, dermatologii, endokrynologii, flebologii, ginekologii i położnictwa, ginekologii-endokrynologii, ginekologii dziecięcej, gastrologii, interny, kardiologii, laryngologii, neurologii, neurochirurgii, okulistyki, ortopedii, pulmonologii, proktologii, urologii, zdrowia psychicznego i innych.

Oferujemy opiekę medyczną osobom prywatnym i klientom korporacyjnym: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, laboratoryjne i specjalistyczne w bardzo szerokim zakresie, badania z zakresu medycyny pracy: badania profilaktyczne wstępne, okresowe i kontrolne, usługi stomatologiczne i rehabilitacyjne.

Prowadzimy akcje promocyjne oraz profilaktyczno-informacyjne o szerokim zakresie, jesteśmy inicjatorem programów profilaktycznych „Białe Soboty” i „Dni otwarte”. Nasze gabinety ginekologiczne spełniają najwyższe standardy wizyty ginekologicznej, z poszanowaniem prawa pacjentki do zachowania intymności. Od 2008r. nasze gabinety należą do sieci „Gabinetów z Różową Wstążką” a w czerwcu 2015r. otrzymaliśmy certyfikat "Gabinet pod Kwiatkiem", potwierdzający najwyższą jakość wizyty ginekologicznej.

Specjalizujemy się w poradni zdrowia kobiety: ginekologia – położnictwo, prowadzenie ciąży, ginekolog dziecięcy. Dysponujemy odpowiednim zapleczem medycznym: zespół doświadczonych lekarzy ginekologów oraz bazą diagnostyczną: USG – pełen zakres, USG  Doppler ciąży, 4D, prenatalne, USG połówkowe, kolposkopia.

Specjalizujemy się również w diagnostyce i leczeniu chorób krążenia (serca). Współpracujemy z zespołem doświadczonych lekarzy kardiologów oraz dysponujemy rozbudowaną bazą diagnostyki kardiologicznej: echo serca, próba wysiłkowa, EKG Holter i EKG ciśnieniowy, EKG spoczynkowe.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG Voluson E10

Języki

 • Angielski
Zobacz więcej

Adres

evi-MED Świętojańska 141
Świętojańska 141, 81-404 Gdynia
evi-MED Świętojańska 141 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (40)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor prowadziła moja pierwszą ciążę, ale przed tym uczęszczałam też na rutynowe konsultacje i to, co mogę powiedzieć: Wspaniała Pani Doktor! Zarówno w kontekście posiadanej wiedzy, jak i podejścia do pacjentki - jest zaangażowana, udziela konkretnych i wyczerpujących informacji, prowadzi wnikliwą diagnostykę, „patrzy” na pacjentkę i dziecko z każdej możliwej strony po to, by ta wychodząc z gabinetu czuła się w pełni spokojna i zaopiekowana. Wielokrotnie przychodziłam do Doktor na konsultacje w zakresie leków przepisywanych przez innych lekarzy z obawy o szkodliwy wpływ na dziecko, bo tylko ją darzyłam pełnym zaufaniem i nie zawiodłam się, zawsze ze spokojem udzielała mi porad. „Czuwała” nade mną i Synkiem nawet poza godzinami pracy. Nigdy nie doświadczyłam ze strony Pani Doktor nieuprzejmości, wręcz przeciwnie. Z pewnością wybrałabym Panią Doktor jeszcze raz do prowadzania ciąży, bo takiego lekarza z przysłowiową „świecą” szukać. :) Profesjonalistka - polecam z całego serca!

  J
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch Inny

  Prowadziłam u pani doktor moją pierwszą ciążę.
  Jestem zadowolona. Pani doktor wszystko tłumaczy i omawia, jest konkretna i rzeczowa.
  Także jeśli chciałybyście pogadać „o kwiatkach” to raczej nie tam ;)
  Ale to raczej na plus - dzięki temu wizyty się nie przeciągają i nie ma zbędnych opowieści o różnych sprawach niedotyczących nas (a takie doświadczenia miałam z innym ginekologiem).
  Polecam panią doktor jeśli zależy wam na konkretnej i profesjonalnej wizycie i opiece.
  A odnosząc się do innych komentarzy, to fakt, pani doktor rzadko się uśmiecha i ma raczej poważną minę, ale pacjentki traktuje z należytym szacunkiem :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Grela konsultacja ginekologiczna

  Pani dr jest rzeczowa, zaangażowana i w prosty sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Arkadiusz Kulpa konsultacja ginekologiczna

  Jestem mile zaskoczona po mojej pierwszej wizycie u pana doktora. Pan Arkadiusz wykazał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, do tego jest konkretny i rzeczowy. Potrafi zapewnić przyjemną atmosferę oraz zadbać o komfort pacjentki. Polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Arkadiusz Kulpa konsultacja ginekologiczna

  Prowadziłam u Doktora pierwsza ciążę, szczegółowo wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości, wizyty odbywały się punktualnie, szczerze polecam ;)

  U
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna

  Wizyta u Pani doktor przebiegła jak zawsze w bardzo dobrej atmosferze.Pani doktor jest bardzo wnikliwa,wszystko na bieżąco tłumaczy,jest bardzo dobrym specjalistą.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Arkadiusz Kulpa konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor miły z poczuciem chumoru, konkretny i zaangażowany. Szczegółowo omawia i wyjaśnia każdą kwestię. Prowadził moje dwie ciąże i byłam bardzo zadowolona, a i po zawsze i tak wracam do Pana doktora. Bardzo polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch USG ciąży 28-32 tydz.

  To nie była moja pierwsza wizyta u Doktor Koch. Zawsze czuję się w pełnie zaopiekowana, Lekarka jest bardzo spokojna co sprzyja, czasami stresującym badaniom. Bez pośpiechu wykonuje badanie, wszystko tłumaczy - jestem bardzo zadowolona z wizyt.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest spokojna, uważna, komunikatywna i zaangażowana. Wysokie kompetencje i komfort.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Arkadiusz Kulpa konsultacja ginekologiczna

  Polecam każdej przyszłej mamie! Doktor jest empatyczny i wyrozumiały, a przy tym konkretny.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania