Europejskie Centrum Zdrowia Grochów

(191 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Europejskie Centrum Zdrowia Grochów

Omulewska 27, Praga-Południe

04-128, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Nyk

  Urolog, dr n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VoltaUsługa: konsultacja urologiczna

   Lekarz bardzo kompetentny, informuje pacjenta o tym na czym polega jego dolegliwość, bardzo spokojny, nie powodujący napięcia dodatkowym atutem i dużym zaskoczeniem dla mnie było to, że do gabinetu mogła wejść również moja żona

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VoltaUsługa: konsultacja urologiczna

   Jestem bardzo zadowolony z uzyskanej porady. Lekarz rzeczowo wyjaśnił mi problem z którym się borykam. Na pewno zgłoszę się do niego na kolejną wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Stanisław Szempliński

  Urolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: BORAMED

   Bardzo polecam. W mojej opinii Pan Doktor bardziej kompetentny i z większym doświadczeniem niż wielu z tytułem profesora. Rozsądny i życzliwy. Dziękuję za wizytę.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo pozytywna opinia po wizycie. Nie mam dużego doświadczenia w wizytach u urologa, ale podejście do pacjenta świadczy o pełnym profesjonalizmie i szanowaniu pacjenta. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Elza Modzelewska

  Chirurg, Urolog,

  • M

   Pani Doktor, byłam w piątek u Pani z wynikami mojego taty, pomiędzy pacjentami. Miał mieć pilną biopsję prostaty zleconą przez innego urologa, z powodu wysokiego PSA 14,7.Dlatego poszliśmy do Pani, bo jeśli biopsja, to tylko u Pani Doktor. Pani obejrzała wyniki i powiedziała, że biopsja raczej nie będzie potrzebna, a wyniki należy powtórzyć, bo ten wysoki wynik PSA nie pasuje do pozostałych badań.Miała Pani całkowitą rację, zrobiliśmy zaraz następne badanie PSA i okazało się , że jest w normie, a tamten wysoki wynik to prawdopodobnie pomyłka laboratorium. Bardzo nam Pani pomogła. Będziemy dalej diagnozować już na spokojnie, z wielką ulgą, że na razie nic strasznego nie grozi.Tata uniknął niepotrzebnej biopsji i cała rodzina odetchnęła.Dziękujemy!


 • Szymon Kawecki

  Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz bardzo kulturalny i komunikatywny. Słuchający pacjenta, sprawdza każdą możliwość, i faktycznie szuka prawdziwej przyczyny choroby, a co za tym idzie właściwej diagnozy. Godny polecenia, pozdrawiam
   M.Kalinowska

  • K

   Konkretny, rzetelny, prawdziwy lekarz z powołania. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, leczenie zawsze opiera na postawieniu pewnej diagnozy. Skupia się nie tylko na leczeniu objawów, ale przede wszystkim na znalezieniu i usunięciu przyczyn choroby, dzięki czemu wyleczył mnie z dolegliwości, z którą borykałam się od wielu lat i której kolejno trzech doktorów nie było w stanie prawidłowo zdiagnozować i tym samym wyleczyć. Polecam wszystkim, którzy chcą być wyleczeni a nie tylko leczeni!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Przemysław Szostek

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo dobry specjalista i b mily. Znany powszechnie i b doceniany!! Bardzo konkretny i zdecydowany. Zawsze uważnie wysłuchuje i uważnie wypytuje o symptomy choroby.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: konsultacja urologiczna

   Jest to bardzo uprzejmy, dokładny, znający się na swojej profesji lekarz. Podejmuje skuteczne i właściwe decyzje. Jestem rok po operacji raka pęcherza i nerki i wszystko jest w porządku. Cały czas jestem pod kontrolą w klinice E.C.Z. w Otwocku u Pana Doktora Szostka. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Mariusz Ciemerych

  Urolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i DermatologiiUsługa: leczenie kamicy moczowej

   Pan dr bardzo mi pomógł, jestem dopiero na etapie leczenia ale efekty już są jak dla mnie bardzo zadowalające. Lekarz poświęca pacjentom tyle czasu ile trzeba i to też bardzo się liczy

  • L
   Lokalizacja: Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii

   Lekarz z dużą wiedzą i empatią, wnikliwie pochylił się nad moim problemem i zalecił skuteczne leczenie, jak najbardziej polecam tego specjalistę

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Cezary Szczylik

  Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

   Lekarz oczywiście bardzo miły. Jednak jeśli nie masz wyników potwierdzających że masz raka wizyta jest bezcelowa i pieniądze wyrzucone w błoto. Nawet nie spojrzał dobrze na wyniki badań nie wspomnę o płytce z tomografii komputerowej.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: profesorskie konsultacje onkologiczne

   Rzeczowo, konkretnie, z empatią ale bez zbędnego "owijania w bawełnę". Pan profesor chętnie odpowiada na pytania i wszystko wyjaśnia.

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu