Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Eskulap w Rypinie

Ogrodowa 36

87-500 , Rypin , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Wieczorek

  Internista,

  • P

   Osoba nie kompetentna na tak odpowiedzialne stanowisko, nie posiadająca kultury i empatii. Jeśli się nie zna to niech żadnych doświadczeń na mnie i na mojej rodzinie niech nie wykonuje. Powinien oddać mi te pieniądze, które wydalam na leki i jeszcze pogorszyły stan zdrowia mojego taty, który nadawał się do hospitalizacji. !

  • G

   Widzę, że opinie są podzielone. Jak to w życiu. Ale fachowości i wiedzy doktorowi Wieczorkowi nie można ujmować. Zna sie na tym, co robi, dlatego cała moja rodzina jest zapisana do tej przychodni i jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ryszard Tuchowski

  Laryngolog, Fizjoterapeuta,

  • Nie polecam wizyty u tego Pana, nawet z trudem przychodzi mi myślenie o tym lekarzu jako właśnie o doktorze, który wydawałoby się powinien nieść pomoc chorym. Nie wiem jaki jest wobec pacjentów, którym udało się zarejestrować, natomiast wobec osób z nagłym przypadkiem zachowuje się delikatnie mówiąc nieżyczliwie. Próbowałam ostatnio dostać się na wizytę u tego pana, posiadałam skierowanie, na którym wyraźnie napisano, że jest to sprawa bardzo pilna, jednak mimo, iż był to jedyny lekarz o tej specjalizacji w promieniu 60km odmówił porady - jakiejkolwiek. Mimo usilnych próśb, także ze strony personelu nie udało się lekarza przekonać. Być może pod względem formalnym nie można nic zarzucić temu człowiekowi, jednak wg mnie taki stosunek do pacjenta jest sprzeczny z tym, co zawiera przysięga Hipokratesa.