Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Esculap

Fabryczna 1

05-270 , Marki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Dorota Lechowicz-Wesołowska konsultacja chirurgiczna

  Super lekarz, ma bardzo dobre podejście do dzieci pomimo ogromu pacjentów. Za każdym razem bardzo delikatnie obchodziła się z dzieckiem, wystawiła potrzebne skierowania. Podejście do rodziców też ok. Warta polecenia. Po wizycie człowiek czuje się spokojniejszy.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Seredyński ból w ramieniu po trzepaniu koca

  Lekarz zdiagnozował naderwanie ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia prawego. Zalecona natychmiastowa 2 tyg. rehabilitacja: Jonoforeza, Ultra dźwięki, Laser i Krioterapia. Niestety wszystkie zabiegi płatne bo na NFZ dopiero w lipcu 2018.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Łęcka

  Nie wspominam leczenia u Pani doktor dobrze. Poszłam do niej jeszcze jako młoda dziewczyna z niepokojącymi objawami. Zostałam zignorowana. Gdy się uparłam, dostałam z łaską skierowania na badania hormonów. Gdy szukałam dalej przyczyn objawów, inny lekarz z tego samego gabinetu na Fabrycznej dał mi skierowanie na usg. Pani Łęcka wykonała usg w koszmarnych warunkach (wezwała mnie do gabinetu, gdy inna pacjentka jeszcze się ubierała). Nic nie wykryła. Pół roku później inny lekarz (prywatnie) bez problemu wykrył u mnie pco podczas usg. Po badaniach krwi zdiagnozował pcos. Pani doktor spóźniała się do gabinetu lub wychodziła wcześniej (!!!), więc można było pocałować klamkę. Podczas wizyt nie czułam zainteresowania ze strony Pani dr.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Łęcka

  Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo konkretna, wnikliwa, skuteczna. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, bez owijania w bawełnę mówiła o wszystkim, jak trzeba, postawiła do pionu i ochrzaniła. Jestem bardzo zadowolona i polecam dalej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Łęcka

  Fantastyczna! Profesjonalna! Ciepła! Rzeczowa! Pomogła mi i czułam się zaopiekowana w każdym calu!!!! Gorąco polecam!!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz