Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

Ks. Sedlaka 4/6/8

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

Kilińskiego 6, Śródmieście

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Radosław Molga

  Urolog,

  • M
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: częste oddawanie moczu

   Do Pana Doktora trafiłem z polecenia mojego lekarza rodzinnego oraz Bratowej. Pan doktor jest świetnym fachowcem. Rozpoznał mi przyczynę moich kłopotów z pęcherzem (częste oddawanie moczu). Do tego jest miły i konkretny. Nie traci czasu na głupoty.

  • J

   Lekarz znający się na swoim zawodzie, konkretny rzeczowy nie lubiący tracić czasu na zbędne gadanie.Za późno do niego trafiliśmy ponieważ jego kolega po fachu nie potrafił zdiagnozować guza w pęcherzu na podstawie tomografu, a on po 3 latach z tego samego zdjęcia postawił trafną diagnozę. Nie będę się rozpisywał na temat wiedzy Pana doktora i sposobu jej przekazywania podczas rozmowy same plusy. Uwaga nie mylić Pana doktora Radosław Molgi z innym lekarzem o tym samym nazwisku, również urologiem


 • Elżbieta Przepiórka

  Neurolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: drgawki

   Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjenta poważnie, wszystko wytłumaczy, zleca wszystkie badania, które pomogą zdiagnozować problem. Trafiłam do Pani doktor z polecenia mojej mamy, przyczyną był atak drgawek. Przypadkiem wyszło inne schorzenie. Przepuklina kręgosłupa. Byłam w szoku bo jestem świeżo po 20 roku życia. Pani doktor po długiej rozmowie zmotywowała mnie do dalszego działania, wytlumaczyła że z padaczką dla się żyć. Polecam serdecznie.

  • B

   Pani doktor jest najlepszym z lekarzy u jakich byłam, potrafi dokładnie zbadać i zlecić wszystkie potrzebne dodatkowe badania. Nie widzę lepszego neurologa. Bożena z Radomia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Robert Wiraszka

  Onkolog, Radiolog,

  • M
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: BRCA1

   Pan Doktor posiada ogrom empatii. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wyjaśnia, pokazuje możliwość wielu rozwiązań. Mądry i dobry człowiek. Od wielu lat opiekuje się moją mamą, ostatnio miałam przyjemność poznać go osobiście. W pełni zasługuje na wszystkie pozytywne opinie powyżej. Polecam. Serdeczne pozdrowienia Doktorze.

  • M
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

   Świetny lekarz! Profesjonalista z dobrym sercem! Przychodziłam po pomoc z chorobą nowotworową Babci a później Dziadka. Wnikliwie bada każdy przypadek. Podpowiada, gdzie, co i jak zrobic. Polecam z całego serca! Świetny specjalista!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grzegorz Walczyński

  Pediatra, lek.

  • J

   Lekarz - przede wszystkim, z wszechstronną wiedzą i doświadczeniem, konkretny i konsekwentny, przy tym słuchający małego pacjenta i jego rodzica, z niespotykanie czułym podejściem do dzieci. Poza tym, Człowiek - wspaniały i rozumiejący troskę i nadopiekuńczość do, jak zwykl mówić wspólnego celu - zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka. Dziękuję....

  • I

   Wspaniały lekarz i człowiek!,bardzo troszczy się o swoich małych pacjentów, ma ogromna cierpliwość zarówno do dzieci jak i do ich rodziców.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paulina Kozińska

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: Inny

   Najlepsza Pani Doktor w Radomiu, zawsze nie odmówi pomocy, delikatna, miła, zawsze się interesuje pacjentem nawet poza gabinetem, polecam w 100 %, lekarz z powołania

  • E
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: choroba dziecka

   Pani doktor ma super podejście do dzieci. Jest sympatyczna,wszystko tlumaczy, bardzo dokładnie bada dziecko. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wioletta Nierubca

  Radiolog,

  • D
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: Inny

   Niestety nie polecam, robiłam usg jamy brzusznej, brak wszystkiego w opisie. Okazało się po drugim usg już u innego lekarza ze z żołądkiem jest coś nie tak ! Pani ominęła żołądek, znacY w opisie nic na temat żołądka nie powiedziała ! Nie polecam szkoda kasy i zdrowia