Lekarze Specjaliści, pracujący w Specjalistycznej Przychodni Endokrynologicznej zajmują się leczeniem schorzeń endokrynologicznych dorosłych oraz dzieci. Lekarze Przychodni - dzięki dużemu zakresowi ... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Lekarze Specjaliści, pracujący w Specjalistycznej Przychodni Endokrynologicznej zajmują się leczeniem schorzeń endokrynologicznych dorosłych oraz dzieci. Lekarze Przychodni - dzięki dużemu zakresowi specjalizacji i doświadczeniu - mają kompetencje do rozpoznawania i leczenia skomplikowanych chorób o podłożu endokrynologicznym. Lekarze konsultując między sobą bardziej złożone przypadki dają Państwu opiekę endokrynologiczną trudną do uzyskania w przypadku leczenia u pojedynczego specjalisty.

Zabiegi

 • Konsultacje endokrynologiczne dorosłych
 • Konsultacje endokrynologiczne dzieci
 • USG tarczycy
 • USG tarczycy z elastografią
 • Biopsja tarczycy
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Endokrynologia

  Kasztanowa 3, Krzyki

  53-125, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Anna Głąb

  Pediatra, Diabetolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Endokrynologia

   Z czystym sumieniem polecam dr Głąb. Spokojna, niezwykle miła, odpowiada na każde zadane pytanie. Wychodząc z gabinetu człowiek jest spokojniejszy. Do tego bardzo dobry człowiek, wysoka kultura osobista. Polecam raz jeszcze.

  • Pani Doktor bardzo dokladnie wytlumaczyla problem, jasno przekazala instruckcje co do lekow. Przeanalizowala dokumentacje medyczna. Poza tym byla przesympatyczna !

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jolanta Bieniasz

  Pediatra, Endokrynolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła Pani Doktor. Dokładny wywiad, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam dr Bieniasz :)

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowanie jest to lekarz godny polecenia. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak rzetelnym podejściem do pacjenta i dokładną analizą nie pojedynczych wyników odbiegających od normy, jak było to w przypadku innych lekarzy, a pacjenta i wszystkich objawów oraz dostępnych wyników jako całości. Zalecone przez Panią doktor Bieniasz dalsze postępowanie przyniosło znakomite efekty. Dodatkowo Pani doktor Bieniasz jest bardzo miła i odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Janczak

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Moze trafiłam na zły dzien Pana dkktora, ale jakos niespecjalnie jestem usatysfakcjionowana.Liczyłam na dłuzszą rozmowę z naciskiem na słowo rozmowa. Doktor wypowiedział kilka formułek nie udało mi się nawiązać dialogu. Nie mogę powiedzieć ze jest zły itp...ale szukam dalej, moze trafię na konkretnego człowieka.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   byłam u Pana doktora na wizycie po raz pierwszy i nie zawiodłam się. Bardzo kompetentny lekarz, zainteresowany pacjentem, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i wszystko spokojnie wyjaśnia. Nie lekceważy zgłaszanych problemów tylko konsekwentnie dąży do ich wyjaśnienia. Jestem pewna, że będę prawidłowo leczona

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Katarzyna Krępuła

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • Wizytę wspominam bardzo dobrze. Dokładny wywiad, rzetelne podejście do sprawy, trafna ocena stanu zdrowia po samych oględzinach ciała, zlecenie odpowiednich badań. Niestety, z powodu przeprowadzki musiałam zrezygnować z usług tego lekarza.

  • Bardzo polecam- świetny lekarz, miła atmosfera, reczowa rozmowa i super diagnostyka. od kilku lat jestem pod opieką Pani doktor i wszystko jest ok.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kiełczewska

  Endokrynolog, Internista,

  • Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: pierwsza konsultacja endokrynologiczna

   Trafiłam do pani doktor w wieku 21 lat, kiedy dowiedziałam się od internisty, że mam problemy z tarczycą. Jako osoba młoda, która nie miała pojęcia z czym to się wiąże i jakie skutki ma niedoczynność tarczycy - nie uzyskałam informacji od pani doktor na czym konkretnie polega leczenie, jaką dietę powinnam stosować, czy jak żyć by samopoczucie było lepsze a choroba mniej uciążliwa. A takie informacje są ważne, zwłaszcza gdy pacjent nie wie jak postępować z niedoczynnością tarczycy. Otrzymałam jedynie informację, że muszę regularnie robić badania i do końca życia brać tabletki. Pani doktor zapytała jak się czuje i zmierzyła ciśnienie, a gdy wspomniałam że czuję się bardzo przemęczona jak na swój młody wiek - zwiększyła dawkę i zrobiła USG. W sumie prócz tego że muszę łykać większą dawkę tabletek - niczego się nie dowiedziałam i wciąż byłam przemęczona i przerażona nie wiedząc z czym się wiąże niedoczynność tarczycy. Teraz mam porównanie z innymi lekarzami i wiem, że to mało, a dla młodej osoby - wręcz bardzo niewiele. Wizyty trwały 5-7 minut (gdzie 2 minuty zajmowało skasowanie pacjenta). Wizytę oceniam na neutralną. Mimo wszystko bardzo sympatyczna, uśmiechnięta Pani. Ale nie tego oczekuję od lekarza. Dziś już jestem doświadczona z chorobą, wiem co trzeba unikać, a jakie są zalecenia, ale dowiedziałam się o tym od innych endokrynologów.

  • Cóż ja trafiłem do pani doktor dzieki mojej mamie. Niedoczynnosc jest u nas rodzinna. Nikt nie radzil sobie z tym problemem. Pani Malgorzata w 6 tyg leczenia sprawial ze TSH z 8.41 jest 1.81, ft4 z ponizej normy jest 1.16 i anty tg z 200 spadlo ponizej normy i jest 86. Najlepszy lekarz jaki staral sie opanowac moja tarczyce.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu