Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

(53 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

Grabiszyńska 105, Fabryczna

53-439, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Lange

  Hematolog, Transplantolog, Internista, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Praktyka HematologicznaUsługa: konsultacja hematologiczna

   Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu aby wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości i cały przebieg leczenia. Mam paskudną anemię na skutek nie przyswajania żelaza przez organizm. Przyszłam załamana a wyszłam z wiedzą i nadzieją na poprawę. Będę dalej leczyć się u dr Lange i wszystkim Go gorąco polecam. Do tego jest bardzo sympatyczny kontaktowy. Wiem co piszę bo poprzednio konsultowałam się u innego hematologa i więcej tam moja noga nie postanie. Bardzo ale to bardzo jestem Doktorowi wdzięczna. Jeszcze jedno. Badania laboratoryjne na które dostałam skierowanie są w cenie wizyty.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Praktyka HematologicznaUsługa: konsultacja hematologiczna

   Wizyta przebiegła bezproblemowo. Lekarz jest konkretny i rzeczowy. Od razu zaproponował leczenie szpitalne z uwagi na możliwość wykonania skomplikowanych badań. Widać na pierwszy rzut oka wiedzę i doświadczenie lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Monika Mordak-Domagała

  Hematolog, Internista, Transplantolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

   Najlepszy lekarz jaki znam. Bada pacjenta , słucha i odpowiada na pytania . Interesuje się tym co ma pacjent do powiedzenia .Polecam panią doktor z całego serca wszystkim pacjentom .

  • E
   Lokalizacja: Old Town Clinic

   Pani doktor nie tylko świetnie zna się na swojej dziedzinie, ale jest też b. troskliwa, szczera i pozytywna (jej poczucie humoru to także duży plus:)! Poświęca pacjentowi wiele czasu i uwagi - słuchając, wyjaśniając i szukając wszelkich możliwych rozwiązań. Nie bagatelizuje objawów i widać, że naprawdę chce (i umie) pomóc (nawet w przypadkach, które inni spisali na straty). Wizyta u pani dr to zastrzyk nadziei, pozytywnej energii i poczucie bycia prowadzonym przez kompetentnego i oddanego sprawie specjalistę. Wreszcie czuję się – tak po ludzku – wysłuchana i zaopiekowana. Na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy, ale niewielu z takim podejściem – pozostaje mi żałować, że dopiero teraz udało mi się do niej trafić. To mądry lekarz i b. fajny, ciepły człowiek – życzę i sobie innym więcej takich specjalistów!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu