Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Anna Kołodziej Inny

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Profesor za uratowanie życia mojemu tacie. Trafił do Pani Profesor z zaawansowanym złośliwym nowotworem pęcherza moczowego. Od operacji minął rok czasu, jest wszystko w porządku i ma się dobrze. Wszystko to dzięki zaangażowaniu i obszernej wiedzy Pani Profesor.

  Pani Profesor ma dobry kontakt z ludźmi, właściwe podejście, cierpliwość,jest wiarygodna w tym co mówi.

  Życzę każdemu kto będzie potrzebował pomocy aby trafił na takiego lekarza z powołania jak Pani Profesor.

  A
  Profil zweryfikowany
  Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc Inny

  U Pani dr Słomki leczę się od wielu lat, chyba od 15 - 20 lat. Od momentu przebycia zapalenia płuc. Od tego momentu jestem u Pani doktor pod stałą opieką. Jest bardzo dokładna. We wrześniu 2023 roku miałem bardzo złe wyniki krwi i Pani dr Słomka drogą dedukcji stwierdziła, że muszę pójść do hematologa. Dała mi wszelkie skierowania z którymi zgłosiłem się do Kliniki Hematologicznej na Pasteura. A tu stwierdzili, że to co Pani dr Słomka podejrzewała było faktem. Więcej nie piszę, gdyż tylko ostatnie działanie Pani dr Słomki stawia Ją wysoko w gronie diagnostów.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Darwish Hamdi Inny

  Po pierwsze : źle postawiona diagnoza, która spowodowała dłuższe leczenie u innego specjalisty (ten od razu postawił prawidłową diagnozę i podjął skuteczne leczenie).
  Po drugie : rozmowa z Panem doktorem to monolog... każde zadane pytanie kończyło się odpowiedzią, że na kartce wszystko zostało zapisane.
  Po trzecie : został pobrany wycinek !!! i oddany do badania (każdy lekarz zastanawiał się skąd ten wycinek został pobrany i w jaki sposób ?!! ).
  Nie polecam ! Dobrze, że w porę zmieniłam lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Janina Pawłowicz Inny

  Byłam dziś z 1.5 roczną córką, która ma podejrzenie alergii. Doktor traktuje wszelkie informacje związane ze zdrowiem dziecka, farmakologia, wywiadem rodzinny czy obserwacją reakcji dziecka na różne alergeny jako istotne. Ostrożnie podeszła do diagnozowania, gdyż przebieg zmian skórnych, z którymi głównie przyszłyśmy jest nieoczywisty (w testach skórnych robionych na miejscu nie wyszło to na co córka ewidentnie reaguje zmianami skórnymi) i córka wymaga dłuższej obserwacji (bez dodatkowej diagnostyki się nie obejdzie). Jest otwarta na opinie innych specjalistów (u nas dermatologa). Doktor ma fajne podejście do dzieci i duże pokłady cierpliwości, gdy dziecko mocno interesuje się gabinetem. Polecam panią Doktor

  K
  Profil zweryfikowany
  Janina Pawłowicz Inny

  Bardzo kompetentna Pani Doktor. Starannie dobiera terapię i holistycznie podchodzi do pacjenta. Bardzo polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc nowotwór płuc

  Pani Doktor bardzo dziękuję za uratowanie mojej mamy z nowotworem złośliwym płuc przed 16 laty , trafna diagnoza , pełna opieka , duża doza empatii z Pani strony .Mama , Izabela, zawsze wspominała Panią z pewną tkliwością , rzadko zdarzają się tacy ludzie , a co dopiero lekarze , dziękujemy

  J
  Profil zweryfikowany
  Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc

  Pani Doktor prowadzi mnie od wyjścia ze szpitala, tyle życzliwości, pomocy i dobrego słowa nigdy żaden lekarz mi nie dał. Dla mnie, mimo przebycia bardzo poważnej choroby, wizyty kontrolne u dr Słomki są przyjemnością. Jeżdżę do doktor, do Wrocławia ponad 100km i naprawdę polecam tego lekarza! Nikt nie zajmował się mną w taki sposób. Najlepszy lekarz.

  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Anna Kołodziej

  Pani profesor Anna Kołodziej, bez wątpienia należy do profesjonalnych lekarzy, bardzo komunikatywna, wszystko dokładnie tłumaczy / dokumentacja, przebieg leczenia.../ Trafiłem do Pani profesor w celu dokonania zabiegów tzw."wlewek BCG ". Zatroskanie o pacjenta należy do wielu pozytywnych cech Pani doktor. Tadeusz R.

  K
  Profil zweryfikowany
  Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc Inny

  Do dr Marko trafiłam najpierw z gruźlica a potem - jak sie okazało - z mykobakterioza płuc. Mimo natłoku zadań i chaosu jaki panuje w przychodni na Grabiszyńskiej, Pani doktor zawsze bardzo cierpliwie i dokładnie przygladał sie mojemy stanowi. Oprócz tego jest bardzo ciepła ale i konkretna osoba. To lekarz o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu w leczeniu chorób płuc. Bardzo polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania