"Dla Niej" Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna

(14 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

"Dla Niej" Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna

NMP Królowej Rodzin 21

15-684 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Jarocki Inny

  Bardzo grzeczny, kompetentny lekarz. Prowadził moja ciążę w czasie pandemii na NFZ. Wykonywał rzetelnie wszystkie badania, odpowiadał na pytania. Spokojny, życzliwy człowiek. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Ruducha Inny

  Byłam pacjentką Pani dr poszłam na wizytę z podejrzeniem 1 ciąży. Wizyta się odbyła Pani dr stwierdziła ze jest zbyt wcześnie na potwierdzenie i żebym zgłosiła się na kolejną za 2 tygodnie. Jednak niestety nie była to szczęśliwa ciąża skończyła się. Poszłam na kontrolę do Pani dr ta stwierdziła że tak się zdarza. Rzuciła komentarzem że jestem młoda mam czas i nie rozumie po ci się spieszę. Niestety te słowa chyba za mało mnie zszokowaly bo przy 2 ciąży również poszłam do Pani dr. ale w momencie gdy dostałam plamienia bo przecież czekałam odp tygodnia bo inaczej wizyta jest bez sensu. Pani dr zamiast powiedzieć że prawdopodobnie zaczęło się poronienie i skierować mnie do szpitala. Powiedziała że to jest plamienie i że czasem tak jest. Sama zapytałam czy w takim wypadku może powinnam brać duphostan no to mi go przepisała. Niestety 2 ciąża skonczyla się tak jak 1 wylądowałam na Sor gdzie kazali mi iść na wizytę kontrolna do swojego lekarza po tygodniu. Tak więc już ostatni raz w życiu udała się do Pani dr ta oglądając wypis ze szpitala stwierdziła że to moja wina te 2 poronienie bo zaszłam w ciążę za szybko (a minął okres 3 miesięcy od 1 ciąży wg zaleceń Pani dr) i skomenyowala że czasem tak jest ze ludzie nie mogą mieć dzieci. Dała mi skierowanie do poradni genetycznej i stwierdziła że sobie poczekam to mi wyjdzie nalepsze.
  Zapytalam czy powinnam wykonać jeszcze jakieś badania to nie uzyskałam odp.
  Uważam że Pani dr jest może i miła i traktuje pacjentke jak koleżankę lecz nie po to kobieta idzie do lekarza ale po pomoc, diagnozę i znalezienie rozwiązania problemu lub chociaż chęć znalezienia tego problemu.
  Może osóby które mają standardowe ciąże bez komplikacji będą z niej zadowolone ja uważam że zbyt lajtowo podchodzi do pacjentki.
  Nadmienię że wg Pani dr jajniki były super ekstra a teraz z perspektywy czasu i diagnozy innego lekarza wiem że nie są takie znakomite.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Jarocki Inny

  Polecam doktora Jarockiego na 100%. Prowadzi moja druga ciążę i nie mam zadnych zastrzeżeń. Wszystko dokładnie wytłumaczy itp.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Jarocki Inny

  Był moim trzecim lekarzem. U obu pierwszych lekarzy byłam tylko po jednym razie i obie te wizyty wspominam okropnie, a dr Jarocki potem był zmianą o 180 stopni. Niemal zawsze miły, czuły, z klasą, bez seksistowskich komentarzy ani głupich tekstów. Mogłam liczyć na rzeczowe wyjaśnienie i wspólną decyzję w kwestii antykoncepcji, delikatnie przeprowadzone badania, skierowania. Nawet gdy kolejka się spóźniała (to niestety często) i miał mniej czasu dla pacjentek czy akurat gorszy humor, nie wpływało to na całość wizyty, zawsze czułam się zaopiekowana. Łącznie chodziłam do niego kilka lat, mieszkając w Białymstoku, a z racji na kondycję byłam pod stałą kontrolą lekarską. Były to wizyty w ramach NFZ przez 90% tego czasu (nie licząc krótkiego okresu, kiedy poradnia straciła umowę z NFZ) i nigdy nie dało się odczuć, jak to czasem bywa, że prywatna opieka byłaby lepsza. Obecnie mieszkam w innym mieście i szukając nowego lekarza natrafiam na komentarze, które jeżą włos na głowie, więc pomyślałam, że dla odmiany napiszę komentarz specjaliście, u którego leczyłam się kilka lat i z którego byłam bardzo zadowolona.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Ruducha Inny

  Miła a zarazem konkretna Pani doktor. Wszystko szczegółowo i dokładnie wyjaśniła. Dodatkowo poczucie chumoru sprawia, że nie czułam sie skrępowana. Polecam :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Jarocki Inny

  Chodzę do niego pierwszy raz ciążą umie wszystko wyjaśnić i jest bardzo miły i polecam każdej osobie która jest ciąży


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Ruducha konsultacja

  Dziś byłam z córką na wizycie u Pani Doktor. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą, kompetentną lekarz. Przemiła, konkretna i bardzo komunikatywna. Polecam każdemu! Dziękuję za wyjaśnienie wszystkiego w przystępny sposób.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania