"Dla Niej" Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna

(13 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

"Dla Niej" Przychodnia Położniczo-Ginekologiczna

NMP Królowej Rodzin 21

15-684 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Remigiusz Urban

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG płodu

   Ja u pana doktora byłam już dwa razy (USG potwierdzające ciążę i pierwsze USG prenatalne) i jestem bardzo zadowolona; to prawda, że pan doktor spóźnia się na dyżury (mnie jednak przeprosił za spóźnienie), ale jeśli chodzi o podejście do pracy to nie mam zastrzeżeń. Podczas pierwszej wizyty mimo, że nie jest lekarzem prowadzącym ciążę (poszłam do niego, ponieważ na wizytę u pani doktor, która mnie prowadzi były odległe możliwe terminy wizyt, a chciałam szybko potwierdzić ciążę) zlecił mi już serię badań i wiele rzeczy wyjaśnił. Był życzliwy, ciepły i bardzo dużo tłumaczył w trakcie badania.
   W trakcie ostatniej wizyty, podczas której przeprowadził USG prenatalne, był cierpliwy, opanowany, bardzo dużo mi pokazywał na ekranie i tłumaczył. Wyjaśniał cały czas co obecnie sprawdza, co widzi na monitorze i o czym to świadczy. Wyszłam z gabinetu spokojna i zadowolona z przebiegu wizyty.
   Plus za poczucie humoru i atmosferę w trakcie wizyt - lekką i niekrępującą.

  • Bardzo dobry lekarz, konkretny zdecydowany, świetny fachowiec. Niestresujące podejście do pacjentek. Przyjmował u mnie poród i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam pod jego opiekę. Każdej przyszłej mamie, która ma zamiar rodzić w Sokółce, polecam tego lekarza. Jednym słowem super!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Kicel-Wesołowska

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor z powołania. Już po pierwszej wizycie wychodząc z gabinetu ma się poczucie, ze trafiło się w dobre ręce. Miła, uśmiechnięta i w razie trudnych sytuacji potrafi dodać otuchy. Nie bagatelizuje żadnych pytań i odpowiada szczegolowo wszystko tłumacząc, nawet przy zadaniu głupiego pytania nie da się odczuc, ze nie powinno sie go zadac
   Wręcz przeciwnie wszystko wytłumaczy.Podczas badań jest bardzo delikatna.A przede wszystkim kieruje na wszystkie badania. Polecam do prowadzenia ciąży nawet trudnych przypadków Pani doktor jest cudowna. Anielska cierpliwość.


 • Sławomir Jarocki

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: "Dla Niej" Przychodnia Położniczo-GinekologicznaUsługa: Inny

   Polecam doktora Jarockiego na 100%. Prowadzi moja druga ciążę i nie mam zadnych zastrzeżeń. Wszystko dokładnie wytłumaczy itp.

  • J
   Lokalizacja: "Dla Niej" Przychodnia Położniczo-GinekologicznaUsługa: Inny

   Był moim trzecim lekarzem. U obu pierwszych lekarzy byłam tylko po jednym razie i obie te wizyty wspominam okropnie, a dr Jarocki potem był zmianą o 180 stopni. Niemal zawsze miły, czuły, z klasą, bez seksistowskich komentarzy ani głupich tekstów. Mogłam liczyć na rzeczowe wyjaśnienie i wspólną decyzję w kwestii antykoncepcji, delikatnie przeprowadzone badania, skierowania. Nawet gdy kolejka się spóźniała (to niestety często) i miał mniej czasu dla pacjentek czy akurat gorszy humor, nie wpływało to na całość wizyty, zawsze czułam się zaopiekowana. Łącznie chodziłam do niego kilka lat, mieszkając w Białymstoku, a z racji na kondycję byłam pod stałą kontrolą lekarską. Były to wizyty w ramach NFZ przez 90% tego czasu (nie licząc krótkiego okresu, kiedy poradnia straciła umowę z NFZ) i nigdy nie dało się odczuć, jak to czasem bywa, że prywatna opieka byłaby lepsza. Obecnie mieszkam w innym mieście i szukając nowego lekarza natrafiam na komentarze, które jeżą włos na głowie, więc pomyślałam, że dla odmiany napiszę komentarz specjaliście, u którego leczyłam się kilka lat i z którego byłam bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dorota Ruducha

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: "Dla Niej" Przychodnia Położniczo-GinekologicznaUsługa: Inny

   Byłam pacjentką Pani dr poszłam na wizytę z podejrzeniem 1 ciąży. Wizyta się odbyła Pani dr stwierdziła ze jest zbyt wcześnie na potwierdzenie i żebym zgłosiła się na kolejną za 2 tygodnie. Jednak niestety nie była to szczęśliwa ciąża skończyła się. Poszłam na kontrolę do Pani dr ta stwierdziła że tak się zdarza. Rzuciła komentarzem że jestem młoda mam czas i nie rozumie po ci się spieszę. Niestety te słowa chyba za mało mnie zszokowaly bo przy 2 ciąży również poszłam do Pani dr. ale w momencie gdy dostałam plamienia bo przecież czekałam odp tygodnia bo inaczej wizyta jest bez sensu. Pani dr zamiast powiedzieć że prawdopodobnie zaczęło się poronienie i skierować mnie do szpitala. Powiedziała że to jest plamienie i że czasem tak jest. Sama zapytałam czy w takim wypadku może powinnam brać duphostan no to mi go przepisała. Niestety 2 ciąża skonczyla się tak jak 1 wylądowałam na Sor gdzie kazali mi iść na wizytę kontrolna do swojego lekarza po tygodniu. Tak więc już ostatni raz w życiu udała się do Pani dr ta oglądając wypis ze szpitala stwierdziła że to moja wina te 2 poronienie bo zaszłam w ciążę za szybko (a minął okres 3 miesięcy od 1 ciąży wg zaleceń Pani dr) i skomenyowala że czasem tak jest ze ludzie nie mogą mieć dzieci. Dała mi skierowanie do poradni genetycznej i stwierdziła że sobie poczekam to mi wyjdzie nalepsze.
   Zapytalam czy powinnam wykonać jeszcze jakieś badania to nie uzyskałam odp.
   Uważam że Pani dr jest może i miła i traktuje pacjentke jak koleżankę lecz nie po to kobieta idzie do lekarza ale po pomoc, diagnozę i znalezienie rozwiązania problemu lub chociaż chęć znalezienia tego problemu.
   Może osóby które mają standardowe ciąże bez komplikacji będą z niej zadowolone ja uważam że zbyt lajtowo podchodzi do pacjentki.
   Nadmienię że wg Pani dr jajniki były super ekstra a teraz z perspektywy czasu i diagnozy innego lekarza wiem że nie są takie znakomite.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo sympatyczna i konkretna Pani Doktor.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania