DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

(60 opinii)

Udzielamy konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zakres konsultacji obejmuje porady związane z: Odchudzaniem, Zdrowym odżywianiem się, Żywieniem w alergii pokarmowej, Żywien... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

Hoża 59 lok. 4A

00-681 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

Górczewska 228 E

01-460 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Udzielamy konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zakres konsultacji obejmuje porady związane z:
Odchudzaniem,
Zdrowym odżywianiem się,
Żywieniem w alergii pokarmowej,
Żywieniem w sporcie,
Żywieniem kobiet w ciąży i karmiących,
Żywieniem dzieci,
Żywieniem w chorobach dietozależnych takich jak:
- zaburzenia lipidowe (podwyższony poziom cholesterolu, trójglicerydów)
- nadciśnienie tętnicze
- miażdżca
- osteoporoza
- celiakia
- choroby układu pokarmowego (np. zaparcia, zespół jelita wrażliwego itp.)
- niedokrwistości

Ponadto układamy indywidualne plany żywieniowe dopasowane do oczekiwań pacjentów.

Nasz sprzęt

 • Analizator medyczny

Zabiegi

 • Indywidualne konsultacje z dietetykiem
 • Indywidualne plany żywieniowe

Badania

 • Analiza składu ciała
 • Wodorowy test oddechowy

Choroby

 • Nadwaga
 • Otyłość
 • Zaburzenia lipidowe
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaparcia
 • Żywienie dzieci
 • Żywienie w sporcie
 • Żywienie kobiet w ciąży
 • Hashimoto
 • Miażdżyca
 • Celiakia
 • Zespół jelita drażliwego
 • Niedokrwistość
 • Osteoporoza
 • Cukrzyca
 • Alergie pokarmowe
 • SIBO
 • Niedowaga
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Emilia Sienkiewicz konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Pani Emilia jest bardzo miłą i sympatyczną osoba. Jej profesjonalizm widać na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Emilii. Dieta jaką otrzymałam jest bardzo skuteczna, prosta i smaczna. Czuję się świetnie. W gabinecie u Pani Emilii jest super atmosfera jest miło i Pani Emilia z ogromnym zaangażowaniem wszystko tłumaczy. Jest osobą która potrafi pochwalić a to bardzo motywuje do dalszej walki. Polecam wszystkim borykającym się z nadwagą.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Stromkie-Złomaniec dietoterapia

  Pani Monika Stromkie-Złomaniec podczas wizyty bardzo dokładnie analizuje sytuację zdrowotną i dobiera odpowiednia dietę, uwzględniając indywidualne potrzeby. Podczas wizyt kontrolnych rzetelnie zbiera wszystkie informacje na temat postępów w chudnięciu jak i w stosowaniu się do zaleceń. Wspiera dobrym słowem oraz umiejętnie zachęca do wytrwania w postanowieniach i założeniach wypracowanych wspólnie podczas pierwszej wizyty. Polecam całym sercem :-)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Stromkie-Złomaniec dietoterapia

  Chodzę do Pani Moniki z córką, która mnie zmotywowała do zrobienia czegoś dla siebie i odchudzamy się razem. Długo szukałam dietetyka, który się nami zajmie. Mamy z córką wspólną dietę, jemy to samo tylko mamy różne wielkości posiłków. Jest to bardzo wygodne, bo nie muszę gotować dwóch różnych obiadów, tym bardziej, że gotowanie nie należy do moich ulubionych zajęć. Gotuję teraz dla całej rodziny bo i mężowi bardzo smakują potrawy, które zaproponowała nam Pani Monika. A co najważniejsze przynosi to doskonałe rezultaty. Dieta i godziny posiłków dopasowane są do nas idealnie. Jemy teraz zdrowo i bardziej różnorodnie a co najważniejsze - chudniemy. Pani Moniko - bardzo dziękujemy. Polecam Panią Monikę bo uważam, że jest to osoba, która słucha i potrafi sprawić, że dieta jest przyjemnością. Pozdrawiam gorąco.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Stromkie-Złomaniec dietoterapia

  Chodzimy do Pani Moniki z żoną od końca z listopada i już zgubiliśmy dużo kilogramów, przy czym dieta jest smaczna, niedroga i szybka w przygotowaniu, czyli dokładanie taka, jakiej od zawsze szukaliśmy. Gorąco polecamy Panią Monikę :).


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Urbanik Inny

  Bardzo skuteczny i rzetelny dietetyk. A co najważniejsze skuteczny! Przez 2 miesiące udało się poprawić wszystkie parametry. Bardzo polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Stromkie-Złomaniec dietoterapia

  Zdecydowanie polecam !!! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Moniką, cenie jej profesjonalizm, kompetencje oraz podejście do pacjenta.
  Dzięki diecie ułożonej przez Panią Monikę udało mi się zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć ok. 12 kg do poprawnej wagi, którą poprzednio miałem kilkanaście lat temu.
  Osiągnięte rezultaty przekroczyły moje oczekiwania - jestem bardzo zadowolony i polecam współprace z Panią Moniką każdemu kto chce zgubić zbędne kilogramy i zdrowo się odżywiać.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Emilia Sienkiewicz jadłospis 14-dniowy

  Pani Emilia jest specjalistą wysokiej klasy. Jej dieta i przepisy są bardzo smaczne i nie wymagają dużej pracy oraz długiego stania w kuchni. Efekty diety były widoczne przeze mnie oraz inne osoby już po miesiącu stosowania. Dzięki tej diecie jem regularnie i zdrowo. Produkty są dostępne we wszystkich marketach. W każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pani Emilii. Wszystkie przepisy zostały indywidualnie dostosowane do tego co lubię jeść.
  Bardzo polecam Panią Emilię Sienkiewicz.


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Urbanik Inny

  Witam, na początku do diety podchodziłam dosyć sceptycznie. Od ponad kilku lat nie mogłam zgubić dodatkowych kilogramów, mimo podejmowania różnych aktywności fizycznych i bycia prawie „non stop” na diecie...jakież było moje zdziwienie kiedy waga po miesiącu pokazała 3kg mniej! Wtedy uwierzyłam, że dieta ułożona przez Panią Anię faktycznie działa... dzięki niej schudłam nawet więcej niż zakładałam, ale to co najważniejsze dowiedziałam się jakie błędy dietetyczne popełniałam i jak powinnam się odżywiać...Dieta została przygotowana w oparciu o moje potrzeby i to co lubię, wiec muszę przyznać, że nie była w żaden sposób dla mnie uciążliwa, a wręcz przeciwnie.. wiele z polecanych posiłków zostanie ze mna za zawsze! Bardzo polecam! Pani Ania ma ogromną wiedzę, z której warto skorzystać a podejście do każdego pacjenta jest bardzo indywidualne. Jest też ogromnie pomocna i zawsze można z nią wszystko skonsultować...


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Stromkie-Złomaniec dietoterapia

  Trafiłam do Pani Moniki rok temu z problemem nadwagi i ze złymi nawykami żywieniowymi. Pani Monika jest bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi, jest osobą bardzo kompetentną, na każde pytanie odpowiada bardzo szczegółowo. Dietę którą otrzymałam okazała się bardzo smaczna, różna i przede wszystkim była dopasowana do mojego trybu życia. Pani Monika zmieniła moje nawyki żywieniowe. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka dobrego dietetyka.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Emilia Sienkiewicz jadłospis 14-dniowy

  Szczerze polecam Panią Emilię. Jestem zadowolona, że trafiłam na tak kompetentną osobę. Dzięki odpowiednio dobranej zbilansowanej diecie przez Panią Emilię udało mi się schudnąć 20 kg. Przepisy są proste, szybkie w przygotowaniu, na czym mi zależało i co najważniejsze, nie chodzę głodna. Jadłospis jest przygotowany pod moje indywidualne smaki. Widząc rezultaty miałam motywację do dalszego działania. Budujące jest to, że Pani Emilia cieszy się razem ze mną efektami naszej współpracy. Dzięki Niej zmieniłam nawyki żywieniowe i bardzo dobrze się z tym czuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania