DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

(69 opinii)

Udzielamy konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zakres konsultacji obejmuje porady związane z: Odchudzaniem, Zdrowym odżywianiem się, Żywieniem w alergii pokarmowej, Żywien... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

Hoża 59 lok. 4A

00-681 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

DIETOMEDICA Poradnia Dietetyczna

Górczewska 228 E

01-460 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Udzielamy konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zakres konsultacji obejmuje porady związane z:
Odchudzaniem,
Zdrowym odżywianiem się,
Żywieniem w alergii pokarmowej,
Żywieniem w sporcie,
Żywieniem kobiet w ciąży i karmiących,
Żywieniem dzieci,
Żywieniem w chorobach dietozależnych takich jak:
- zaburzenia lipidowe (podwyższony poziom cholesterolu, trójglicerydów)
- nadciśnienie tętnicze
- miażdżca
- osteoporoza
- celiakia
- choroby układu pokarmowego (np. zaparcia, zespół jelita wrażliwego itp.)
- niedokrwistości

Ponadto układamy indywidualne plany żywieniowe dopasowane do oczekiwań pacjentów.

Zabiegi

 • Indywidualne konsultacje z dietetykiem
 • Indywidualne plany żywieniowe

Badania

 • Analiza składu ciała
 • Wodorowy test oddechowy

Choroby

 • Nadwaga
 • Otyłość
 • Zaburzenia lipidowe
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaparcia
 • Żywienie dzieci
 • Żywienie w sporcie
 • Żywienie kobiet w ciąży
 • Hashimoto
 • Miażdżyca
 • Celiakia
 • Zespół jelita drażliwego
 • Niedokrwistość
 • Osteoporoza
 • Cukrzyca
 • Alergie pokarmowe
 • SIBO
 • Niedowaga
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Pani Olga Mrawiec wyciągnęła mnie z nielada opałów zdrowotnych. Jest profesjonalistką na właściwym miejscu, posiada dużą wiedzę medyczną i żywieniową, drąży temat, nie puszcza pacjentów na pastwę losu; można na niej w pełni polegać, kiedy organizm się buntuje i wszystko idzie, jak po grudzie. Liczy się dla niej człowiek z całym bagażem a każdy przypadek jest wyzwaniem. Jest wyrozumiała, cierpliwa, serdeczna. Dla mnie współpraca z Panią Olgą to uśmiech losu. W pełni wywiązuje się z przysięgi Hipokratesa, co chyba nie tylko w dzisiejszych czasach nie wszystkim się udaje...

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Współpracując z różnymi dietetykami, lekarzami niestety zamiast odczuwać poprawę czułam się coraz gorzej. Panią Olgę polecił mi znajomy. Nie zawiodłam się…Było ciężko, SIBO nie dawało mi spokoju, ale po kilku miesiącach współpracy zaczęłam odczuwać dużą poprawę. Czuję się coraz lepiej i fizycznie i psychicznie. Pani Olga została nie tylko moim dietetykiem, ale i lekarzem czasami również psychologiem w trudnych chwilach.
  Podsumowując współpracę nie mogę wystawić inaczej jak największą ilość gwiazdek.
  Polecam same plusy:
  dostępność terminów
  wizyta online
  cena za konsultację
  pyszne przepisy

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Do Pani Olgi trafiłam w kolejnym kryzysie przewodu pokarmowego. Przez wiele lat przyjmowałam najpierw leki na dolegliwości związane z zespołem jelita drażliwego, a potem z refluksem żołądkowym. Wizyta okazała się momentem przełomowym. Pani Olga przeanalizowała wyniki badań, które zleciła, wdrożyła leczenie, przeprowadziłyśmy rozmowy dotyczące mojej diety. Otrzymałam poradę, dzięki której od stycznia 2021 nie przyjmuję żadnych leków na żołądek. Dieta była początkowo restrykcyjna, ale w trakcie kolejnych spotkań modyfikowałyśmy ją zgodnie z zapotrzebowaniem mojego organizmu. Otrzymałam suplementację i probiotyki, które stosuję do dziś. Pani Olga to wybitny specjalista, który potrafi połączyć ogromną wiedzę z zaangażowaniem w leczenie, empatią i życzliwością.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Pani Olga jest osobą godną zaufania. Słucha i słyszy oraz widzi pacjenta jako całość. Pani Olga ma rozległą wiedzę. Zaleca to co ma sens i jest w jak najlepszym interesie pacjenta. W trakcie współpracy zawsze czułam się bezpiecznie. Po konsultacjach miałam jasność co do kierunku działania. Jestem bardzo wdzięczna za całokształt. Polecam Pania Olgę z czystym sercem.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec Inny

  Do Pani Olgi Mrawiec trafiłem po długich poszukiwaniach i kilku, zupełnie nietrafionych, próbach współpracy z klinicznymi dietetykami. I dziś, po ponad roku od pierwszej wizyty, mogę bez cienia wątpliwości napisać, iż rozpoczęcie współpracy z Panią Olgą to był bez wątpienia strzał w dziesiątkę!
  Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, skupienie na pacjencie, empatia i cierpliwość. Szczegółowe przeanalizowanie wyników badań, dokładny wywiad, zaproponowane leczenie i dobranie protokołu leczniczego, probiotykoterapia, suplementacja, wsparcie leczenia ziołami, przeprowadzenie przez dietę Low Fodmap, to wszystko sprawiło, że mój jelitowy problem zdrowotny (zespół SIBO) został pokonany i komfort mojego życia znacząco się poprawił.
  Bardzo ważne jest również to, że Pani Olga między wizytami, zawsze służyła pomocą, radą, odpowiadała na wszystkie zapytania, wyjaśniała wątpliwości, nie było nigdy problemu z kontaktem z Panią Olgą. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym najlepszego fachowca w swojej dziedzinie, jakim jest Pani Olga Mrawiec!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec badania diagnostyczne

  Długo czasu szukałam dietetyka, który specjalizuje się w chorobach jelit i znalazłam.. Pani Olga to dietetyk kliniczny z powołania i ogromem wiedzy, dzięki niej zaczęłam normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Każda wizyta czy to stacjonarna czy online przeprowadzona z wielkim zaangażowaniem. Pani dietetyk wszystko dokładnie wyjaśnia, dobiera skuteczną probiotykoterapię i suplementację, a przy tym wszystkim jest ciepłą osobą oddaną swoim pacjentom. Poznając Panią Olgę w końcu poczułam ze jestem pod opieką właściwego dietetyka i miałam racje. Jadłospisy napisane przez Panią Olgę są wyśmienite, z uwagi na brak czasu dostałam przepisy dedykowane pod mój tryb życia, a także przez ograniczony czas. Potrawy stały się moimi ulubionymi i co najważniejsze nie traktuję ich jak diety ;)
  Polecam Panią Olgę z całego serca wszystkim osobom, którzy potrzebują pomocy w kwestii żywienia.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec Inny

  Jedyny specjalista z dziedziny medycyny , poza jednym lekarzem, która bardzo wnikliwie, dociekliwie i wytrwale drążyła temat aby znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Udało się, tylko dzięki pani Oldze.
  Bardzo doceniam i jestem wdzięczna za zaangażowanie p. Olgi, za cierpliwe tłumaczenie i odpowiadanie na moje pytania. Panią Olgę cechuje bardzo indywidualne podejście do pacjenta.
  Dieta rozpisana w jasny sposób, nieskomplikowana, z listą zakupów. Duże ułatwienie do szybkiego wdrożenia. Wybitnie polecam p. Olgę.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec badania diagnostyczne

  Polecam z całego serca. Bardzo dokładna w swoim fachu. Przyszłam zbadać się w kierunku SIBO a Pani Olga zleciła serie badań , za co jej dziękuję. Bo wyszły takie rzeczy, że głowa mała :)

  Jeśli chodzi o jedzenie...
  Bardzo smaczne, szybkie w przygotowaniu, z produktów dostępnych w każdym sklepie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Mrawiec Inny

  Pani Olga jest ze złota i mam na to dowody :). Jestem pod opieką Pani Olgi od pewnego czasu i mam też doświadczenie we współpracy z innymi dietetykami. Żaden z sześciu, do których trafiałam wcześniej, nie był w stanie mi pomóc. Zmagam się z SIBO wiec wiem, że wiedza i podejście do pacjenta z sibo jest absolutnie kluczowe. Wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia z dietetykami to stracony czas, pieniądze i zawiedzione nadzieje. A z panią Olgą jest inaczej, bo ona wie, co robi. Ma niekwestionowaną wiedzę- to jest nie do podważenia. Słucha pacjenta, tego, jak sie czuje, co mu dolega, co lubi jeść, a czego nie lubi ale przede wszystkim zalecenia pani Olgi sa skuteczne. I nie chodzi tu już nawet o utrate kilogramów co o poprawę samopoczucia i lepsze zdrowie. Żałuje, ze trafiłam do pani Olgi tak późno. Przywróciła mi wiarę w to, ze z sibo można sie uporac. Wiem, jak uporczywa i trudna jest walka z sibo. Pani Olga w tej drodze jest drogowskazem i olbrzymią pomocą.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Emilia Sienkiewicz konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Pani Emilia jest bardzo miłą i sympatyczną osoba. Jej profesjonalizm widać na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Emilii. Dieta jaką otrzymałam jest bardzo skuteczna, prosta i smaczna. Czuję się świetnie. W gabinecie u Pani Emilii jest super atmosfera jest miło i Pani Emilia z ogromnym zaangażowaniem wszystko tłumaczy. Jest osobą która potrafi pochwalić a to bardzo motywuje do dalszej walki. Polecam wszystkim borykającym się z nadwagą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania