O nas

Udzielamy konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zakres konsultacji obejmuje porady związane z:
Odchudzaniem,
Zdrowym odżywianiem się,
Żywieniem w alergii pokarmowej,
Żywieniem w sporcie,
Żywieniem kobiet w ciąży i karmiących,
Żywieniem dzieci,
Żywieniem w chorobach dietozależnych takich jak:
- zaburzenia lipidowe (podwyższony poziom cholesterolu, trójglicerydów)
- nadciśnienie tętnicze
- miażdżca
- osteoporoza
- celiakia
- choroby układu pokarmowego (np. zaparcia, zespół jelita wrażliwego itp.)
- niedokrwistości

Ponadto układamy indywidualne plany żywieniowe dopasowane do oczekiwań pacjentów.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (72)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Emilia Sienkiewicz konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo miła i profesjonalna dietetyk, wszystko dokładnie wyjaśnia i pomaga w trudniejszych zagadnieniach

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Stromkie-Złomaniec dietoterapia

  Bardzo polecam Panią Monikę. Ułożona przez Panią dieta była bardzo smaczna, dopasowana do moich preferencji smakowych i co najważniejsze dieta jest skuteczna :) Polecam wszystkim którzy się wahają.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Urbanik Inny

  Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety i osiągnięciem jakichkolwiek efektów, ale u Pani Ani jest inaczej. Zrobiła ze mną bardzo szczegółowy wywiad- co lubię jeść, czego niw lubię, w jakich sklepach robię zakupy. Przesłała mi plan diety szytej na miarę i korzystam z tych przepisów już od 5 miesięcy, a efekty są widoczne gołym okiem.
  Oprócz tego, że posiłki są naprawdę smaczne, to dieta nie rujnuje budżetu domowego, produkty są łatwo dostępne w każdym supermarkecie, a czas przygotowywania obiadów nie przekracza 20-30 minut.
  Na każdej wizycie kontrolnej Pani Ania jest niezwykle empatyczna, ludzka i pozytywnie motywuje do działania.
  Polecam każdemu, kto chciałby coś zmienić w swojej wadze, zmienic dietę ze względów zdrowotnych czy po prostu zacząć się zdrowiej odżywiać.


  I
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Pani Olga Mrawiec wyciągnęła mnie z nielada opałów zdrowotnych. Jest profesjonalistką na właściwym miejscu, posiada dużą wiedzę medyczną i żywieniową, drąży temat, nie puszcza pacjentów na pastwę losu; można na niej w pełni polegać, kiedy organizm się buntuje i wszystko idzie, jak po grudzie. Liczy się dla niej człowiek z całym bagażem a każdy przypadek jest wyzwaniem. Jest wyrozumiała, cierpliwa, serdeczna. Dla mnie współpraca z Panią Olgą to uśmiech losu. W pełni wywiązuje się z przysięgi Hipokratesa, co chyba nie tylko w dzisiejszych czasach nie wszystkim się udaje...


  D
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Współpracując z różnymi dietetykami, lekarzami niestety zamiast odczuwać poprawę czułam się coraz gorzej. Panią Olgę polecił mi znajomy. Nie zawiodłam się…Było ciężko, SIBO nie dawało mi spokoju, ale po kilku miesiącach współpracy zaczęłam odczuwać dużą poprawę. Czuję się coraz lepiej i fizycznie i psychicznie. Pani Olga została nie tylko moim dietetykiem, ale i lekarzem czasami również psychologiem w trudnych chwilach.
  Podsumowując współpracę nie mogę wystawić inaczej jak największą ilość gwiazdek.
  Polecam same plusy:
  dostępność terminów
  wizyta online
  cena za konsultację
  pyszne przepisy


  D
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Do Pani Olgi trafiłam w kolejnym kryzysie przewodu pokarmowego. Przez wiele lat przyjmowałam najpierw leki na dolegliwości związane z zespołem jelita drażliwego, a potem z refluksem żołądkowym. Wizyta okazała się momentem przełomowym. Pani Olga przeanalizowała wyniki badań, które zleciła, wdrożyła leczenie, przeprowadziłyśmy rozmowy dotyczące mojej diety. Otrzymałam poradę, dzięki której od stycznia 2021 nie przyjmuję żadnych leków na żołądek. Dieta była początkowo restrykcyjna, ale w trakcie kolejnych spotkań modyfikowałyśmy ją zgodnie z zapotrzebowaniem mojego organizmu. Otrzymałam suplementację i probiotyki, które stosuję do dziś. Pani Olga to wybitny specjalista, który potrafi połączyć ogromną wiedzę z zaangażowaniem w leczenie, empatią i życzliwością.


  A
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec analiza stanu odżywienia

  Pani Olga jest osobą godną zaufania. Słucha i słyszy oraz widzi pacjenta jako całość. Pani Olga ma rozległą wiedzę. Zaleca to co ma sens i jest w jak najlepszym interesie pacjenta. W trakcie współpracy zawsze czułam się bezpiecznie. Po konsultacjach miałam jasność co do kierunku działania. Jestem bardzo wdzięczna za całokształt. Polecam Pania Olgę z czystym sercem.


  T
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec Inny

  Do Pani Olgi Mrawiec trafiłem po długich poszukiwaniach i kilku, zupełnie nietrafionych, próbach współpracy z klinicznymi dietetykami. I dziś, po ponad roku od pierwszej wizyty, mogę bez cienia wątpliwości napisać, iż rozpoczęcie współpracy z Panią Olgą to był bez wątpienia strzał w dziesiątkę!
  Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, skupienie na pacjencie, empatia i cierpliwość. Szczegółowe przeanalizowanie wyników badań, dokładny wywiad, zaproponowane leczenie i dobranie protokołu leczniczego, probiotykoterapia, suplementacja, wsparcie leczenia ziołami, przeprowadzenie przez dietę Low Fodmap, to wszystko sprawiło, że mój jelitowy problem zdrowotny (zespół SIBO) został pokonany i komfort mojego życia znacząco się poprawił.
  Bardzo ważne jest również to, że Pani Olga między wizytami, zawsze służyła pomocą, radą, odpowiadała na wszystkie zapytania, wyjaśniała wątpliwości, nie było nigdy problemu z kontaktem z Panią Olgą. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym najlepszego fachowca w swojej dziedzinie, jakim jest Pani Olga Mrawiec!


  M
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec badania diagnostyczne

  Długo czasu szukałam dietetyka, który specjalizuje się w chorobach jelit i znalazłam.. Pani Olga to dietetyk kliniczny z powołania i ogromem wiedzy, dzięki niej zaczęłam normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Każda wizyta czy to stacjonarna czy online przeprowadzona z wielkim zaangażowaniem. Pani dietetyk wszystko dokładnie wyjaśnia, dobiera skuteczną probiotykoterapię i suplementację, a przy tym wszystkim jest ciepłą osobą oddaną swoim pacjentom. Poznając Panią Olgę w końcu poczułam ze jestem pod opieką właściwego dietetyka i miałam racje. Jadłospisy napisane przez Panią Olgę są wyśmienite, z uwagi na brak czasu dostałam przepisy dedykowane pod mój tryb życia, a także przez ograniczony czas. Potrawy stały się moimi ulubionymi i co najważniejsze nie traktuję ich jak diety ;)
  Polecam Panią Olgę z całego serca wszystkim osobom, którzy potrzebują pomocy w kwestii żywienia.


  M
  Profil zweryfikowany
  Olga Mrawiec Inny

  Jedyny specjalista z dziedziny medycyny , poza jednym lekarzem, która bardzo wnikliwie, dociekliwie i wytrwale drążyła temat aby znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Udało się, tylko dzięki pani Oldze.
  Bardzo doceniam i jestem wdzięczna za zaangażowanie p. Olgi, za cierpliwe tłumaczenie i odpowiadanie na moje pytania. Panią Olgę cechuje bardzo indywidualne podejście do pacjenta.
  Dieta rozpisana w jasny sposób, nieskomplikowana, z listą zakupów. Duże ułatwienie do szybkiego wdrożenia. Wybitnie polecam p. Olgę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Hoża 59 lok. 4A, 00-681 Warszawa Pokaż w Google Maps
Allianz
Górczewska 228 E, 01-460 Warszawa Pokaż w Google Maps
Allianz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania