Diabetolog w Ostrowcu Świętokrzyskim

(2 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Diabetolog w Ostrowcu Świętokrzyskim

Polna 15

27-400 , Ostrowiec Świętokrzyski , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Diabetolog w Ostrowcu Świętokrzyskim? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisława Mazanek

  WSPANIAŁY LEKARZ !!! Głęboka wiedza medyczna, ludzkie podejście do pacjęta !!!! Po kilkudniowym pobycie w szpitalu Pani Doktor uregulowała moją cukrzycę i nadciśnienie !!!! Jestem BARDZO WDZIĘCZNY !!!! Na dyżurach Pani Doktor zawsze wiele razy odwiedzała zarówno mnie jak i innych chorych kontrolując zdrowie jak i dając takie zwykłe ludzkie ciepło i otuchę !!! Pani Doktor Mazanek to PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIEM !!!! Gorąco polecam innym z podobnymi problemami zdrowotnymi - Pani Doktor to PRAWDZIWA PROFESTIONALISTKA !!!! Wdzięczny pacjent Gustaw Lech


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisława Mazanek

  Osoba, dzięki której mój tato zyskał jeszcze dobre 10 lat życia. Moja rodzina bardzo dużo zawdzięcza Pani doktor. Jest pełna zaangażowania i bardzo oddana swojej pracy. Polecam serdecznie a nie będziecie Państwo żałować:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania