Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Diabet Centrum Medyczne
Kościuszki 18, 32-500 Chrzanów
Diabet Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Diabet Centrum Medyczne Inny

  Pani doktor Magdalena Tomsia bardzo dobry lekarz, skuteczne leczenie, miła i konkretna , polecam przyjmuje w Chrzanowie Centrum medyczne "Diabet"

  J
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Dygdoń-Niechwiej Inny

  Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani Doktor. Jest precyzyjna, wszystko wyjaśni i do tego miła. Bardzo polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Diabet Centrum Medyczne Inny

  Moja Babcia miała przyjemność być leczona przez Panią Doktor, a dokładniej poprawkę po nieudanym zabiegu i złego leczenia poprzedniego lekarza ( z przykrością muszę skrytykować podejście do leczenia i brak uprzejmości p. Dr Budzicz). Pani Doktor Tomsia wykazała się ogromną wiedzą oraz empatia do mojej Babci. Wyleczyła w 2 tygodnie problem, który był nie rozwiązany przez 4 miesiące w trakcie leczenia poprzedniej lekarki. Pani Doktor Tomsia jest uprzejma i umie rozmawiać z pacjentem. Najważniejsze że Babcia moje nareszcie spacerować i korzystać z życia:) Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marian Niedbał Inny

  Lekarz ocenił zły kąt biederek naszego dziecko, przez co zastosował chodzenie we frajce. Po zasięgnięciu opinie oraz wizycie u innego specjalisty w tej dziedzinie okazało się że biederka naszego dziecka są wykształcone perfekcyjnie. Nadmieniam, że musieliśmy zakupić natychmiast poduszkę frajke po czym musieliśmy udać się do tego pana na wizytę aby pokazał nam jak ją mamy zakładać. Totalny absurd... Wizyta polegała na założeniu poduszki naszemu dziecku, nic więcej lekarz nie zrobił na wizycie. Nie dokonał badania, nakazał przyjść za tydzień aby sprawdzić czy aby dobrze zakładamy frajke. Dalsze leczenie miałoby się odbywać nawet przez 8 miesięcy z wizytami na początku raz na tydzień w okresie 6 tygodni. Nigdy w życiu nie polecę tego pana. Zero empatii, zero profesjonalizmu. Dodatkowo pan lekarz miał mieć pretensje że w obecnym czasie rodzice nie są cierpliwości na leczenie swoich dzieci. Uwaga!

  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Warywocka badania psychologiczne

  Bardzo polecam Panią Joannę Warywocką. Jest doskonałym terapeutą. Posiada profesjonalizm i nie tylko. Ma ogromną cierpliwosc a rozmowa z Nią mogłaby trwać godzinami. Chodzę regularnie na sesję do Pani Joanny i z tygodnia na tydzień czuje się co raz lepiej bardzo mi pomaga i czuje ze za nie długo właśnie dzięki Pani będę mogła wkoncu uwierzyć w siebie i powiedzieć że jestem wartościowa. Bardzo polecam wszystkim z problemami aby udali się do Pani Joanny i gwarantuje ze otrzymają pomoc.

  mgr Joanna Warywocka

  Serdecznie dziękuję !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania