Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Diabet Centrum Medyczne

Kościuszki 18

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Dygdoń-Niechwiej Inny

  Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani Doktor. Jest precyzyjna, wszystko wyjaśni i do tego miła. Bardzo polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Tomsia Inny

  Moja Babcia miała przyjemność być leczona przez Panią Doktor, a dokładniej poprawkę po nieudanym zabiegu i złego leczenia poprzedniego lekarza ( z przykrością muszę skrytykować podejście do leczenia i brak uprzejmości p. Dr Budzicz). Pani Doktor Tomsia wykazała się ogromną wiedzą oraz empatia do mojej Babci. Wyleczyła w 2 tygodnie problem, który był nie rozwiązany przez 4 miesiące w trakcie leczenia poprzedniej lekarki. Pani Doktor Tomsia jest uprzejma i umie rozmawiać z pacjentem. Najważniejsze że Babcia moje nareszcie spacerować i korzystać z życia:) Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marian Niedbał Inny

  Lekarz ocenił zły kąt biederek naszego dziecko, przez co zastosował chodzenie we frajce. Po zasięgnięciu opinie oraz wizycie u innego specjalisty w tej dziedzinie okazało się że biederka naszego dziecka są wykształcone perfekcyjnie. Nadmieniam, że musieliśmy zakupić natychmiast poduszkę frajke po czym musieliśmy udać się do tego pana na wizytę aby pokazał nam jak ją mamy zakładać. Totalny absurd... Wizyta polegała na założeniu poduszki naszemu dziecku, nic więcej lekarz nie zrobił na wizycie. Nie dokonał badania, nakazał przyjść za tydzień aby sprawdzić czy aby dobrze zakładamy frajke. Dalsze leczenie miałoby się odbywać nawet przez 8 miesięcy z wizytami na początku raz na tydzień w okresie 6 tygodni. Nigdy w życiu nie polecę tego pana. Zero empatii, zero profesjonalizmu. Dodatkowo pan lekarz miał mieć pretensje że w obecnym czasie rodzice nie są cierpliwości na leczenie swoich dzieci. Uwaga!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Warywocka badania psychologiczne

  Bardzo polecam Panią Joannę Warywocką. Jest doskonałym terapeutą. Posiada profesjonalizm i nie tylko. Ma ogromną cierpliwosc a rozmowa z Nią mogłaby trwać godzinami. Chodzę regularnie na sesję do Pani Joanny i z tygodnia na tydzień czuje się co raz lepiej bardzo mi pomaga i czuje ze za nie długo właśnie dzięki Pani będę mogła wkoncu uwierzyć w siebie i powiedzieć że jestem wartościowa. Bardzo polecam wszystkim z problemami aby udali się do Pani Joanny i gwarantuje ze otrzymają pomoc.

  mgr Joanna Warywocka

  Serdecznie dziękuję !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania