DermoMedica

verifiedCreated with Sketch.
(13 opinii)

erdecznie zapraszamy do Kliniki Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej DERMOMEDICA, która mieści się w nowoczesnym Centrum Medycznym, przy ul.Królowej Jadwigi 16 w Bydgoszczy W naszej Klinice oferuj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • DermoMedica

  Królowej Jadwigi 16

  85-231, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

erdecznie zapraszamy do Kliniki Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej DERMOMEDICA, która mieści się w nowoczesnym Centrum Medycznym, przy ul.Królowej Jadwigi 16 w Bydgoszczy
W naszej Klinice oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz otolarygnologii i laryngologii laserowej oraz ortopedii i bezoperacyjnej regeneracji stawów.
Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu miłą atmosferę, fachową wiedzę oraz pełne zaangażowania i pasji świadczenie naszych usług. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej kliniki w celu zapoznania się z aktualną ofertą oraz promocjami.
Klinika spełnia najwyższe standardy w pielęgnacji skóry, zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości kosmetyków. Nasz personel składa się wyłącznie ze specjalistów, absolwentów studiów wyższych: magistrów kosmetologii oraz lekarzy specjalistów: specjalistę medycyny estetycznej, dermatologa, otolaryngologa.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Weiss

  Ortopeda,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DermoMedicaUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo dobry specjalista. Lekarz bardo zetelny, konkretny, bardzo pomocny.Moge polecic Pana doktora.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DermoMedicaUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Rzetelna poparta wiedzą konsultacja. Spokojne podejście i rzeczowa diagnoza. Plus proponowane kierunki i pełna konsultacja.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu