Dermea Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estecznej

(18 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dermea Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estecznej

Filtrowa 62/62A

02-057 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Reutt-Majkowska

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Z uwagą słucha pacjenta. Trafna diagnoza i skutecznie dobrany lek. Miła atmosfera. Bardzo polecam

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani Dr. jako jedyna poznała się na mojej wysypce i świadczy to o rozległej wiedzy z dziedziny dermatologii. Poprzedni dermatolodzy wpędzali mnie albo w psychozę albo w koszta. Jestem niezmiernie wdzięczy za fachową pomoc, bardzo dokładne obejrzenie zmian na skórze, badanie i pomocne leki. Ponadto, powiedziałem też o męczącym mnie trądziku a przepisany środek jest rewelacyjny - po miesiącu wszystko poginęło. Wizyty są super, zawsze czuję się wysłuchany i otrzymuje wysokiej klasy pomoc dermatologiczną, która działa. 10/10

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Agnieszka Zegadło-Mylik

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, Patomorfolog, dr n. med.

  • M

   Pani doktor sprawia bardzo dobre wrażenie. Fachowo i z zaangażowaniem podchodzi do problemu. Mamy nadzieje,ze leczenie przyniesie spodziewane wspaniałe rezultaty. 3mamy kciuki.

  • M

   Od wielu lat walczę z trądzikiem i bliznami na twarzy. Jestem po kilku kuracjach tetracyklinami, kuracji Izotekiem, leczę się hormonalnie, a kremów, maści itp. kupiłam setki. Nic nie pomagało na dłuższą metę, nawet po odstawieniu Izoteku po miesiącu znowu miałam straszną cerę i ropne zmiany. Inni lekarze sugerowali jedynie, że nie ma innej opcji niż powtórzenie kuracji izotretinoiną, której brak efektów i działanie uboczne skutecznie mnie zniechęciło do ponownego stosowania. Nikt nie pojął się innego leczenia, mniej obciążającego mój organizm. Aż trafiłam do Pani doktor Zegadło-Mylik, która spokojnie i z niesamowitą cierpliwością przeprowadziła ze mną wywiad lekarski i zamiast leczenia farmakologicznego zaproponowała leczenie zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej. Jestem po 3 zabiegach, na razie kuracja trwa 2 miesiące a ja mam cerę prawie idealną. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy - od przebiegu terapii, ilości zabiegów i ich przebiegu, po leczenie w domu i efekty po zabiegu. Poza tym ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie, a także znakomite podejście do pacjenta. Od razu zdobyła moje zaufanie. Sugerowane kremy do stosowania w domu są zawsze podawane 2 lub 3, pacjent może wybrać, a po zabiegu do domu dostałam próbki kremów ochronnych żebym sprawdziła który mi pasuje. Żałuję, że trafiłam do Pani Doktor tak późno, już dawno mogłam mieć śliczną cerę i nie wydawać majątku na leki i kosmetyki. Polecam serdecznie wszystkim walczącym z trądzikiem i bliznami.


Powiązane wyszukiwania