O nas

Dentopolis to nowoczesne i doskonałe wyposażone gabinety stomatologiczne zajmujące się kompleksowym leczeniem i dbaniem o uśmiech pacjentów. Na nasz sukces składa się połączenie najnowocześniejszego sprzętu i materiałów stomatologicznych z wszechstronną opieką wykwalifikowanych specjalistów. Nasi lekarze w trosce o dobro swoich pacjentów ściśle ze sobą współpracują, zapewniając kompleksową opiekę stomatologiczną. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, aby zapewnić leczenie zachowawcze, protetyczne, chirurgiczne czy endodontyczne na najwyższym poziomie i według najnowszych światowych standardów.
Nasz gabinet współpracuje z uznanymi laboratoriami, które projektują protetykę cyfrowo w technologii CAD/CAM, dzięki czemu nasze korony, mosty, licówki są wysoce estetyczne i bardzo naturalne. Wszystkie uzupełnienia protetyczne dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę wiek i potrzeby pacjenta.
Leczenie kanałowe przeprowadzamy w powiększeniu przy użyciu nowoczesnego mikroskopu Carl Zeiss. Korzystamy także z najlepszego urządzenia do płukania kanałów korzeniowych „Eddy”, które zapewnia precyzyjne oczyszczenie ścian kanałów oraz z innowacyjnego zestawu do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką „SuperEndo α2” i „SuperEndo β”.
W naszej placówce wykonujemy szereg zabiegów chirurgiczny takich jak: ekstrakcje zębów mądrości (ósemki), implanty, resekcja wierzchołka korzenia czy augmentacja kości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach wszczepiania implantów oraz implantoprotetyce. Korzystamy z systemu spełniającego najwyższe standardy nowoczesnej implantologii, co pozwala na sprawną i precyzyjną implantację w trakcie wizyty. Posiadamy także wirówkę do osocza bogatopłytkowego, które przyśpiesza gojenie po zabiegach chirurgicznych (preparat PRF).
Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny skaner wewnątrzustny Dexis IS 3800, który zapewnia najwyższa dokładność prac protetycznych. Skaner jest w stanie zarejestrować najmniejsze detale anatomiczne, co pozwala stworzyć wysoce spersonalizowane prace, które są perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych warunków pacjenta. Niewątpliwą korzyścią ze stosowania skanera wewnątrzustnego jest także zwiększenie komfortu u pacjentów, którzy w przypadku stosowania tradycyjnych wycisków z użyciem łyżki i masy wyciskowej zmagali się z dużym dyskomfortem lub silnym odruchem wymiotnym. Nowoczesna technologia 3D pozwala na sprawne zeskanowanie uzębienia za pomocą skanera, który szczegółowo rejestruje obraz jamy ustnej i w postaci specjalnych plików zapisuje się na ekranie komputera. Wyciski cyfrowe gwarantują pełna precyzję, doskonałą jakość obrazowania oraz eliminują potrzebę odlewania modeli gipsowych, co wpływa na skrócony czas leczenia protetycznego.
W Dentopolis leczymy również choroby dziąseł. Zabiegi z zakresu periodontologii (m.in pokrycie recesji dziąsłowych, wydłużenie korony klinicznej) przeprowadza lekarz specjalista, zgodnie z zasadami minimalnie inwazyjnej mikrochirurgii śluzówkowo-dziąsłowej przy użyciu najbardziej zaawansowanych technik i narzędzi. Wykonujemy także zabiegi regeneracyjne z użyciem preparatu Emdogain, który odbudowuje zniszczone w wyniku paradontozy struktury podporowe zęba.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Unity Kavo Estetica
 • Nowoczesny mikroskop stomatologiczny Carl Zeiss
 • Skaner Wewnątrzustny Dexis IS 3800
 • Rentgen Satelec X-Mind
 • Radiowizjografia cyfrowa KaVo Scan eXam ONE
 • Piaskarki Air-Flow Handy EMS Premium
 • Eddy- innowacyjne urządzenie do płukania kanałów korzeniowych
 • Wirówka do osocza bogatopłytkowego
 • System wybielania Beyond Polus
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (332)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Maria Bartmińska stomatologia dziecięca

  Wizyta z 2. latkiem przebiegła bardzo sprawnie, świetne podejście, ząb zabezpieczony i fachowe rozwiązanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Mateusz Nogal nakład kompozytowy

  Z całego serca polecam Pana Mateusza. Krok po kroku wyjaśnił postępowanie i rokowanie zęba. Odbudowa wykonana bardzo starannie, perfekcyjnie pasująca do pozostałych zębów.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Hubert Pietrusza konsultacja chirurga stomatologicznego

  Sprawne i bezbolesne usunięcie ósemki w przyjaznej atmosferze.


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mateusz Nogal badania stomatologiczne

  Szybki termin, punktualna wizyta, dokładnie objaśnienie etapów leczenia.


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Martyna Wudel badania stomatologiczne

  Szybki termin, punktualna wizyta, dokładnie objaśnienie etapów leczenia.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Kamila Kłosowska Konsultacja stomatologiczna

  wszystko w porządku :) bardzo mili pracownicy, wszystko zostało mi szczegółowo wytłumaczone, nie mam nic do zarzucenia


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Maria Bartmińska doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

  Wspaniała Pani Doktor, tworząca bardzo dobrą atmosferę, szybko i trafnie diagnozując i dobierając leczenie. Słucha pacjenta i odpowiada w jasny i życzliwy sposób na wszystkie pytania. Przedstawia plan leczenia na przyszłość, sugestie i możliwości. Olbrzymi profesjonalizm, delikatność i dokładność.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Maria Bartmińska Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo polecam Panią Marię, wszystko szczegółowo wyjaśnione. Pani bardzo zaangażowana w leczenie.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Natalia Różycka leczenie próchnicy

  Wszystko elegancko, zęby wyleczone. Po wizycie dostałam dokładne wyjaśnienia jak dbać o zęby.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Natalia Różycka Inny

  Trafiłam z bólem zęba, Pani Natalia wyjaśniła co będzie po kolei robione. Ząb został wyrwany bardzo delikatnie i bez bólu, polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania