Informacje o placówce

Gabinety

 • DENTOLANDIA

  Ludwika Rydygiera 11, Żoliborz

  01-793, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogusława Kurach-Feliksiak

  Stomatolog Dziecięcy, Stomatolog, lek. dent.

  • Najlepszy lekarz stomatolog dziecięcy u jakiego byliśmy. Pani Bogusława ma podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Naprawiła dziś synowi całego zęba i to bez bólu. Z całą pewnością do niej wrócimy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor (i cały personel) ma świetne podejście do dzieci. Moje 2,5 i 5,5 letnie córki "kupiła" już na wstępie przed wizytą, gdy wyszła z nimi porozmawiać (zniżyła się by mówić do nich z góry). Czas przewidziany na wizytę jest długi, więc nie ma elementu presji i pośpiechu, na co dzieci są uczulone. Pani Doktor pokazywała dokładnie wszystkie sprzęty, tłumaczyła w dziecięcym języku co będzie robić, i pytała o zgodę, co dziecko odbiera jako przejaw szacunku i poważnego traktowania. I nie ma poczucia, że dorosły chce go oszukać. Poza tym uśmiech, miły, spokojny ton głosu + ulubiona bajka na ekranie, a na koniec - nagroda, naklejka i tatuaż. Dzieci dały sobie zrobić wszystko, bez płaczu, bez stresu, na luzie. Starsza córka: czyszczenie, przegląd, wypełnienie ubytku, fluoryzacja. Młodsza: czyszczenie, przegląd, lakowanie 2 zębów, fluoryzacja. Jesteśmy z mężem zachwyceni, dzieci też.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Monika Omes-Kurowska

  Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • E
   Lokalizacja: DENTOLANDIA

   Najlepsza dziecięca przychodnia stomatologiczna, na jaką miałam przyjemność trafić wraz z dzieckiem. Każda wizyta, to profesjonalne i rzeczowe podejście do małego pacjenta. Wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze i bardzo sprawnie. Widać, że Panie Doktor kochają swoją pracę. Duży plus również dla Pań z recepcji, już od progu pacjent czuje się komfortowo i zaopiekowany!
   Przychodnię będę polecała każdemu z czystym sumieniem.

  • A
   Lokalizacja: DENTOLANDIAUsługa: leczenie próchnicy

   Jestem zachwycona Panią doktor! Córeczka nawet nie zauważyła,kiedy ząbek został wyleczony.Wszystko odbyło się bardzo szybko i bardzo profesjonalnie.Wyszliśmy y z gabinetu z wielkimi uśmiechami :D.Szkoda tylko,że usługa jest dość droga.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu