Informacje o placówce

Gabinety

DENTOLANDIA

Ludwika Rydygiera 11, Żoliborz

01-793, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Kochańska

  Stomatolog, Protetyk, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • Lokalizacja: Dr Frank Autorska Klinika StomatologicznaUsługa: bolący ząb i strach przed wizytą

   Anioł w ludzkiej skórze. Spokój, uśmiech, delikatność. Wiedza, chęć słyszenia i słuchania pacjenta. Nie ma drugiej takiej nigdzie - wiem, co piszę, bo traumatyczne spotkania na fotelu dentystycznym w dzieciństwie i czasach gabinetów w szkole, dość znacząco wpłynęły na to, jak postrzegam stomatologów. Wreszcie nie mdleję na samą myśl o wizycie, wreszcie ktoś mnie rozumie i nie bagatelizuje mojego lęku, przekonuje, że da się bez bólu, bez stresu, bez walki o każde otwarcie buzi. Po przeszło 30 latach chodzenia do stomatologa! Pani doktor jest niezwykle cierpliwa, dokładna, chętnie odpowiada na pytania, tłumaczy, rozwiewa wątpliwości, szuka najkorzystniejszych rozwiązań. Ma to coś w sobie, co sprawia, że ufa się jej każdemu słowu. Bardzo cenię sobie w niej to, że uprzedza pacjenta o ewentualnej reakcji na to, co będzie robiła. A więc nie ma żadnego wmawiania, że nie zaboli, a jest np. "teraz może być uczucie takie i takie". Ta uczciwość wobec bojącego się pacjenta jest jak miód na jego serce. Zaraża swoją pasją dzieci - moja 12 letnia córka reagująca histerią na hasło "dentysta", dziś chce iść w ślady pani doktor ;) W mojej okolicy jest mnóstwo różnych gabinetów stomatologicznych, ale i tak zdecydowałam się dojeżdżać z innej miejscowości, do tej pani doktor, nawet jeśli w jedną stronę zajmuje nam to nawet 2 godziny. W skali od 1 do 10? 12. Dziękuję z całego serca. Aleksandra

  • Lokalizacja: Dr Frank Autorska Klinika Stomatologiczna

   Jako tata siedmiolatki mogę powiedzieć, że Pani Doktor przy pomocy magii potrafi zaczarować najbardziej wystraszonego, małego pacjenta. Na tą magię składają się: ujmujące podejście do dzieci, ciepło, fachowość, zaangażowanie i profesjonalizm. Już po pierwszej wizycie u Pani Doktor córka przestała obawiać się wizyty u dentysty. Z pełnym przekonaniem polecam opiekę stomatologiczną Pani Doktor Anny Kochańskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogusława Kurach-Feliksiak

  Stomatolog Dziecięcy, Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: DENTOLANDIA

   Moje super pozytywne wrażenia to jedno, bo ważniejsze są wrażenia moich 5-letnich córek. Które uwielbiają chodzić do dentysty. Tak bardzo, że jedna z nich wyznała, że woli tam być bardziej niż w przedszkolu. Wyleczyłyśmy w niepowtarzalnej, przemiłej atmosferze wszystkie zęby. Na przeglądy dziewczyny wręcz czekają. To dla nich atrakcja. Za to, że mają taki stosunek do wizyt u stomatologa jestem Pani doktor niezmiernie wdzięczna

  • Najlepszy lekarz stomatolog dziecięcy u jakiego byliśmy. Pani Bogusława ma podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Naprawiła dziś synowi całego zęba i to bez bólu. Z całą pewnością do niej wrócimy.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Monika Omes-Kurowska

  Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DENTOLANDIA

   Rewelacyjny stomatolog! NIesamowite podejście do dzieci! Moja Lena uwielbia przychodzic do "Cioci dentystki" Wazne jest aby od pierwszej wizyty przychodzic wlasnie tu, poniewaz dziecku bedzie sie to dobrze kojarzylo. My leczymy prochnice i z kazda kolejna wizyta sa widoczne postepy. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: DENTOLANDIA

   Najlepsza dziecięca przychodnia stomatologiczna, na jaką miałam przyjemność trafić wraz z dzieckiem. Każda wizyta, to profesjonalne i rzeczowe podejście do małego pacjenta. Wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze i bardzo sprawnie. Widać, że Panie Doktor kochają swoją pracę. Duży plus również dla Pań z recepcji, już od progu pacjent czuje się komfortowo i zaopiekowany!
   Przychodnię będę polecała każdemu z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu