Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dentica Med

Rybacka 4/7

86-200 , Chełmno , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Laskowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: VITALMED CLINICUsługa: Inny

   Zdecydowanie polecam dr Macieja Laskowskiego. Zajął się kompleksowo moim urazem - od zlecenia szczegółowych badań, poprzez dokładne wyjaśnienie co mi dolega, skierowania na rehabilitację, i na czuwaniu nad przebiegiem leczenia kończąc. Bardzo dobry i kompetentny lekarz, poświęcił mi wystarczająco dużo uwagi. Jestem bardzo zadowolony i polecam doktora Macieja Laskowskiego

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Zastanawiam się, czy to trafiłam na gorszy dzień pana doktora, czy o co tu chodzi? Udałam się na konsultację do placówki z RTG kilka dni po skręceniu kostki z nadzieją na to, że dowiem się czegoś więcej niż na SORze. Pan doktor nawet nie dotknął mojej stopy, tylko popatrzył na obie, po czym zalecił kupno ortezy, pojawienie się za 3 tygodnie i zdobycie zdjęcia RTG ze szpitala. Naprawdę? zdecydowanie nie tego oczekiwałam, to przykre, że idziemy do lekarza z nadzieją na jakiekolwiek informacje na temat naszego stanu zdrowia, a otrzymujemy tylko 5 minut uwagi lekarza i zbycie pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (93) o tym lekarzu


 • Iwona Stadnicka-Kolendo

  Ortodonta, lek. dent.

  • M

   Profesjonalne podejście, miła atmosfera, dobre i podane z góry ceny (w porównaniu z innymi miastami), fachowość (wizyta kontrolna, skierowanie na odpowiednie zdjęcia, analiza, jeśli nie trzeba niczego usuwać, to nie trzeba).
   Jeśli ktoś ma możliwości to nie ma co się zastanawiać, czy u Pani, czy u innego ortodonty, po około dwóch latach z drucikami (w zależności od wady) przy ODPOWIEDNIEJ higienie efekt będzie powalający. Ja polecam w Chełmnie. Tak jak u większości lekarzy trzeba sobie odpowiednio wcześniej zaplanować i zarezerwować wizytę (mnie się udawało nawet tydzień przed znaleźć wolny termin), przez 2 lata ani jedna wizyta nie była odwołana, a nawet raz grzecznie zadzwoniono z prośbą o możliwość wcześniejszego przybycia gdy ktoś zrezygnował.

  • E

   Dla mnie super. Najpierw dokładną diagnoza, koszty podane z góry i w dodatku niższe niż w Toruniu czy Grudziądzu.Mam 2 aparaty stałe, każdy po 1400 zł. Po pół roku już są ekstra efekty. Ludzie, prostujcie zęby!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sławińska

  Stomatolog, lek.

  • P

   Bardzo miła, staranna i konkretna Pani. Mimo panicznego lęku przed dentystą wizyta przebiegła bez większych problemów. Znieczulenie bardzo dobre , nic nie było czuć. Podejście do pacjenta - rewelacja! Polecam!

  • G

   Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jak już coś robi to porządnie i spokój na lata. jedyny minus to wysoka cena zabiegów. Myślę że cena warta perfekcyjnego wykonania choć nie każdego na to stać;/


 • Aleksander Stadnicki-Kolendo

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie

   Do lekarza Kolendo chodzę od lat, ponieważ cechuje go pełen profesjonalizm, co potwierdzają kolejki do niego.

  • M

   Lekarz tenn prowadzil moja ciaze-wszystko przebieglo prawidlowo i dzidzia urodzona w terminie.Lekarz naprawde godny zaufania..(nie zamienilabym na zadnego innego ) polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu