O nas

Gabinet Dentana został założony w 2000 r. przez lek. stom. Małgorzatę Stasiak-Gardyś.

Od ponad 17 lat leczymy naszych pacjentów, a ich liczba ciągle rośnie. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze usługi były wykonywane profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Zespół podnosi kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach. Korzystamy z wysokiej jakości, nowoczesnego sprzętu, współpracujemy z lekarzami i laboratoriami techniki dentystycznej o najlepszych kwalifikacjach.

Zapraszamy po nowy uśmiech!
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • RTG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (266)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Paulina Wudel scaling + piaskowanie

  I recently visited Dr Paulina and had an incredibly positive experience from start to finish. The dental hygienist was professional and thorough, ensuring my cleaning was gentle yet effective. Dr Paulina was not only highly skilled, but also took the time to explain everything in detail and answer all of my questions.

  I left my appointment feeling grateful for the exceptional service I had received and with a newfound appreciation for the importance of regular dental check-ups. I highly recommend Dr Paulina to anyone looking for a positive and stress-free dental experience. Thank you to the entire team for providing such top-notch care!

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Weronika Piasta scaling + piaskowanie

  Wizyta bardzo przyjemna , pełny profesjonalizm ze strony pani Weroniki , uzyskałem odpowiedź na każde pytanie , serdecznie polecam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Paulina Wudel Leczenie endodontyczne ząb jednokanałowy

  1.5 godziny na fotelu minęło błyskawicznie, pani doktor bardzo delikatna


  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paulina Wudel Inny

  Pani Paulina ma kompleksowe podejście do pacjenta, wyjaśnia szczegółowo co się dzieje. Przemiła i sympatyczna atmosfera a przede wszystkim bezbolesna wizyta. Wrócę tylko do niej!


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Weronika Piasta Konsultacja stomatologiczna

  Wspaniała Pani stomatolog, bardzo sympatyczna i rzetelna. Jej leczenie jest niezwykle dokładne i skuteczne, a przy tym delikatne i praktycznie bezbolesne. Wszystko jest szczegółowo wyjaśniane krok po kroku, co pozwala na pełne zrozumienie procesu. Jestem niezwykle zadowolony z efektów i z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Weronika Piasta wypełnienie kompozytowe

  Pani Weronika bardzo rzeczową dokładnie wyjaśniła plan leczenia. Polecam każdemu kto nie chce tylko zaleczać problemów a je wyleczyć.


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paulina Wudel ekstrakcja zęba

  Wizyta przebiegła w miłej i zarazem profesjonalnej atmosferze. Bardzo zadowolony


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Weronika Piasta Konsultacja stomatologiczna

  Pomimo leczenia bez znieczulenia(boje się igieł dlatego zrezygnowałem ze znieczulenia) wizyta przebiegła bez bólu i bardzo sprawnie.
  Bardzo polecam!


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Weronika Piasta wypełnienie kompozytowe

  Bardzo polecam leczenie u Pani Weroniki. To była moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia. Pani Doktor była bardzo delikatna. Wcześniej przy leczeniu odczuwałam spory ból tutaj był bardzo delikatny. Pani asystentka również bardzo pomocna i bardzo zaangażowana. Pierwszy raz miałam pozytywne odczucia w gabinecie stomatologicznym. Dziękuję i do zobaczenia


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Małgorzata Stasiak-Gardyś chirurgia stomatologiczna

  Ku przestrodze:
  8.01 miałam ekstrakcję zęba mądrości w gabinecie Dentana, wg Pani doktor był to lekarz dojeżdżający. Spóźnił się pół godziny, co jest najmniejszym problemem. Poprosiłam o zwolnienie na dzień zabiegu, lecz doktor Małgorzata odmówiła, twierdząc, że praca biurowa nie przeszkadza, a pracuję głownie mówiąc, o czym informowałam. Nie wróciłam do pracy, byłem bardzo obolała, krwawiłam i nie byłam w stanie nic powiedzieć. Zwłaszcza, że zabieg skończył się o 12:47, a wizyta była omówiona na 10:30. Pracuję od 8-16…Następnego dnia napisałam do gabinetu z prośbą o zwolnienie, ale doktor Małgorzata nie mogła go wystawić, nie miała uprawnień na PUE ZUS. Zasugerowała, żeby lekarz rodzinny wystawił zwolnienie na podstawie jej zaświadczenia. Lekarz rodzinny odmówił, bo nie jest to zgodne z prawem. To nieprofesjonalne, zwłaszcza że mogłam dostać krwotoku w pracy. Następny zabieg u innego lekarza pokazał mi prawidłową opiekę. Nie polecam Dentany, podejście do pacjenta jest okropne.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania