Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Dental Plus Stomatologia to miejsce, w którym troszczymy się nie tylko o zdrowie Twojego uzębienia, ale także o Twoje samopoczucie i pełne zrozumienie procesu leczenia. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne usługi stomatologiczne, takie jak stomatologia zachowawcza, która skupia się na leczeniu próchnicy i profilaktyce chorób jamy ustnej. Dla pacjentów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych zabiegów, proponujemy endodoncję mikroskopową, chirurgię stomatologiczną oraz implantologię, co pozwala na trwałe przywrócenie funkcji i estetyki utraconym zębom. Dla najmłodszych pacjentów mamy specjalistyczną stomatologię dziecięcą, dbając o ich uśmiech już od najmłodszych lat.

Nasza praktyka jest także rozpoznawalna dzięki ofercie protetycznej, która przywraca pacjentom piękny uśmiech i pewność siebie. Jeśli zależy Ci na estetyce swojego uśmiechu, zapraszamy do naszej stomatologii estetycznej, gdzie możesz odmienić wygląd swoich zębów i uzyskać efekty marzeń. Nasz doświadczony zespół jest gotów pomóc w rozwiązaniu każdego problemu stomatologicznego, który Cię niepokoi. Serdecznie zapraszamy do Dental Plus Stomatologia, gdzie Twoje zdrowie jamy ustnej jest naszym priorytetem.
Dowiedz się więcej

Adres

Dental Plus Stomatologia
Rakowska 6/U2, 02-237 Warszawa
Dental Plus Stomatologia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kinga Wnorowska Stomatologia zachowawcza

  Pani Kinga jest osobą bardzo uważną i dociekliwą. Jako pierwsza stomatolog zwróciła mi uwage na koniecznosc kontaktu z odpowiednim specjalistą dzięki czemu mam szansę na uratowanie zębów. Do tego jest delikatna i wyrozumiała wiec polecam takze osobom ktore odczuwają lęk przed zabiegami stomatologicznymi

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kinga Wnorowska Stomatologia zachowawcza

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor, która jest bardzo miłą osobą, a przede wszystkim świetnym stomatologiem. Chociaż nigdy nie biorę znieczulenia, to wyjątkowo w przypadku leczenia zachowawczego ósemki chciałam. Pani Doktor uspokoiła mnie jednak, że odczucia bedą identyczne jak w przypadku innych zębów. I cieszę się, że ostatecznie go nie wzięłam. Z czystym sumieniem mogę napisać, że tak delikatnie wykonanego zabiegu życzę każdemu pacjentowi.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kinga Wnorowska

  Przemiła i przespokojna pani doktor. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania syna. Wizyta bardzo przyjemna. Zakończona sukcesem... na pewno wrócimy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania