Dental Medicenter Bemowo

Dental Medicenter Bemowo

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasza klinika istnieje od 2007 roku. Działalność rozpoczęliśmy na bazie funkcjonującej, lecz mocno podupadającej placówki „Stomatologia Laserowa” w Centrum Handlowym Bemowo, kiedy to doktor Agnieszka Szydłowska podjęła decyzję o utworzeniu samodzielnej kliniki. Przez kolejnych 7 lat pracowaliśmy zarówno nad unowocześnieniem samej placówki, zgromadzeniem niezbędnych technologii, urządzeń, jak i na doborze wyspecjalizowanej kadry lekarzy, asystentek, higienistek oraz elektroradiologów.

Od samego początku stawialiśmy na ciągły rozwój i doskonalenie oraz zmiany w przejętym podmiocie. Założeniem było stworzenie kliniki oferującej pełne spektrum leczenia stomatologicznego tak, aby nasi pacjenci mogli korzystać z całej gamy usług bez konieczności kierowania do innych placówek. Dlatego już na początku mogliśmy zaoferować naszym pacjentom zarówno standardowe leczenie zachowawcze, jak i zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii, ortodoncji oraz zaawansowanej endodoncji, a także podstawowej diagnostyki cyfrowego RTG.

Tak szeroka oferta zaowocowała podpisaniem kontraktów z większością firm ubezpieczeniowych, oferujących w Polsce prywatne ubezpieczenia medyczne i stomatologiczne. W chili obecnej klienci posiadający takiego typu pakiety mogą korzystać z naszych usług na zasadach częściowej płatności bądź zupełnie bezpłatnie w zależności od posiadanego pakietu u naszego partnera.

W 2010 r uruchomiliśmy samodzielnie funkcjonującą pracownię cyfrowej radiologii stomatologicznej, dzięki czemu oprócz dotychczas wykonywanych małych zdjęć zębowych mogliśmy zaoferować naszym pacjentom komfort dostępu do zdjęć panoramicznych oraz cefalometrycznych na miejscu w naszej klinice, bez konieczności kierowania na tego typu badania do specjalistycznych centrów diagnostyki.

Równocześnie podnosiliśmy stale nasze umiejętności z zakresu zaawansowanego leczenia kanałowego zębów z wykorzystaniem najnowocześniejszych mikroskopów zabiegowych, ich zakup oraz nabyte umiejętności naszej kadry pozwoliły na skierowanie naszej oferty także do innych lekarzy prowadzących samodzielne praktyki, z którymi współpracujemy w zakresie leczenia kanałowego najtrudniejszych przypadków.

Już w roku 2011 wiedzieliśmy, że aktualna lokalizacja stawia nam ograniczenia nie tylko pod względem wielkości placówki, ale także komfortu oferowanego naszym pacjentom oraz możliwościom rozwoju o nowe usługi, oraz technologie.

Kilkuletni okres intensywnych poszukiwań dla naszej nowej lokalizacji zakończył się otwarciem w maju 2014 roku jednej z najnowocześniejszych placówek w Warszawie. W pełni zinformatyzowana klinika z nowoczesnym sprzętem, cyfrowymi technologiami 3D, dającą gwarancję bezpieczeństwa specjalistyczną sterylizatornią, komfortowymi designerskimi wnętrzami w bardzo dogodnej dla naszych klientów lokalizacji otworzyła nam nowe możliwości oraz przestrzeń do działania. Mimo wszystko naszym największym atutem jest nasza kadra- nowoczesność, innowacyjna postawa, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań są ich najlepszą wizytówką.

Nigdy nie napiszemy i nie powiemy, że jesteśmy najlepsi. Nie usłyszycie Państwo z naszych ust krytyki pod adresem innych lekarzy i placówek, ale zawsze będziemy składać obietnicę ciągłego rozwoju i doskonalenia.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • AIRFLOW® Prophylaxis Master
 • Lampa wybielająca Beyond Akcelerator Polus Advanced
 • Skaner wewnątrzustny 3Shape
 • Fizjodyspenser Implantmed
 • Profesjonalne aparaty fotograficzne Canon
 • Mikroskopy zabiegowe Carl Zeiss
 • Rentgen punktowy
 • Mectron Piezosurgery
 • Systemy do wypełniania kanałów korzeniowych
 • Kamery wewnątrzustne
 • Endometry
 • Elektrokoagulator
 • Laser Diodowy
 • Sterylizatory parowe
 • Pantomograficzny aparat cyfrowy z funkcją cefalometrii i tomografii wolumetrycznej KODAK 9000/C/3D
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
 • Ukraiński
Zobacz więcej

Adres

Dental Medicenter Bemowo
Powstańców Śląskich 123/66, 01-355 Warszawa
Dental Medicenter Bemowo logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, INTER Polska
Zobacz więcej

Specjaliści

Aktualności

Logo
Dental Medicenter Bemowo

Powstańców Śląskich 123/66, 01-355 Warszawa

Za nami pracowity okres!

W ostatnim czasie w ramach kampanii „Polska mówi aaa” zainicjowanej przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne przeprowadziliśmy aż kilkadziesiąt bezpłatnych instruktaży higieny jamy ustnej!

Dziękujemy pacjentom, którzy wieźli udział w akcji promującej profilaktykę stomatologiczną. Cieszymy się, że razem z nami świętowaliście Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej.

Pragniemy podziękować też Oral-B Polska za wsparcie, na które możemy liczyć każdego roku.

Dowiedz się więcej

07/05/2024

Dental Medicenter Bemowo logo

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Aleksandra Sikora Przegląd stomatologiczny

  Wizyta bezstresowa, przemiła obsługa. Jasne i konkretne wyjaśnienia. Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor wszystkim szukającym dobrego wyboru stomatologa.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Edyta Bielecka-Świtek Inny

  Jako stała pacjentka Pani Edyty z miłą chęcią wracam na co półroczne wizyty higienizacji. Na początku wizyty jest wybarwiania płytka, gdzie Pani Edyta tłumaczy o miejscach, które mogły by być lepiej zaopiekowanie, w których mocniej zalega osad i kamień. Podczas całej wizyty panuje miła atmosfera, doskonale są wyjaśnione kolejne kroki higienizacji. Zawsze wychodzę z gabinetu z uśmiechem i pięknie wyczyszczonymi zębami.
  Serdecznie polecam

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sebastian Mucha Inny

  Bardzo profesjonalnie i sprawnie przeprowadzony zabieg usunięcia ósemek

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bartosz Matejkowski Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pełne zaangażowanie doktora podczas całej wizyty. To była naprawdę przyjemność. Efekt końcowy wstawionych koron to majstersztyk. Polecam bardzo.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Edyta Bielecka-Świtek Inny

  Jestem stałą pacjentką p. Edyty już od kilku lat. Pani Edyta jest bardzo dokładna, profesjonalna, zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyty. Do tego Pani Edyta jest przemiła osobą! Polecam w 100% wizyty u Pani Edyty!

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Krzysztof Ofczarski konsultacja endodontyczna

  pan Ofczarski wykonywał leczenie kanałowe. To było moje 3 leczenie endo w życiu i zdecydowanie najlepsze - bezbolesne, bez zbędnych wizyt (zazwyczaj lekarze zatruwali zęby, co skutkowało noszeniem niesmacznej trucizny w zębie przez 2-3 tygodnie) i z pełnym zaangażowaniem. Jestem osobą, która niestety chodzi do dentysty w momencie kiedy już coś bardzo boli, zazwyczaj unikałam dentystów - ze względu na lęk i strach. Zabiegi u specjalistów w Dental Medicenter to relaks i pełen spokój. Nigdy nie czułam się tak zaopiekowana :) Polecam serdecznie pana Ofczarskiego jak i całą załogę Dental Medicenter na Bemowie :)

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bartosz Matejkowski konsultacja implantologiczna

  Nie wiem co można jeszcze napisać po tylu pozytywnych opiniach :) Bardzo polecam niezdecydowanym i tym, którzy tak jak ja zawsze bali się wizyt u stomatologów! Trafiłam do Pana Bartosza w trakcie leczenia ortodontycznego aby wykonać implanty. Profesjonalizm, umiejętności, a jednocześnie ciepło, serdeczność i luz to główne atuty, które charakteryzują Pana doktora. Leczenie przebiegło w fajnej atmosferze, a ja mam teraz piękne, zdrowe i naturalnie wyglądające zęby! Jeszcze raz dziękuję!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Edyta Bielecka-Świtek Inny

  Jestem stałą pacjentką Pani Edyty. Na każdej wizycie panuje miła atmosfera. Pełen profesjonalizm i staranność. Polecam panią Edytę z całego serca.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Edyta Bielecka-Świtek Inny

  Bardzo miła i sympatyczna. Pełna profeska. Delikatna i wyrozumiała dla moich nadwrażliwych ząbków. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Edyta Bielecka-Świtek Inny

  Profesjonalizm i staranność na 100%
  Polecam z czystym sumieniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania