Dental & Beauty - Klinika Stomatologiczna i Medycyna Estetyczna

(8 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Dental & Beauty - Klinika Stomatologiczna i Medycyna Estetyczna

Pokorna 2 lok. 9

00-199 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek konsultacja ortodontyczna

  Do Pana Łukasza trafiłam poszukując specjalisty w internecie. Umówiłam się na konsultacje, która okazała się początkiem mojej przygody z aparatem stałym. Pan Łukasz przedstawił krok po kroku jak będzie przebiegało leczenie oraz zaproponował 4 różne rozwiązania w kontekście wyboru aparatu ortodontycznego. Omówił szczegółowo wady oraz zalety każdego z nich i dał kilka dni na podjęcie decyzji w tej kwestii. Gdy klamka zapadła, rozpoczęłam swoją walkę o zdrowy zgryz i piękny uśmiech. Początkowe wizyty były obarczone wieloma pytaniami z mojej strony, na które Pan Doktor zawsze udzielał szczegółowych odpowiedzi. Każda kolejna wizyta dawała mi poczucie że jestem w odpowiednich rękach. Atmosfera, którą tworzy Pan Łukasz w klinice, jest wyjątkowa. Leczenie często kojarzy się z czymś nieprzyjemnym, jednak po wizycie w tym miejscu zawsze wychodziłam uśmiechnięta i z poczuciem zrobienia kolejnego ważnego kroku na drodze do wymarzonego uśmiechu. Na początku maja zdjęłam aparat i z ręka na sercu przyznam, że efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tej kliniki, pod skrzydła Pana Łukasza. Z czystym sumieniem, polecam! :)

  Panie Łukaszu, dziękuję za Pana profesjonalizm, olbrzymią wiedzę i świetne poczucie humoru.

  lek. dent. Łukasz Głuszek

  Dziękuję Pani Asiu za tą piękną i wyczerpującą opinię! Wszystkiego dobrego i do zobaczenia!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek konsultacja ortodontyczna

  Jak do tej pory to najlepszy specjalista na jakiego trafiłam. Każda wizyta u Pana Łukasza to czysta przyjemność. Lekarz zaangażowany w cały proces leczenia, wszystko tłumaczył na każdym etapie, odpowiadał na każde pytanie, rozluźniał atmosferę miłymi rozmowami. Doktor Głuszek pasjonuje się tym co robi, jest perfekcjonistą. Po leczeniu nakładkami invisalign, kiedy było już naprawdę okej, doktor Głuszek zdecydował, żeby założyć jeszcze na jakiś czas drut aparatu stałego aby było idealnie! To wszystko w cenie leczenia, która była mi przedstawiona na samym początku. Nie dopłaciłam ani grosza więcej :) Leczenie nakładkami nie jest proste, doktor kilka razy używał różnych technik w trakcie leczenia aby okiełznać niektóre, bardziej opierające się na zmiany zęby. Moim zdaniem doświadczenie podczas leczenia nakładkami robi ogromną różnicę. Z całego serca polecam Pana Łukasza.

  lek. dent. Łukasz Głuszek

  Dziękuję Pani Agnieszko. Dawno nie czytałem nic tak miłego, pięknie napisane, dążę do tego by zawsze tak było! Pozdrawiam ❤️


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek Inny

  Jestem świeżo po zakończeniu leczenia. Doktor Łukasz to spec w swoim fachu i to nie ulega wątpliwości, efekty przerosły moje oczekiwania ale ja pana doktora cenie najbardziej za podejście do pacjenta i jego potrzeb. Zero nacisku na najdroższe aparaty, konkrety i moim zdaniem nastawienie jedynie na najlepsze rozwiązania u konkretnego człowieka. Miałem kilka konsultacji wcześniej i próbowano mi na siłę wciskać Invisalign a tu miłe zaskoczenie- wszystkie możliwe propozycje leczenia- od tańszych do droższych, zdecydujesz sobie co potrzebujesz, szanuję to. Pana doktora z całą pewnością nie trzeba polecać, ale mimo wszystko to zrobię bo zasługuje! Pozdrawiam

  lek. dent. Łukasz Głuszek

  Dziękuję za miłe słowa, tak staram się właśnie pracować, by pomoc mógł uzyskać każdy pacjent. Pozdrawiam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek konsultacja ortodontyczna

  Należy przyznać, że podczas wizyt Pan Łukasz był bardzo miły. Wizyta odbyła się punktualnie. Na 2 wizycie, zgodnie z obietnicą, Pan doktor miał omówić szczegóły leczenia. W mojej opinii był nieprzygotowany do tego. Na pytanie ile będę miała nakładek nie wiedział, stwierdził że przewiduje 8 miesięcy więc trzeba przeliczyć. Poprosiłam o przedstawienie ostatecznego wyglądu moich zębów, odpowiedź jaką uzyskałam no nie mam tutaj na komputerze. Nie tego oczekiwałam Panie Łukaszu! Niestety, również cena za aparat u Pana Doktora była wygórowana. Teraz już wiem, że za ten sam aparat można zapłacić kilka tysięcy taniej. Zatem po co przepłacać?! Dlatego nie polecam.

  lek. dent. Łukasz Głuszek

  Droga Pani,
  Przykro mi że odniosła Pani negatywne wrażenie z naszego spotkania ale nie mogę się zgodzić z tą opinią. Otóż fakty są takie, że obraziła się Pani, bo nie zgodziliśmy się przeprowadzić leczenia za 2000 zł taniej niż jest to w cenniku. Została Pani poinformowana już na pierwszej wizycie, zanim wykonałem jakiekolwiek badanie, ile kosztuje leczenie, a mimo to próbowała Pani nadal wymuszać swoją cenę już na kolejnej wizycie- planie leczenia. Uważam, że cena która od dawna obowiązuje nie jest wcale wygórowana, spokojnie można powiedzieć że jest średnia i oczywiście znajdą się miejsca z niższą ceną, podobnie jak znajdą się z wyższą, ale twierdzenie że się przepłaca jest dla mnie conajmniej krzywdzące. Leczenie ortodontyczne, w tym leczenie aparatem Invisalign to usługa, nie kupuje Pani produktu, tylko usługę, czyli umiejętność posługiwania się danym aparatem, doświadczenie lekarza, jakąś koncepcję oczekiwanych rezultatów, czyjąś wizję, wiedzę itp. więc to nie nakładki leczą, tylko lekarz i nie jest absolutnie tak, że u dowolnego lekarza rezultat leczenia danym systemem jest taki sam. Pozostaje jeszcze kwestia uczciwości wobec pozostałych pacjentów. Aktualnie w Dental and Beauty leczę ok 50 pacjentów metodą Invisalign i wszyscy płacili normalną cenę, z cennika. Pani agresywne zachowanie, pisanie maili i opinii na każdym możliwym serwisie nie jest bynajmniej powodem, dla którego miałbym kogoś faworyzować. Invisalign Outcome Simulator to narzędzie poglądowe, mające na celu wstępną weryfikację pacjenta i symulację mocno uproszczonego efektu leczenia, które przecież zaprezentowałem Pani na pierwszej wizycie. Narzędzie dostępne jedynie z pozycji skanera, faktycznie plan był omawiany na komputerze a nie na skanerze. Tłumaczyłem też, że ostateczna liczba nakładek, czyli czas leczenia możliwy jest do określenia po konsultacji z technikami Invisalign, którzy przygotowują symulację leczenia według mojej preskrypcji, wytycznych i wskazówek które im podam. Zatem czas leczenia zawsze podaje się w przybliżeniu i nie jest to moje nieprzygotowanie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wkrótce będzie cieszyć się Pani pięknym, szczerym uśmiechem, na jaki z pewnością Pani zasługuje. Ł.Głuszek


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek Inny

  Zakończyłam terapię przy użyciu aparatu invisalign. Chciałabym serdecznie polecić zarówno tę metodę leczenia jak i lek. Łukasza Głuszek. Jest to świetny specjalista , ale przede wszystkim bardzo sympatyczny i miły człowiek. Wizyty były czystą przyjemnością , a efekty leczenia przeszły moje najśmielsze oczekiwania :) Bardzo, bardzo polecam !!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Noris Stan zapalny okoronowanego zęba

  Bardzo słabo. Do pani lekarz trafiłem z koroną wykonaną przez innego lekarza z tego gabinetu (z powodu jego nieobecności). Po roku od wykonania korony na dziąśle pojawił się ropień. Pani nie była w ogóle zainteresowana zrobieniem zdjęcia aby zobaczyć co jest pod koroną, nawet nie dotknęła korony. Sugerowała, że może coś nagryzłem i od tego zrobił się ropień na dziąśle. Higienistka stomatologiczna (z innego gabinetu) od razu powiedziała, że powodem na 100% jest stan zapalny zęba. Po konsultacjach z dwoma lekarzami z dwóch różnych gabinetów (chirurga i endodonty) ząb został usunięty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek nakładki ortodontyczne invisalign

  Nigdy nie trafiłam na tam pozytywnego i dobrego lekarza jak Pan Łukasz. W końcu mam proste zęby a walczyłam o nie wieloma metodami już od najmłodszych lat. Udało się to zrobić dzięki niewidzialnym nakładkom i kilku miesiącach drucika stałego, który Pan Łukasz zaproponował już poza leczeniem i poza dodatkowym kosztem (!!!). Teraz, jeśli ktoś zapyta mnie jakiego ortodontę polecam to w stu procentach będzie Pan Łukasz. Rewelacyjny specjalista.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Głuszek konsultacja ortodontyczna/porada

  Powodem wizyty było skonsultowanie się w sprawie moich obaw dotyczących dotychczasowego leczenia u innego ortodonty i niedostatecznej komunikacji z nim. Pan Łukasz w sposób profesjonalny, ale przede wszystkim indywidualny podszedł do mojej sprawy i rozwiał moje wątpliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania