Contenta Gabinet Lekarski

(146 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Contenta Gabinet Lekarski

Kraszewskiego 32A lok. 7

05-800 , Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Bartkowiak

  Ginekolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Byłam u doktora na badaniach prenatalnych pierwszego i drugiego trymestru i mimo iż badania były na NFZ to jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor podczas badania tłumaczy, opowiada co widzi i mówi czy jest wszystko w normie. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Polecam !

  • M
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: USG ciąży genetyczne

   Usg prenatalne 12tc. Lekarz bardzo rzeczowy, łagodny i spokojny. Mimo skierowania na NFZ ???? uprzejmy i miły. Pokazał dokładnie wszystkie części ciała dziecka, dokładnie wszystko opisał. Widać ogromną wiedzę i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Danuta Roik

  Radiolog,

  • T

   Byliśmy z córką u Pani Danuty kilka miesięcy temu, po wizycie u endokrynologa. Córka miała podejrzenie potworniaka, na szczęście był to fałszywy alarm. Kontakt z Panią Izabelą doskonały, interesowała się nami i nie pozostawiła samym sobie, poleciła co dalej robić i interesowała się naszą sprawą także po wyjściu z gabinetu. Poświęciła także swój osobisty czas aby odebrać wyniki i przekazać je do znajomego onkologa. Profesjonalnie podeszła do badania, co niestety nie można powiedzieć o innych lekarzach. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i polecamy tego lekarza z czystym sumieniem.


 • Maciej Szatkowski

  Radiolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz. Przeprowadzał u mnie badanie USG. Bardzo dokładny, cierpliwie i zrozumiale wszystko objaśnia, poświęca na badanie dużo czasu. Podczas wizyty uprzejmy i miły. Zdecydowanie polecam

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: badania profilaktyczne

   Fantastyczny lekarz. Bardzo dokładny w badaniu. Bardzo profesjonlny. Nigdzie się nie śpieszy, wszystko dokładnie tłumaczy.Odpowie na każdą watpliwość i pytania. Wysoka kultura osobista sprawia że Pan doktor burzy ścianę wstydu już od pierwszych chwil. Można z Panem doktorem porozmawiać o wszystkim i zapomnieć że jest się w trakcie krępujacego badania. Daję 5 gwiazdek, ale należy się 10.:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dagmara Filipecka-Tyczka

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: Inny

   Zgłosiłam się do Pani doktor na genetyczne badania USG. Zostały przeprowadzone bardzo szczegółowo i pozwoliły wykluczyć ewentualne wady i otrzymałam skierowanie na dalsze badania. Pod koniec ciąży Pani Doktor zaopiekowała się mną. Na każdej wizycie mam dokładne badanie oraz cenne wskazówki i porady. Pani Doktor tłumaczy dokładnie kolejne kroki. Jest konkretnie i sympatycznie. Polecam!

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: ciąża

   Panią dr "znam" od 7 lat. Zawsze opiekowała się mną do momentu pełnego kompleksowego rozwiązania sprawy. Tak się stało że były to najtrudniejsze momenty w moim życiu i w tych chwilach była zawsze pomocna i nigdy nie zostawiła mnie bez opieki i wsparcia. Za pierwszym razem kiedy poroniłam i tym drugim kiedy badania prenatalne dały wynik prawdopodobieństwa 1:45 Zespół Downa. Do końca 2 ciąży pozostałam pod jej opieką a dziś cieszę się zdrową cudną ;) prawie 4 latką.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Czesława Dukaczewska-Wójcicka

  Ginekolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam panią doktor jest bardzo ciepła i wyrozumiała osobę miałam wczoraj wizytę j jestem bardzo zadowolona i napewno będę korzystać z usług pani doktor i nie raz do niej wrócę :)

  • P
   Lokalizacja: Contenta Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Fantastyczny lekarz. Polecam z całego serca.

   Bardzo wymagająca, ale konkretna. Duża wiedza i doświadczenie sprawiły, że byłam gotowa do porodu psychicznie. W szpitalu miałam ogromy komfort. Pani Doktor to złoty człowiek. Jak rodzić, to tylko z nią :)

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Beata Szerstobitow

  Radiolog, Ginekolog, dr

  • M
   Lokalizacja: FertiMedica Centrum PłodnościUsługa: Inny

   Pani doktor Szerstobitow to cudowny człowiek i niezwykle kontaktowy lekarz, który pamięta swoich pacjentów. Przede wszystkim, to lekarz rzetelny i kompetentny. Od lat tylko u Niej wykonuję USG różnych narządów. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, dokładna i wprowadzająca świetną atmosferę w trakcie wizyty. Za każdym razem cieszę się na spotkanie z doktor :)

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - MiłaUsługa: USG prostaty/TRUS

   Pani Doktor zbadała mnie (TRUS) w kwietniu b.r. Swoją kulturą osobistą, taktem, wrażliwością i poczuciem humoru sprawiła, że zupełnie nie czułem dyskomfortu przy skądinąd mało przyjemnym badaniu. Szczegółowo omówiła mój stan i precyzyjnie wskazała i opisała pozornie niewidoczne i niegroźne małe zmiany nalegając na ich dalszą pogłębioną diagnostykę. Pełny profesjonalizm. Dziś (24.08.), dzięki Pani Doktor, obchodzę swoje drugie urodziny. Właśnie otrzymałem wyniki histopatologii po radykalnej prostatektomii. Agresywny złośliwy nowotwór całkowicie usunięty. Węzły czyste. Pani Doktor uratowała mi życie. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania