Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Salus

Zielona 8

76-200 , Słupsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Miłosz Korzeniewski Inny

  Pan doktor Korzeniewski jest cudowny! Długo szukałam miejsca, w którym mogłabym napisać jak bardzo jestem zachwycona jego zaangażowaniem, wsparciem podczas operacji i poczuciem humoru. Nie sądziłam, że znieczulenie wstrzykiwane w kręgosłup może być tak przyjemne.
  Cała nasza wspólna droga, od konsultacji przed operacją aż do wypisu, jest pełna moich zachwytów i wdzięczności. Pan dr Korzeniewski szczegółowo omówił ze mną nie tylko metody znieczulenia, ale także procedury przyjęcia do szpitala. Cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, dopytywał i tłumaczył.
  Do tej pory myślałam, że anestezjolog działa z ukrycia i pacjent nie ma możliwości jakiejkolwiek z nim interakcji. Teraz wiem, że jeśli będzie mi dane przeżyć jeszcze kiedyś jakiś zabieg czy operację, to przy nikim innym nie będę mogła zasnąć spokojnie. Naprawdę polecam!


  D
  Lekarz: Józef Jasonek Inny

  Pan Doktor przemiły i kompetentny. Cierpliwie wysłuchuje i dokładnie bada wszystkie zmiany (taki był powód wizyty).


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Badzio wizyta kontrolna

  Bardzo dobry lekarz z super podejściem do pacjenta ,duża wyrozumiałość, świetny fachowiec, zna swą fach i ma czas dla pacjenta. Takich ludzi w tym zawodzie nam brakuje. Warto polecić.
  Pozdrawiam
  Andrzej


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Król

  Bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale też pomaga zrozumieć, co dzieje się w organizmie. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, nawet w nagłych wypadkach "poza kolejnością". Rozmowa zawsze rzeczowa i życzliwa, brak problemów ze skierowaniem czy zwolnieniem. Gorąco polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Sztykowski żylaki

  Profesjonalny i kulturalny. Teraz mało jest takich lekarzy. Wszystko wyjaśni, wszystko wytłumaczy i ma po prostu czas dla pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Masełkowski przewlekłe zapalenie migdalkow

  Jestem 9 dni po zabiegu usunięcia migdałków. Wszyscy mnie straszyli zabiegiem, że w wieku 21 bedzie ciężko przejść ten zabieg. Ale nic podobnego! Zabieg byl w narkozie, przeszlam go bardzo dobrze, bez wymiotow. Bardzo dobrze przeprowadzony zabieg. Jestem zadowolona i myślę, że jakby trzeba bylo poszłabym jeszcze raz do Pana Roberta. Bardzo dobry specjalista. Pozdrawiam☺


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Król problemy zdrowotne

  Super lekarz o wysokiej kulturze osobistej,przesympatyczny i zawsze pomocny,trafne diagnozy,pełna dbałość o pacjęta ,jednym słowem profesjonalizm na najwyższy poziomie.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Masełkowski permanentne anginy

  Doskonały fachowiec, świetny lekarz. Bardzo skutecznie mi pomógł mimo ,że wielu specjalistów przed nim nie bylo w stanie zastosować skutecznej kuracji


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mieszko Podleśny bóle nóg

  Lekarz genialny! Gnałam do niego z Gdańska z polecenia dobrej znajomej i nie zawiodłam się, zdecydowanie było warto! Gdyby tylko przyjmował trochę bliżej w stu procentach zdecydowałabym się na leczenie u tego lekarza. Genialny człowiek, zdecydowanie wszystkim polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania