O nas

Centrum Zdrowia i Urody MAM to nowoczesna placówka tworzona z myślą o potrzebach kobiet i ich bliskich. Nasz zespół, to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy w jednym miejscu zadbają o Twoje zdrowie i urodę przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i technologii. W naszym Centrum pracują specjaliści i kadra szpitalna, która kompleksowo zadba o Ciebie i Twoich najbliższych. Centrum Zdrowia i Urody MAM to nowa jakość w usługach medycznych - zawsze dbamy o to, abyś czuła sie bezpiecznie i komfortowo. Centrum Zdrowia i Urody MAM jest placówką medyczną przyjazną Dzieciom. Nie tylko leczymy małych Pacjentów, ale też zapewniamy profesjonalną opiekę Państwa Dzieciom w kreatywnej bawialni w czasie Waszej wizyty u lekarza. Centrum Zdrowia i Urody MAM jest placówką medyczną dbającą o komfort Pacjentów niepełnosprawnych. Gabinety mieszczą się na parterze - bezprogowe wejście bezpośrednio z chodnika. Komunikacja w Centrum jest zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych - bezprogowe przejścia, szerokie korytarze i drzwi, odpowiednio przystosowane łazienki. Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych na terenie osiedla Albatross Towers. Centrum Zdrowia i Urody MAM mieści się w Gdańsku na Przymorzu na osiedlu Albatross Towers. Gabinety znajdują się budynku przy Al. Rzeczypospolitej nr 4 na parterze od frontu osiedla. Ogólnodostępny bezpłatny parking dla Pacjentów mieści się na terenie osiedla Albatross Towaers. Można parkować na wszystkiech miejscach numerowanych bez blokad.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • USG Voluson E8 z nowoczesną głowicą C2-9
 • USG Voluson S10
 • Dermatoskop
 • CRYO-S ® Mini wraz z sondą SD10
 • Dermapen - 4
 • Laser frakcyjny Mona Lisa Touch
 • Fale radiowe Thuzzle
 • Ultradźwięki HIFU
 • Endermologia Allinace LPG
 • Laser Light Sheer
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (1541)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Daria Tomicka konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Wszystko szczegółowo wyjaśnione, badanie i cała konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, szczerze polecam! Na pewno wrócę do pani Doktor :)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Daria Tomicka Badanie ginekologiczne + USG + Cytologia

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Szczegółowe badanie odbyło się wraz z narracją i wyjaśnieniem tego co widać na obrazie USG. Była przestrzeń na zadawanie pytań. Jestem zadowolona i na pewno za rok ponownie wybiorę się na kontrolę do Pani Darii.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Daria Tomicka Badanie ginekologiczne + USG + Cytologia

  Fantastyczna Pani doktor! Bardzo rzetelnie przeprowadzony wywiad i badanie, Pani Daria tworzy przyjazną pacjentowi przestrzeń, gdzie bez obaw można uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania. Ogromna wiedza i świadomość najnowszych zaleceń w dziedzinie.
  Bardzo polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Kopacz-Petranyuk konsultacja ginekologiczna

  Cudowna lekarka. W końcu znalazłam lekarza idealnego :) polecam z całego serca Panią doktor, osoba z ogromna wiedza, a przy tym empatyczna :)

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Kopacz-Petranyuk konsultacja ginekologiczna

  Wszystkie wrażenia na plus.
  Począwszy od rezerwacji wizyty aż do profesjonalnego pochylenia się nad problemami pacjentki . Jestem pod ogromnym wrażeniem po wizycie u Pani doktor. Polecam z całego serca . Wszystko idealnie:)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania