Centrum Usług Pielęgnacyjno-Opiekuńczych we Wrocławiu

(39 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Usług Pielęgnacyjno-Opiekuńczych we Wrocławiu

Długosza 4

51-162 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon Inny

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Profesor skonsultował moje wyniki oraz wyznaczył kolejne etapy leczenia.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Urbanowicz

  Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym po dłuższym okresie nieobecności w przychodni " Krynica" zmuszony byłem skorzystać z konsultacji internistycznej. Wizytę moją umówiłem celem uzyskania skierowania do poradni neurologicznej. Po wejściu do gabinetu zamierzałem przedstawić p. Urbanowicz moją sytuację. Nie zostałem jednak wysłuchany do końca, ponieważ pani doktor przerwała moją wypowiedź. Chwilę później podjęła niczym nieuzasadniony filozoficzny monolog, który nie miał żadnego związku z przedstawionym przeze mnie problemem, jak również prośbą o wystawienie skierowania. Pani Urbanowicz- w moim odczuciu- podjęła wyraźną próbę insynuowania, jakobym nie skorzystał z wcześniej przez nią wystawionego skierowania. Ww. pani bazując na dostępnym archiwum przebiegu mojego leczenia czyniła mi dziwne- w mojej opinii- uwagi. Wyraźna roszczeniowo-moralizatorska, zamknięta postawa nacechowana nieuzasadnionym i zupełnie niepotrzebnym filozofowaniem bez podania podstaw prawnych dla prezentowanych przez siebie podczas konsultacji treści, jak również próbą manifestowania swojej wyższości wobec pacjenta przyczyniła się do negatywnej oceny p. Urbanowicz. Skierowanie ostatecznie otrzymałem, aczkolwiek wystawione ono zostało z widoczną " łaską", niechęcią oraz oporem. Na koniec usłyszałem zupełnie bulwersującą informację o tym, iż w przyszłości nie otrzymam od pani doktor skierowania jeżeli nie przedstawię przebiegu leczenia. Ta informacja zabrzmiała co najmniej tak, jakby leczenie pacjentów finansowała pani Urbanowicz z własnych środków/ z własnego budżetu w związku z czym każdy jej pacjent powinien być zobowiązany do skrupulatnego przedstawienia informacji w jaki sposób " wykorzystał" otrzymane skierowania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon bolerioza

  Wspaniały lekarz, wybitny profesor. Uspokaja pacjenta i prawidlowo daje kierunki dalszego leczenia. Zleca badania i ocenia postep choroby oraz jej powiklania. Raz jeszcze dziekuje za pomoc w moim leczeniu. Pozdrawiam Kaliszanka


  E
  Użytkownik zweryfikowany

  W tej placówce są znakomici lekarze i znający kanony medycyny nie tylko z tamtej EPOKI.Chodzi mi o nie podejmowanie zbyt pochopnych decyzji co do usuwania macicy czy jajników przy mięśniaku.Do tego nie narusza się praw pacjenta co do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegu.Ważną sprawą jest ta obecność podczas badań gdyż wtedy pada w większości diagnoza z którą będąc sam pacjent nie wie o co spytać wtedy dużo spraw pyta osoba bliska gdzie w domu nie ma w głowie nurtujących pytań gdzie na nie nie ma odpowiedzi.Wiadomo jest że jak przychodzą oboje na badanie to nie po to by wyrzucał naruszając prawo lekarz bo pacjent decyduje o obecności i to w tej placówce jest uszanowane.Znają tam lekarze nowoczesne leczenie metody jak w UK i innych krajach.Bo nie jest sztuką coś usunąć a po czasie się okazuje że to było niepotrzebne okaleczenie pacjenta np.Jajniki,macicę,piersi itp.Polecam tę placówkę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania