Centrum Usług Medycznych MaxMed

(72 opinie)

Od sierpnia 2018 z naszą przychodnią współpracuje gastrolog Dr Krzysztof Lorens. Doktor przyjmuje pacjentów w wybrany piątek miesiąca. Zapraszamy do rejestracji na konsultacje gastrologiczne pod numer... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Usług Medycznych MaxMed

Krakowska 27A

32-700, Bochnia, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Od sierpnia 2018 z naszą przychodnią współpracuje gastrolog Dr Krzysztof Lorens. Doktor przyjmuje pacjentów w wybrany piątek miesiąca. Zapraszamy do rejestracji na konsultacje gastrologiczne pod numerem telefonu: 502 797 488.

Centrum Usług Medycznych MaxMed jest przychodnią zajmującą się prowadzeniem badań klinicznych fazy II, III oraz IV w następujących wskazaniach: choroby wewnętrzne; diabetologia; reumatologia; kardiologia; dermatologia; gastroenterologia oraz inne.

Bez badań klinicznych niemożliwy jest postęp w medycynie oraz walka z chorobami. Udział w badaniach klinicznych to także szansa dla pacjenta na leczenie nowymi lekami czy produktami medycznymi finansowanymi przez Sponsora badań klinicznych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Lorens

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ULTRAGEN

   Pełny profesjonalizm, a jednocześnie indywidualne i przyjazne podejście do pacjenta. Polecam, zwłaszcza jeśli leczycie się na chorobę przewlekłą.

  • A
   Lokalizacja: ULTRAGEN

   Świetny specjalista ???? dobre podejście do pacjenta. Konkretnie odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu