O nas

Sprzęt
 • RTG+RADIOWIZJOGRAFIA KODAK CS2200
 • UNIT STERN WEBER S200 CONTINENTAL
 • UNIT CHIRANA CHEESE
 • LASER PICASSO
 • MIKROSILNIK ENDODONTYCZNY
 • ENDOMETR
 • KAMERA WEWNĄTRZUSTNA
 • MIKROSKOP
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Rybicka pakiet higienizacyjny

  Gorąco polecam zabieg higienizacji u Pani Justyny. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta, empatia oraz dokładność wykonania. Planuję regularne wizyty u Pani Justyny :)

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sieradzki ekstrakcja zatrzymanych ósemek

  Świetny lekarz, można z nim normalnie pogadać, wszystko starannie wyjaśnia, bardzo sympatyczny i poświęca w pełni swój czas pacjentowi. Niepotrzebnie stresowałem się przed zabiegiem, bo nic nie bolało i było bardzo sympatycznie :) Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora :))))

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adrianna Kuśma Inny

  W związku z licznymi problemami z zębami u syna (5 lat) byliśmy już u kilku dentystów. Syn na hasło dentysta wpadał w histerię i mieliśmy problem z wykonaniem koniecznych zabiegów. Starach, bóle brzucha i płacz skończyły się po trafieniu do Pani Kuśmy. Syn już nie wpada w histerię, nawet jeśli wie, że będzie borowanie. Pani Adrianna jest niesamowita! Potrafi zagadać dziecko, nie robi nic na siłę, jednocześnie wykonuje wszystkie potrzebne zabiegi na zębach. Okazało się, że wizyty u dentysty nie muszą być traumatyczne. Może być nawet wesoło - pani bardzo się o to stara! Gorąco polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sieradzki usunięcie zęba stałego

  Profesjonalna usługa usunięcia zęba z domieszką dobrej atmosfery. Brak komplikacji oraz efektów bólowych po zabiegu. :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sieradzki usunięcie zęba stałego

  Polecam, nigdy nie spotkałam tak delikatnego, dokładnego i przyjemnego lekarza. Zgłosiłam się do Pana doktora z powodu złamania górnej szóstki, ząb był po leczeniu kanałowym. Mój ortodonta ostrzegał mnie, że potrzebna będzie interwencja chirurga, bo takie zęby się kruszą. Byłam przerażona, ale mój strach i wszelkie obawy zostały rozwiane w kilka minut. Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko, cierpliwie odpowiadał na pytania spanikowanej baby :-) Dodatkowo dowiedziałam się, że w tym miejscu mogę mieć pózniej implant, na który z pewnością wrócę tylko do Pana dr Sieradzkiego. Czuć się bezpiecznie w gabinecie dentysty to coś czego nigdy nie czułam do momentu wizyty u dr Marcina. Polecam wszystkim z całego serca, szczególnie tym bojaźliwym jak ja :-)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sieradzki Inny

  Super!!! Polecam!!! Bardzo miły Pan Doktor, ładny gabinet, ósemka usunięta szybko, sprawnie i bezboleśnie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adrianna Kuśma Stomatologia zachowawcza

  Same plusy. Bardzo profesjonalna obsługa, komfort, wszystko dokładnie wytłumaczone. Nawet znieczulenie podane tak, że nic nie czułem. Znalazłem swoją dentystkę. Polecam wszystkim.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sieradzki Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora. Przyszedłem z bólem zęba, z dużym stanem zapalnym. Pan Doktor szczegółowo opisał wszystkie możliwości leczenia, poinformował, że wykonywany zabieg może być niekomfortowy ale obiecał że nic nie zaboli i tak właśnie było. Polecam z całego serca. Na pewno wrócę w razie potrzeby.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sieradzki Inny

  Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Bardzo miła atmosfera oraz profesjonalizm z nutą dobrego humoru. Zdecydowanym leczyć się u Doktora gratuluję, niezdecydowanym polecam w 100%.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adrianna Kuśma Stomatologia zachowawcza

  Z mojej perspektywy jedyna i godna polecenia Pani Doktor. Odpowiednia wiedza i super podejście do pacjenta. U dzieci zamiast strachu wywołuje uśmiech na twarzy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania