Centrum Stomatologii Kopernik

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Kopernik

Jawornicka 5b/c/1

60-161 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Urszula Malicka leczenie próchnicy

  Pani dr Malicka jest cudownym lekarzem i człowiekiem, bardzo cierpliwa do dzieci, potrafi przekonać przestraszone dziecko, że leczenie (borowanie) to świetna zabawa. Ja również jestem pacjentką Pani doktor, pomimo traumy którą przeszłam jako dziecko, polubiłam wizyty u stomatologa dzięki dr Urszuli. Wypełnienie zawsze doskonale opracowane i nieczuć, że coś przeszkadza. Pełen profesjonalizm.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Lubiszewska

  Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Każda plomba ustawiona nieprawidłowo, musiałam przychodzić prosić po kilka razy na poprawkę, żeby uzyskać normalny efekt zgryzu. Nigdy i nigdzie się z takim problemem nie spotkałam. Na ostatniej wizycie doszło do tego, że plomba była tak źle wypiłowana, że powstał ostry kolec z zęba, który ranił mi język i polik! Pani dr nie chciała tego skorygować twierdząc, że to naturalny kształt zęba. Kiedy zapytałam wprost czy mam iść gdzie indziej na korektę wypiłowała plombę na płasko twierdząc, że inaczej nie może. Jeden górny ząb będzie leczony kanałowo przez źle ustawioną plombę pod nim... Oba zęby robione przez Panią Lubiszewską. Dodatkowo obecna lekarka kiedy otworzyła ząb, od razu stwierdziła, że konieczne jest leczenie kanałowe i wypełnienie włóknem szklanym gdyż ząb przez złe wyprofilowanie i przez to zbyt duży nacisk jest popękany w kilku miejscach. Pokazała mi to na zdjęciach z kamery wewnątrzustnej i nawet ja widziałam, że ząb pod plombą jest chory. Mam też osunięte szyjki na niektórych zębach, Pani dr Lubiszewska stwierdziła, że to paradontoza w wyniku złego szczotkowania, ale nic więcej nie zaproponowała. W nowym gabinecie po dokładnym oczyszczeniu wszystkich zębów dostałam pełny instruktaż szczotkowania, okazało się też, że żadnej paradontozy nie mam a osuwanie spowodowane jest bruksizmem i jestem w trakcie diagnostyki. Decyzję o leczeniu u Pani Małgosi pozostawiam Państwu, ja czuję się zawiedziona tym bardziej, że przyszłam z polecenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Rafał Jakubczyk

  Do Pana doktora chodzę od 9 lat. Jest najlepszy! Wizyty wogóle nie są stresujące, nic nie boli i Pan Doktor zawsze wszystko wyjaśni i doradzi. Raz wybrałam się do innego dentysty ale utwierdzilam się tylko w przekonaniu, że to Pan Doktor jest "moim" dentystą :-)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania