Centrum Stomatologii Dental Fraternity

(37 opinii)

Nasza przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami za rozsądną cenę. Zadaniem Specja... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Dental Fraternity

Mochnackiego 10

02-242 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami za rozsądną cenę. Zadaniem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Dental Fraternity jest zapewnienie Pacjentowi kompleksowego leczenia, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów z zakresu diagnostyki i planu leczenia, profilaktyki, stomatologii, implantologii, ortodoncji i endodoncji.
Wyselekcjonowani lekarze różnych specjalności dokładają starań aby zapewnić naszym Pacjentom komfort, zmniejszyć strach i nieprzyjemne doznania mogące być związane z leczeniem.

Zabiegi

 • - leczenie ortodontyczne
 • -leczenie zachowawcze
 • -leczenie endodontyczne
 • -Profilaktyka
 • -leczenie periodontologiczne
 • -leczenie chirurgiczne
 • -leczenie protetyczne
 • - dniagnostyka RTG
 • - medycyna estetyczna
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska Aparaty stałe samoligaturujące

  Przed wizytą u dr Sękowskiej byłam już u kilku innych ortodontów.
  Doktor przekonała mnie do siebie swoim profesjonalnym podejściem oraz bardzo dokładną diagnozą i planem leczenia - w moim odczuciu dużo dokładniejszą i trafniejszą niż otrzymałam wcześniej. Na dodatek każdy etap postępowania wytłumaczony - już od pierwszej wizyty wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.
  Dla mnie było ważne, że doktor zwraca uwagę nie tylko na aspekt wizualny, ale również zdrowotny - zwraca uwagę na stawy skroniowo-żuchwowe i patrzy na człowieka jako całość. Jako fizjoterapeutka zajmująca się rehabilitacją stomatologiczną nie wyobrażam sobie, aby moje leczenie prowadził ktoś inny niż doktor Sękowska. Wizyty zawsze w bardzo miłej atmosferze, a zarazem profesjonalne.
  Jak na wadę, którą posiadałam moje leczenie było szybkie oraz zakończyło się spektakularnym efektem wizualnym.
  Szczerze polecam wszystkim! Dziękuję :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartłomiej Szczodry konsultacja protetyczna

  Pan Doktor z duzym zaangażowaniem w leczenie Pacjenta.Cierpliwie objaśnia proces leczenia.Bardzo spokojny, pewny tego co robi i mocno na tym skoncentrowany.Cały stres związany z wizytą ulatuje w sekundę.Polecam w 100%.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lipnicki Inny

  Nigdy wcześniej nie spotkałem tam profesjonalnego stomatologa. Wizyta u tego lekarza jest czystą przyjemnością ( nawet usuwanie ósemki nie było niczym stresującym).
  Doktor wyjaśnia każdy szczegół, omawia każdy etap leczenia. A wykonana praca jest taka, że wszyscy zazdroszczą uśmiechu !
  Polecam każdemu i gwarantuję, ze nigdy już nie pójdziecie na wizytę do innego lekarza !

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek Inny

  Bardzo miła i potrafiąca nawiązać dobry kontakt z dzieckiem pani doktor. Leczy tak by dziecko nie czuło bólu. Cieszę się że do niej trafiliśmy bo mój synek chętnie chodzi na wizyty. Polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartłomiej Szczodry konsultacja chirurgiczna

  Bardzo miły i rzeczowy pan doktor. Potrafi poradzić sobie nawet z trudnymi przypadkami (mój był trudny). Leczy bezboleśnie. Cierpliwie objaśnia cały przebieg leczenia.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Kisiel Inny

  Kontakt z panią doktor miły. Niestety po leczeniu zęba pojawił się ból utrzymujący się kilka miesięcy. Mimo wizyt, na których pani doktor podawała środek na nadwrażliwość ból przy nagryzaniu się utrzymywał. Dopiero korekta powierzchni u innego specjalisty przyniosła mi ulgę. Prosiłabym też, żeby oprócz pokazania zdjęć pacjentowi od razu przesyłać dokumentację medyczną na maila pacjenta.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Kisiel Inny

  Wielokrotnie korzystałam z usług różnych stomatologów, jednak takiego specjalisty dawno na swojej drodze nie spotkałam! Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno podejścia do klienta, jak i profesjonalizmu, który Panią doktor cechuje. Z usług stomatologicznych skorzystałam już dwukrotnie, za każdym razem wychodząc z gabinetu w pełni usatysfakcjonowana. Z pewnością pozostanę wiernym klientem Pani doktor.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek Inny

  Konkretna i kontaktowa pani doktor. Doprowadziła moje zęby do porządku. Miął obsługa i skuteczne leczenie. Polecam

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska Aparaty stałe samoligaturujące

  Pani Doktor to wybór najlepszy z możliwych, jeśli chcecie uzyskać piękny uśmiech. Kompetencja, zaangażowanie, pełna jasność co do procesu leczenia, a do tego empatia, poczucie humoru i zwyczajne ciepło – czego więcej trzeba? Opieka na najwyższym poziomie. Trafiłam do Pani Doktor w wieku 53 lat, z wieloma, jak się okazało, wadami, pełna wątpliwości, czy aby na pewno warto… Pani Doktor rozwiała je właściwie już podczas pierwszego spotkania, więc nie miałam żadnego problemu z podjęciem decyzji o rozpoczęciu leczenia. Trwało 2 lata, a jego efekty są niesamowite. Dziękuję Pani Doktor za wszystko!
  I szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska Aparaty stałe metalowe/ estetyczne

  Była na dwóch konsultacjach gdzie zaproponowano mi wyrwanie 4 zdrowych zębów (czwórki), aby wyrównać zgryz i mieć piękny uśmiech. Na szczęście poszłam skonsultować to jeszcze z jednym ortodontą i to była Pani doktor . Super opieka kompleksowa, wszystko skrupulatnie wyjaśnione i cały proces leczenia bez żadnych problemów. Zero wyrywania , wszystkie czwórki mam na miejscu i piękny uśmiech już , czas leczenia dwa lata , plus dojazdy z Wrocławia do Warszawy) , ale jak najbardziej było warto . Polecam bardzo serdecznie i dziękuje Pani doktor.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania