Centrum Stomatologii Dental Fraternity

(99+ opinii)

Nasza przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami za rozsądną cenę. Zadaniem Specja... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Dental Fraternity

Mochnackiego 10, Ochota

02-242, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasza przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami za rozsądną cenę. Zadaniem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Dental Fraternity jest zapewnienie Pacjentowi kompleksowego leczenia, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów z zakresu diagnostyki i planu leczenia, profilaktyki, stomatologii, implantologii, ortodoncji i endodoncji.
Wyselekcjonowani lekarze różnych specjalności dokładają starań aby zapewnić naszym Pacjentom komfort, zmniejszyć strach i nieprzyjemne doznania mogące być związane z leczeniem.

Zabiegi

 • - leczenie ortodontyczne
 • -leczenie zachowawcze
 • -leczenie endodontyczne
 • -Profilaktyka
 • -leczenie periodontologiczne
 • -leczenie chirurgiczne
 • -leczenie protetyczne
 • - dniagnostyka RTG
 • - medycyna estetyczna
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Peret

  Stomatolog,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   pani doktor wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w swojej dziedzinie i nie tylko. polecam :)

  • K

   Świetny specjalista,rzeczowy i kompetentny a do tego przemiła osoba. Nawet najtrudniejszy zabieg u Pani Doktor przebiega bez obaw i stresu. POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jan Nikodem Perek

  Chirurg Szczękowy, lek. dent.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental Fraternity

   Polecam Centrum Stomatologii Dental Fraternity, a w szczególności Doktora Perka. Opinię postanowiłam napisać po zakończonym procesie wszczepienia implantu oraz odbudowy protetycznej. Jakość pracy Doktora jest na najwyższym poziomie. Podczas naszego pierwszego spotkania wykazał się dużą cierpliwością rzetelnie odpowiadając na 1000 moich pytań, :) dzięki czemu żaden etap nie był dla mnie zaskoczeniem. Kolejna myślę istotna sprawa to koszty. Od samego początku byłam poinformowana o całkowitym koszcie. Wszystko było jasne, przejrzyste i co ważne również elastyczne :) A tak od „ludzkiej strony” Doktor Perek to bardzo sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor bardzo kontaktowy i serdeczny, z dobrym podejściem. Ekstrakcja ósemki zrobiona szybko, praktycznie bezboleśnie. Wspaniały lekarz, polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Huzior Szczodry

  Stomatolog,

  • L

   Pani Doktor jest osobą ciepłą i miłą, ale jest też josobą, która sprawiła, że polubiłem stomatologa. Wizyty stały się przyjemnością. Moje uzębienie zostało dokładnie zbadane, ubytki próchnicze w bezbolesy sposób (nie czułem nawet podawanego znieczulenia) wyleczone, a całe uzębienie dokładnie oczyszczone i wybielone.
   Super specjalista i przeuroczy człowiek.
   Dziękuję i gorąco polecam

  • A

   Pani Doktor rozwiązała mój skomplikowany problem, z którym męczyłam się różnymi półśrodkami od ponad 10 miesięcy - ułamany w 1/3 korony ząb. Inni dentyście sugerowali, że w tej sytuacji możliwe jest tylko zrobienie korony, natomiast Pani Doktor podjęła się nadbudowy kompozytem i w efekcie ocalenie zdrowego zęba. Efekt - ząb ładniejszy niż pierwotny! Sam zabieg bezbolesny i spokojny.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Paulina Kisiel

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental FraternityUsługa: chirurgia rekonstrukcyjna

   Pierwsza wizyta i jestem pod wrażeniem. Ta przemiła, urocza Pani Doktor posiada cechy najlepszego lekarza - znakomite podejście do pacjenta, trafność wyboru ścieżki leczenia oraz wysoka jakość wykonywanych przez niego usług. Rzadko kiedy wracałem od dentysty zadowolony, dziś wróciłem z pełnym uśmiechem na twarzy. Byłem na naprawie ukruszonej jedynki - zdjęcie przed, zdjęcie po, znakomite wytłumaczenie pacjentowi mechaniki zębów -
   profesjonalizm. Dodatkowo gwarantuję, że w czasie wizyty ani razu nie poczułem bólu, nawet przez sekundę. Ząb został naprawiony w bardzo dobry sposób, dodatkowo po zabiegu zauważam znaczącą poprawę wizerunkową całej szczęki. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor. Byłem pierwszy raz i na pewno nie ostatni. :)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental FraternityUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Obsługa przyjemna, podejście profecjonalne. Lecz po 5 miesiącach pląba wypadła i nie uznano reklamacji.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Piotr Lipnicki

  Stomatolog, lek. dent.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Cieszę się, że trafiłam pod "lekarskie skrzydła" dr Lipnickiego. To nie tylko bardzo miły i uśmiechnięty człowiek, ale przede wszystkim niesamowity profesjonalista. Nie mam dentofobii, ale moje wcześniejsze doświadczenia spowodowały, że wizyty u stomatologów traktowałam jako przykry obowiązek i nie miałam zbyt dużego zaufania do tych lekarzy. Dzięki Panu Piotrowi całkowicie zmieniłam spojrzenie na wizyty u stomatologa.

   Kompetentny, w pełni profesjonalny i (co najważniejsze!) skuteczny lekarz. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Dobro i komfort pacjenta stoi na pierwszym miejscu. Już od wejścia do gabinetu wyczuwa się życzliwe nastawienie do pacjenta i chęć pomocy. Dokładnie omawia, przedstawia możliwości. Podczas każdej wizyty otrzymywałam dokładne wyjaśnienia odnośnie obecnego, jak i dalszego leczenia. Samo leczenie odbywa się w komfortowej i bezstresowej atmosferze, bez presji czasu.

   Doktor Lipnicki poświęca każdemu zabiegowi wiele uwagi. Jest stomatologiem bardzo starannym, cierpliwie opracowuje każdy ząb. Artysta i perfekcjonista w każdym calu. Na fotel siada się z uśmiechem na twarzy i z takim samym uśmiechem schodzi się z niego.

   Z sercem, uśmiechem, a przede wszystkim, z olbrzymim zaangażowaniem i cierpliwością Pan Piotr podchodzi do swojej pracy. Dla niego to nie tylko praca, ale również pasja. Delikatny, dokładny, spokojny, życzliwy. Wspaniały specjalista!

   Dzięki dr Lipnickiemu moje problemy i kompleksy z powodu zębów znikną na zawsze. Zdecydowanie polecam!

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Lipnicki to najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia w swoim życiu. Specjalista na najwyższym poziomie, posiadający niesamowita wiedzę, kompetentny, konkretny, a przy tym wspaniały człowiek. Podejście do dzieci na 6+, atmosfera w gabinecie luźna, a co za tym idzie komfortowa dla pacjenta. doktorze wszystkiego najlepszego

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Rafał Dąbrowski

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   W odróżnieniu od wielu dentystów w Warszawie, którzy popadli już w zachwyt nad sobą i swoją wyjątkowością, dr Rafał wydaje się cały czas pozostawać skupionym na kwestiach merytorycznych. Jest też sympatyczną osobą, które nie stwarza zniechęcającego pacjentów dystansu. Dzięki temu zasługuje na znacznie wyższe uznanie niż wielu bardziej znanych dentystów, na wizytę u których czeka się miesiącami tylko po to, żeby wyjść „wnerwionym” i zacząć szukać innego dentysty. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy boją się dentysty.

  • O
   Lokalizacja: Savoy Dent - Klinika Dentystyczna w LegionowieUsługa: borowanie, usunięcie zęba

   Bardzo delikatny i cierpliwy. Leczę zeby u doktora Dąbrowskiego i nigdy nie ma poprawek :) dodatkowo usunięcie zęba mądrości nie było takie straszne jak myślałam.


 • Bartłomiej Szczodry

  Chirurg, lek. dent.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie ósemek

   Do pana doktora trafiłem po długich poszukiwaniach, odsyłany od jednego lekarza do drugiego. Żaden z nich nie chciał się podjąć tego trudnego przypadku. Moja córka miała mieć niezwykle skomplikowane usuniecie ósemek. Jej przypadek był bardzo trudny gdyż wszystkie zęby znajdowały się wewnątrz dziąsła, niezwykle blisko zakończeń nerwowych oraz zatok szczękowych. Usunięcie ósemek było ryzykowne gdyż groziło porażeniem mięśni twarzy. Pan doktor wnikliwie przyjrzał się przypadkowi, zlecił dokładne rozpoznanie (rtg i tomografię komputerową), dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegać operacja (bo tak właściwie trzeba to nazwać) a następnie wykonał precyzyjnej ekstrakcji ósemek. Operacja zakończyła się pełnym sukcesem. Dzięki umiejętnościom pana doktora moja córka szczęśliwa bardzo szybko wraca do zdrowia. Bardzo panu doktorowi dziękujemy!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental FraternityUsługa: konsultacja chirurgiczna

   wspaniały chirurg - Przełamał we mnie strach przed stomatologiem (usuwaniem zębów) bo cała reszta to kosmetyka;
   Pełen pozytywnego nastawienia do pacjenta (ciężkiego w szczególności) dopisuje mu humor no i przede wszystkim wie co robi . Fach w ręce !!! a do tego rozumie , że ktoś może się bać, i pomaga. Super !

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Justyna Mamaj

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, Protetyk, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental FraternityUsługa: kompleksowe prowadzenie dwójki dzieci i ich matki

   Profesjonalna, szybka, delikatna, z nowoczesnym podejściem. Świetna dla dzieci i niezwykle empatyczna dla dorosłych. Polecam, a wiem co piszę, bo niejeden ząb w naszej rodzinie wyleczyła!

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental Fraternity

   Pani Doktor Justyna jest świetnym fachowcem, a przy okazji bardzo delikatna przy tym jak wykonuje swoją pracę. Polecam serdecznie :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dorota Sękowska

  Ortodonta, lek. dent.

  • Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna DentaluxUsługa: cofnięcie szczęki, nadmierny (doprzedni) wzrost żuchwy, z jednoczesnym jej przemieszczeniem w stronę lewą

   Zakończyliśmy leczenie 2 naszych nastolatków u Pani doktor i muszę przyznać, że efekty są niesamowite.
   U obydwojgu zostało zdiagnozowane przodożuchwie z laterogenią, - czyli cofnięcie szczęki, nadmierny (doprzedni) wzrost żuchwy, z jednoczesnym jej przemieszczeniem w stronę lewą.
   Byliśmy na konsultacjach u 2 innych ortodontów - żaden z nich nie widział możliwości leczenia. Proponowano operacje z łamaniem szczęki po zakończonym okresie wzrostu.
   Pani doktor po wnikliwej diagnostyce -zaproponowała nam leczenie. Na samym początku otrzymaliśmy harmonogram, który został wnikliwie nam omówiony. Pani doktor wyjaśniała i tłumaczyła nam każdy etap leczenia oraz szczegółowo odpowiadała na każde pytania.
   Cały proces leczenia trwał ponad 2 lata i był dla nas mega trudny. Zmieniały się aparaty. Pojawiały się coraz to nowe wyciągi.
   Na każdym z tych etapów mieliśmy zapewnione wszystko czego pacjent potrzebuje podczas takiego leczenia.
   Dlatego też z całą pewnością polecam usługi Pani doktor.
   Otrzymaliśmy wszystko czego nam było trzeba, profesjonalne obsługę, poczucie bezpieczeństwa i jeszcze to na co czeka każda lecząca się osoba - niesamowite efekty leczenia.
   Nie mogliśmy trafić w lepsze ręce.
   Dziękujemy Pani Doktor :-)

  • L

   Zdecydowanie polecam leczenie u Pani Doktor. Jest kompetentną i rzeczową specjalistką o wysokiej kulturze osobistej. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu leczenia, mogłam znacznie szybciej (niż to było przewidywane przez innych specjalistów) zdjąć aparat ortodontyczny i cieszyć się pięknym uśmiechem w dniu swojego ślubu. W trakcie każdej wizyty Pani Doktor była bardzo zaangażowana, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości można było bez problemu skontaktować się i błyskawicznie umówić na dodatkową wizytę.
   Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Katarzyna Dębińska

  Stomatolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Dental Fraternity

   Pani Katarzyna Dębińska oprócz tego, że jest fachowcem w pełnym tego słowa znaczeniu to przede wszystkim jest przemiłą osoba, od której biją same pozytywne emocje. Każda wizyta zaczyna się od dokładnego omówienia problemu przez co wiem dokładnie w jakim stanie jest moje uzębienie, a kończy efektem, który przebija moje oczekiwania. 10/10

  • I
   Lokalizacja: DENTALOVE - Klinika StomatologicznaUsługa: ekstrakcja zęba

   Od 1 sekundy w gabinecie u Pani dr poczułam się bardzo zapiekowana. Pani dr jest uśmiechnięta , bardzo sympatyczna i kontaktowa - a w dodatku bardzo profesjonalna. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i naprawdę troszczy się o Pacjenta. A wiec dalej , na fotelu, było już tylko było lepiej . Zabieg usunięcia obu górnych ósemek przeprowadzony bardzo delikatnie, szybko i sprawnie.
   Aż chce się wracać na wizyty kontrolne!
   Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu