Centrum Stomatologii Dental Fraternity

(231 opinii)

Nasza przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami za rozsądną cenę. Zadaniem Specja... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Dental Fraternity

Mochnackiego 10

02-242 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza przychodnia powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami za rozsądną cenę. Zadaniem Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Dental Fraternity jest zapewnienie Pacjentowi kompleksowego leczenia, z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów z zakresu diagnostyki i planu leczenia, profilaktyki, stomatologii, implantologii, ortodoncji i endodoncji.
Wyselekcjonowani lekarze różnych specjalności dokładają starań aby zapewnić naszym Pacjentom komfort, zmniejszyć strach i nieprzyjemne doznania mogące być związane z leczeniem.

Zabiegi

 • - leczenie ortodontyczne
 • -leczenie zachowawcze
 • -leczenie endodontyczne
 • -Profilaktyka
 • -leczenie periodontologiczne
 • -leczenie chirurgiczne
 • -leczenie protetyczne
 • - dniagnostyka RTG
 • - medycyna estetyczna
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Pazdan Inny

  Przełamała mój strach przed leczeniem kanałowym, a przede wszystkim wyleczyła wszystko, co bolało i nie tylko. Super osoba oraz mega specjalistka w swojej dziedzinie. Dla mnie absolutny top!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek Inny

  Zdecydowanie nie polecam prywatnego gabinetu p.lek.dent. Małgorzaty Mlosek. Już na pierwszej wizycie wykazała minimalne zainteresowanie dzieckiem. Założyła aparat do okazania szczęk i stwierdziła, że trzeba poprawiać zgryz, żadnych konkretów, sprawdzenia stanu uzębienia, tłumaczeń co będzie robione, wszystko w pośpiechu jakbyśmy przeszkadzali. Po 5 minutach takiej wizyty otrzymałam kwotę w gotówce 150 zł tytułem odbytej konsultacji, bez potwierdzenia, nie wspominając już, że było duże opóźnienie i czekanie na deszczu, na chodniku przed wejściem do jej gabinetu. Na pytanie o kosztach całkowitych wyleczenia wady stwierdziła, że tego nie liczyła, ale ostatecznie będzie to ok. 10 tyś. Pytana o szczegóły tej kwoty dopiero odpowiedziała, że to dwa łuki najtańszego aparatu z wizytami miesięcznymi każda 280 zł , ale po nowym roku miało być jeszcze drożej. Ostatecznie nie skorzystałam z ponownego kontaktu. Po pierwszej wizycie pozostało rozczarowanie podejściem w końcu nie za małe pieniądze w sumie, nie polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna

  Chcę bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za piękny uśmiech mojego syna i mój. Zaangażowanie, chęć pomocy, olbrzymie doświadczenie i profesjonalizm, szczerość. Można długo jeszcze wymieniać, powiem tak: najlepsze prawdziwe połączenie matematyki i sztuki :) polecam z całego serca!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jan Nikodem Perek Inny

  Bardzo miła pan doktor. Bardzo dobrze sobie poradził z moimi ząbkami. Ma wiedzę i doświadczenie. Po prostu specjalista a przy tym lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lipnicki Inny

  Panu Piotrowi jestem winien opinię od dawna, w zasadzie od lat. Był moim lekarzem w Zielonej Górze i muszę przyznać, że ciężko znaleźć odpowiednie słowa, by określić Go jako lekarza. Wszystkie zabiegi wykonywane przez Pana Piotra, włącznie z leczeniem kanałowym zęba o wyjątkowo skomplikowanych kanałach i usuwaniem krzywo rosnącej ósemki zostały wykonane w pełni profesjonalnie i bez bólu, a leczony ząb utrzymuje się bezproblemowo od dobrych sześciu lat. Pan Piotr to świetny fachowiec, ale przede wszystkim człowiek - empatyczny, opiekuńczy, z poczuciem humoru - wizyty u niego były prawdziwą przyjemnością. Mi - wówczas nastolatkowi o nieprzyjemnych doświadczeniach z dentystami - nie raz pomógł w trudnych sytuacjach. Z mojej perspektywy jedyną "wadą" doktora jest to, że już nie pracuje w Zielonej Górze. Serdecznie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna dzieci

  Pani Doktor leczyła wcześniej mnie i męża, bez wahania więc umówiłam wizytę bo teraz przyszła pora na córkę. I jak zwykle było wspaniale. Pani Doktor jest profesjonalistką, a przy tym wyjaśniła nam wszystko w szczegółach. Podziękowania za przemiłe podejście do dziecka. Dziękujemy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Huzior Szczodry Inny

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Skuteczne i profesjonalne leczenie, oraz wzorowe podejście do pacjenta. Z całego serca polecam tego specjalistę!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jan Nikodem Perek Inny

  Bardzo dobry specjalista. Miły i kontaktowy pan doktor. Bardzo dobrze leczy. Ma wiedzę i doświadczenie. Jest delikatny i skuteczny. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lipnicki leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Prawdziwy profesjonalista! Bardzo dokładny, emaptyczny, wrażliwy. Podczas wizyty angażuje się w 100%! Pacjent i jego komfort jest dla niego najważniejszy. To specjalista z górnej półki, stosuje najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku, całą wizytę dopytuje o komfort pacjenta, czy nie boli, czy jest wygodnie itd. Brak pośpiechu podczas wizyty sprawia, że pacjent czuje się bardzo komfortowo. Polecam w 100%, leczymy się u doktora całą rodziną i nigdy nas nie zawiódł :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lipnicki Inny

  Dr Piotr Lipnicki przygotował mnie stomatologicznie do założenia aparatu ortodontycznego. Z różnych powodów proces był skomplikowany i wymagał wielu wizyt. Gdyby nie zaangażowanie Dr. Lipnickiego, doskonała wiedza merytoryczna, niezwykła dokładność i empatia, prawdopodobnie 'uciekłabym z fotela'. I również ‘straciła’ kilka zębów, które Dr. Lipnicki uratował przed kanałowym leczeniem, lub wręcz ekstrakcją.
  Dr Lipnicki to zdecydowanie ‘mój’ stomatolog, którego każdemu w ciemno polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania