O nas

Przychodnia Dental Fraternity powstała na bazie ponad trzydziestoletnich doświadczeń, wynikających z prowadzenia praktyk stomatologicznych, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Specjalizujemy się w kompleksowych planach leczenia oraz metamorfozach uśmiechu. Dysponujemy wszelkimi narzędziami oraz umiejętnościami, umożliwiającymi przeprowadzenie skomplikowanego leczenia z powodzeniem. Dental Fraternity to miejsce, w którym cały personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Pacjentom pełen komfort leczenia. Wyselekcjonowani lekarze różnych specjalności, własne laboratorium protetyczne, indywidualne podejście do pacjenta oraz funkcja Opiekuna Pacjenta wyróżniają nas na tle konkurencji. Dodatkowo podjęliśmy współpracę z ukraińskim zespołem specjalistów, dzięki czemu Pacjenci dotknięci wojną mają możliwość przeprowadzenia kompleksowego leczenia w komfortowych warunkach. Udzielamy świadczeń z zakresu diagnostyki RTG, profilaktyki, stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, periodontologii, fizjoterapii stomatologicznej oraz logopedii.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Mikroskop
 • Aparat rentgenowski
 • Lupy stomatologiczne
 • Fizjodyspenser
 • Piły Khoury
 • Piny chirurgiczne
 • Elektrooagulator chirurgiczny
 • Biomateriał kościozastępczy
 • Wirówka do PRF
 • Implanty
 • Wolnostojąca skaleropiaskarka z podgrzewaną wodą
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
 • Ukraiński
 • Rosyjski
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (52)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska Aparaty stałe samoligaturujące

  Dr Dorota Sękowska to przecudowny lekarz !
  Moja wada zgryzu była ciężka byłam o krok od operacji ortognatycznej , Doktor dokładnie przeprowadziła konsultacje następnie diagnostykę i przedstawiła bardzo dokładny plan leczenia wyjaśniając każdy etap , przedstawiła mi opcje leczenia aparatami stałymi bez konieczności operacji . Leczenie przebiegło w 2,5 roku (miały być około 3 lata początkowo ) Doktor Dorota Sękowska jest bardzo dokładna i staranna widać ,że ortodoncja to jej pasja i przywiązuje uwagę do każdego pacjenta indywidualnie.
  Każda wizyta odbyła się w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Dziś jestem już po zakończeniu leczenia i nigdy nawet nie śniłam ,że tak będą wyglądały kiedykolwiek moje zęby a to wszystko dzięki Pani Doktor.
  Szczerze polecam Doktor z całego serca !!! :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Skierska Inny

  Bardzo sympatyczna Pani stomatolog. Zęby leczy bardzo starannie. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Artur Wawer Inny

  Świetne podejście do pacjenta, miła atmosfera i bardzo profesjonalnie wykonywane zabiegi. W moim przypadku był to zabieg podnoszenia zatoki w celu przygotowania miejsca na implant, który przebiegł bez żadnych komplikacji i w krótkim czasie. Drugim zabiegiem było wyrywanie ósemki, które trwało dosłownie kilka minut włącznie z zakładaniem szwów. Szczerze polecam wizyty u dr. Artura.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Naborczyk Inny

  Absolutnie godna polecenia specjalistka. Profesjonalna, zaangażowana w proces leczenia, z indywidualnym podejściem do pacjenta, a przy tym -bezpośrednia i sympatyczna. Rzetelnie i uczciwie informująca o perspektywach leczenia. Najlepszy wybór przy niełatwych problemach periodontologicznych.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Artur Wierciński Inny

  Od kilku lat jestem pod opieką doktora i mogę z całego serca polecić. Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i zawsze odpowiada na każde zadane pytanie. Dzięki doktorowi pokonałam lęk przed wizytą u stomatologa.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jan Nikodem Perek Inny

  Profesjonalista z wielkim sercem !
  Bez bólu usunie zęba , wszczepi implant. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
  Polecam z całego serca!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jan Nikodem Perek Inny

  Pan doktor to najlepszy chirurg. Przypadki „zębowe”, które wydają się beznadziejne potrafi wyleczyć i załatwić na więcej niż 100%. Jest bardzo zaangażowany i zawsze wyjaśnia pacjentowi „co i dlaczego”.
  Polecam serdecznie.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartłomiej Szczodry Konsultacja chirurgiczna

  Rewelacyjny, przemiły lekarz. Usuwanie ósemek w jego wykonaniu to mistrzostwo ! Trafiłam do Pana Doktora kliniki przez Tik Toka, cóż to za wspaniałe miejsce gorąco polecam Dental Fraternity Powsin . Miałam dużą traumę po pewnej dentystce, zaś w klinice Pana Doktora dobrano mi świetnie stomatologa, moja trauma minęła, a na wizyty jeżdżę z ogromną przyjemnością . Ceny nie są wygórowane. A Doktor Szczodry to wspaniały, zabawny lekarz, tylko On potrafi zrobić przemiłą atmosferę nawet przy ekstrakcji ósemek.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna

  Pani doktor Dorota Sękowska zachowała się w stosunku do mnie i mojej córki w sposób nieprofesjonalny.
  Przez 2 lata (wizyty 9.11.2020 150 zł i 8.11.2021 200zł) chodziłyśmy do pani doktor do Dental Fraternity. Podczas tych wizyt pani doktor zleciła m.in. pantomogram i odradziła zakładanie córce aparatu ruchomego (niska efektywność leczenia). Z czym nie mógł się zgodzić nasz stomatolog. Wspólnie z nią ustaliłyśmy plan leczenia : jak dziecko skończy 12 lat i wszystkie zęby będą stałe od razu zakładamy aparat stały. Tego się trzymałam czekając na każdą wizytę.
  Po dwóch latach okazało się, że zapis do pani doktor D.Sękowskiej nie jest możliwy z powodu nieudostępniania grafików . Czekałam na nie 3 mies., dzwoniąc co 2 tygodnie ! W końcu za radą umęczonych już pań z recepcji napisałam bezpośrednio mail do pani doktor z prośbą o wyznaczenie terminu po wakacjach . Brak odpowiedzi skłonił mnie do osobistej wizyty w placówce. „Opiekun pacjenta” szybko znalazł mi termin na wrzesień. Niestety już po 20 min dostałam tel, że pani doktor odwołała wizytę, tłumacząc, że nie zgadza się na przyjęcie „nowego dziecka”. Pragnę tu podkreślić, że moja córka nie jest „nowym dzieckiem”. Była pacjentką pani doktor przez 2 lata ! Kosztowało nas to pieniądze a przede wszystkim czas.
  W ramach rekompensaty placówka zaoferowała nam bezpłatną wizytę u innego ortodonty. Niestety nie zamierzam z tego skorzystać, gdyż utraciłam wiarę w rzetelność usług Dental Fraternity, a przede wszystkim doktor Sękowskiej.
  Reasumując byłyśmy dla niej wygodnym klientem przychodząc tylko na 15 min konsultacje. Czuję się zawiedziona nieprofesjonalnym zachowaniem pani doktor. Szczerze odradzam wizytę w Dental Fraternity u pani doktor Sękowskiej wszystkim rodzicom, którym zależy na szybkim i profesjonalnym leczeniu ortodontycznym dzieci. Jest mi niezmiernie przykro, że tak nas potraktowano, szczególnie, że obie wizyty przebiegły w miłej, a nawet wesołej atmosferze.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Sękowska Aparaty stałe samoligaturujące

  Pani Doktor wyprostowała zgryz mojej córki w tak spektakularny sposób, że córka ma teraz szansę na reklamowanie past do zębów:) A to był trudny przypadek. Bardzo zaangażowana, z pasją, tłumacząca zawiłości leczenia. Bardzo polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania