Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Stomatologiczne - Przychodnia
Sienkiewicza 54, 08-110 Siedlce
Centrum Stomatologiczne - Przychodnia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Stępień Inny

  Wyrywałam dwie czwórki podczas jednej wizyty. Jestem całkowicie zaskoczona całym przebiegiem. Szczegółowo wszytko tłumaczył. Nie zdołałam się zorientować a zęby były już wyrwane. Wszystkim będę polecać Pana doktora.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Stępień Inny

  Do doktora trafiłam z silnym bólem dolnej lewej ósemki, długo czekałam na jakąkolwiek pomoc, bo terminy wizyt odległe. Mimo dużego stanu zapalnego, doktorowi udało się niemal bezboleśnie usunąć chorego zęba. Odczułam wielką ulgę. Otrzymałam receptę na niezbędne leki i mimo bólu po zabiegu jest lepiej niż było przed usunięciem. Pan doktor zadbał o to, bym się nie denerwowała, mowil co robi i czego mam sie spodziewać.Zabieg oceniam na 6.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Stępień Inny

  Bardzo polecam Pan Bartłomiej bardzo profesjonalny i konkretny, zabieg ekstrakcji ósemek wykonany całkowicie bezboleśnie, podanie znieczulenia również bezboleśnie, sama ekstrakcja zęba to zaledwie kilka sekund. Najlepszy chirurg :)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Kruk Inny

  Jestem zadowolona z wizyty u tego specjalisty. Miałam do usunięcia wszystkie 8-emki wrastające w dziąsła i odrobinę "pracy" i plombowania na innych zębach. Zabieg usuwania zębów w znieczuleniu miejscowym, ale wykonany na tyle sprawnie że po ustąpieniu znieczulenia nic mnie w zasadzie mnie nie bolało. Fakt, całość leczenia rozbita na 3 wizyty i płaci się jak to u prywatnego stomatologa, ale nie znam tematu na tyle żeby stwierdzić, czy była taka potrzeba czy dało się to wykonać na mniejszej ilości wizyt. Generalnie leczenie było skuteczne, obsługa wg mnie profesjonalna, dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania - polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania