Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacyjne N5

Polanki 136, Oliwa

80-322, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesława Nyka

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

   Bardzo dobry specjalista. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci w wieku przedszkolnym. Przeprowadza dokładny wywiad, bada małego pacjenta i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

   Synek ( 5 miesięcy) bardzo zadowolony, mama również;) Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Lekarz z duża wiedzą i troską o pacjenta. Pani dr poświęciła bardzo dużo czasu synowi. Polecamy serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Michał Kapusta

  Ortopeda, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • K

   tą wizytę będę bardzo długo pamiętać. miała wtedy 14 lat, na wizytę czekałam długo - było już bardzo źle z moim kolanem, więc zrobiony za własne pieniądze był RTG, bo było wiadomo, ze pierwsze co zrobi to wyśle na nie. i co? i pan dr na mnie nakrzyczał za to, że po co? był nie miły, agresywny, niedelikatny - po jego badaniu 2 tyg miałam siniaki na kolanach! i nie stwierdził nic! wysłał na rehabilitację. a u innego ortopedy zostałam wysłana od razu na artroskopię. zdecydowanie nie polecam!

  • A

   Również odradzam..Leczyłam nogę po wypadku..wysłał mnie po kilku m-cach na altroskopię.Dopiero się przekonał,że to zerwane wiązadła krzyżowe.Nic z tym nie zrobił...tylko ściągał mi wodę z kolana i kazał wrócić do pracy.Tego samego dnia znalazłam się w innym gabinecie ortopedycznym..z miejsca dostałam skierowanie na operację.Po dwóch tygodniach dostałam się na nią.Pozostała mi tylko wytrwałość do rechabilitacji.Teraz chodzę,pracuję i jest wszystko super.Ten Pan Kapusta tylko szkodzi....skąd wziął papiery lekarza??

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dariusz Jerzy Mieczkowski

  Internista, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niska diureza

   Bardzo dobry lekarz i czlowiek o wielkim sercu dla Pacjenta. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, dzięki Pana diagnozie i zaleceniom obyło się bez konieczności wizyty w szpitalu. A innym Pacjentom gorąco polecam. Lekarz z powołania.

  • M

   BARDZO DOBRY LEKARZ,PAN DR.MA SWIETNY KONTAKT Z KAZDYM PACJENTEM,ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS I Z USMIECHEM POROZMAWIA.SKUTECZNIE DOBIERA ZABIEGI.JESZCZE NIE SPOTKAŁAM SIE ZEBY PAN DR.KOGOS IGNOROWAŁ.OPIEKUNCZY W STOSUNKU DO KAZDEGO PACJENTA. SERDECZNIE POZDRAWIAM. KAZIMIERA W. Z W-WA pomorskie