Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Mowy RIM

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Mowy RIM

Ludwika Wołowskiego 5

05-803, Pruszków, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Wyciszkiewicz

  Psychiatra, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz, z którym kontakt jest przyjemny a co ważniejsze łatwy- można umówić się na wizytę nawet poza grafikiem, porozmawiać telefonicznie, skonsultować w dogodnym dla siebie momencie, gdy istnieje taka potrzeba. W tej profesji i specjalizacji, a szczególnie gdy chodzi o dziecko, dobry kontakt i szybka reakcja na potrzebę pacjenta, może być nieoceniona a nawet ratująca życie. Polecam innym rodzicom małych i dużych pacjentów- można kontynuować leczenie nawet dzieci 18+ gdy już rozpoczęły leczenie wcześniej. To duży plus, bo nie trzeba szukać nowego lekarza i przyzwyczajać do nowego sposobu terapii. Ja przeniosłam dziecko do Pani Katarzyny od innego specjalisty, z którym trudno nam było współpracować- jakoś nie grało między nami, a to ważne w tej profesji.

  • P

   Bardzo dobra psychiatra mila z podejściem i powolaniem jako pierwsza uspokoila mnie i dala cenne wskazówki co do syna.Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Sadowski

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Mowy RIMUsługa: bóle kręgosłupa, niedowład kończyn

   Świetny lekarz, cudowny człowiek. Od kilku lat tylko jemu ufam w prawach kręgosłupa. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora

  • Świetny specjalista! Wysłucha, zrobi dokładny wywiad, zbada. Bardzo mi pomógł z moim kręgosłupem. A do tego bardzo sympatyczny! Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania