Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Nasza Klinika to doświadczony i wykwalifikowany zespół lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i terapeutów zajęciowych, którzy na co dzień pomagają osobom dorosłym i dzieciom. Celem pracy naszych specjalistów jest pomaganie pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Dostosowaliśmy nasze programy rehabilitacyjne, aby pomagać zarówno osobom dorosłym, jak i niemowlętom oraz dzieciom. Dla dzieci i młodzieży stworzyliśmy dedykowane programy rehabilitacyjne, aby poprawiać jakość życia pacjentów m.in. z wadami postawy i schorzeniami kręgosłupa, mózgowym porażeniem dziecięcym, z zespołem Downa czy spektrum autyzmu. W zakresie naszych usług jest również terapia sensoryczna.

Nasza Klinika mieści się w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą i powstała na początku 2017 roku. Nasz zespół ma jednak blisko 10 lat doświadczenia, ponieważ opiekuje się również pacjentami w naszej placówce partnerskiej w Izabelinie, która już od dawna jest ośrodkiem cenionym i rozpoznawalnym wśród pacjentów.

Więcej informacji na: www.naszaklinika.com.pl
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (22)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Barski kwalifikacja do operacji

  Jestem pełen uznania bo dzięki fachowości, wiedzy i rzetelności Doktora usunięty został guz esicy /wykryty na kolonoskopii/. Dzięki,dzięki,dzięki !

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Kowaluk-Gołyńska Inny

  Bardzo miła pani doktor
  Bardzo szczegółowe badanie naprawdę dawno nie byłam u takiego lekarza polecam bardzo

  lek. Halina Kowaluk-Gołyńska

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa. To motywuje do dalszej pracy. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Dubielecki USG bioder dzieci + konsultacja

  Dziękujemy. Wizyta dotyczyła nieprawidłowo wykształconego stawu biodrowego u niemowlaka. Leczenie wdrożone w odpowiednim momencie zakończone sukcesem.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Parol konsultacja ortopedyczna z USG

  Profesjonalne podejście, trafna diagnoza, wskazanie ćwiczeń. Ponadto Świetne podejście do dzieci. Polecam wszystkim.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Dubielecki konsultacja ortopedyczna

  Pan Łukasz jest wnikliwy, nie wyrywa się do operowania, ani nie bagatelizuje z pozoru drobnych dolegliwości. Wszechstronnie ocenia stan pacjenta. Słucha go wnikliwie i na tej podstawie planuje skuteczne leczenie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Kowaluk-Gołyńska Inny

  Do Pani doktor trafiłam w celu uzyskania kwalifikacji na rehabilitację, zanim ją otrzymałam został przeprowadzony ze mną bardzo szczegòłowy wywiad, zbadała mnie bardzo wnikliwie po czym dostałam wiele bardzo przydanych rad co do dalszego postępowania w chorobie. A wszystko to odbyło się w bardzo miłej atmosferze .Pani doktor okazała się być profesjonalnym zaangażowanym w swą pracę lekarzem o empatycznym usposobieniu i indywidualnym podejściu do pacjenta.
  Z czystym sumieniem polecam panią doktor.

  lek. Halina Kowaluk-Gołyńska

  Bardzo dziękuję za życzliwe słowa i opinię. Zapraszam na kontrolę. Pozdrawiam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Artur Nowakowski konsultacja ginekologiczna

  Witam.
  Zapisalam się do dr. Artura Nowakowskiego. Przed wizytą czytalam wiele opini na jego temat w internecie. Bylam mega przestraszona, ze moze być nie uprzejmy itp.
  To byl pierwszy lekarz mężczyzna. Stresowałam się mega. Po wizycie moge powiedzieć że jestem mile zaskoczona. Podszedł do mojej choroby bardzo profesjonalnie. Wszystko wyjaśnił. Zlecił dodatkowe badania. Widac, ze chce mi pomóc aby zajsc w ciążę z partnerem. Jest mily, uprzejmy i potrafi się uśmiechnąć :) nie wiem skąd te negatywne opinie. Pozdrawiam

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Złotorowicz konsultacja ortopedyczna

  Lekarz z prawdziwego powołania. Szczerze polecam doktora n.med. Złotorowicza do którego trafiłem z nagłym przypadkiem urazu kolana który przyjął mnie na cito. Nie mogłem chodzić a po operacji już po paru dniach stanąłem na nogi! Polecam z czystym sumieniem tego ortopedę jeśli ktoś ma problemy ortopedyczne.Dziękuje bardzo,dziękuję :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Artur Nowakowski

  Wizytę oceniam na bardzo udaną. Pan doktor bardzo miły, konkretny, delikatny. Na pewno jeszcze wrócę.

  U
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Tomkiewicz ból nóg

  Kompetencja w swojej specjalizacji. Dokładność i wywiad z pacjentem przebiegał skrupulatnie. Badania, leki, ćwiczenia i do domki.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Dmowskiego 39, 05-850 Ożarów Mazowiecki Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania