Centrum Rehabilitacji Kinesion

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Kinesion

Kościuszki 25 a/29

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamil Bartnicki

  Bardzo dobry specjalista, który pomógł mi usprawnić rękę po złamaniu. Terapia indywidualna oraz zalecona fizykoterapia dały szybkie efekty. Polecam Pana Kamila wszystkim tym, którzy chcą wrócić do zdrowia w krótkim czasie i na dobre.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamil Bartnicki ból kolana, stopy

  Bardzo dobry specjalista. Miałem problemy z kolanem, ale pokazał mi ćwiczenia dzięki, którym całkowicie przestało mnie boleć. Pomógł mi również przy schorzeniu stopy. Dzięki niemu znowu mogę biegać ????


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamil Bartnicki ból kręgosłupa

  Jestem zachwycona z dzisiejszej wizyty, pan Kamil wytłumaczył mi bardzo profesjonalnie przyczynę moich dolegliwości, zapoznał się z wynikami badań, które szczegółowo mi wyjaśnił i zaproponował terapię, poza tym jest bardzo miły i widać, że doskonale zna się na tym co robi, polecam go wszystkim.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Kamil Bartnicki rehabilitacja

  Zgłosiłam się do Pana Kamila ze skręconą kostką. Z powodu urazu musiałam zrezygnować z treningów - ortopeda zalecił mi 6 tygodniową przerwę od aktywności fizycznej. Pan Kamil stosując różne techniki i zabiegi pomógł mi wrócić do pełnej sprawności. Znów mogę biegać bez odczuwania bólu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Kamil Bartnicki rehabilitacja

  Do Pana Kamila trafiłem z polecenia z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Na wizycie Pan Kamil przeprowadził dokładny wywiad, badanie oraz analizę rezonansu magnetycznego. Na podstawie wyników opracował dla mnie plan rehabilitacji. Terapia została przeprowadzona profesjonalnie oraz dostałem ćwiczenia do wykonywania w domu. Nie sądziłem, że po pierwszej wizycie mogę poczuć taką ulgę w bólu. Jestem bardzo zadowolony, polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamil Bartnicki rehabilitacja

  Siostra trafiła z kolanem (stan po zwichnięciu rzepki). Ma również hipermobilność stawów. Pan Kamil, najpierw na spokojnie zapoznał się z wynikami USG. Następnie bardzo dokładnie wyjaśnił w czym jest rzecz. Jakie partie musimy wzmocnić i dlaczego. Pokazane i omówione zostały ćwiczenia, które mamy wykonywać. Dostaliśmy nawet kartkę i długopis, abyśmy mogli sobie zapisać wszystkie detale i o niczym nie zapomnieć. Aktualnie zaczynamy ćwiczyć i pracować. Niezależnie od tego jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia do pacjenta. Bez pośpiechu, cierpliwie krok po krok wytłumaczone. Poczucie dobrze wydanych pieniędzy, szczególnie gdzie liczba fizjoteraupetów nie jest mała a z jakością różnie bywa.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Kamil Bartnicki rehabilitacja

  Trafiłem do Pana Kamila z bólem kręgosłupa. Po dokładnym badaniu stwierdził, że przyczyną bólu jest biodro. Zastosowana terapia przyniosła natychmiastową poprawę. Pan Kamil to specjalista z ogromną wiedzą, którego mógłbym polecić każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania