Centrum Rehabilitacji Body Balance

(135 opinii)

Nasze centrum tworzy zespół wysoko wyspecjalizowanych terapeutów, których celem jest pomoc pacjentom w przywróceniu i utrzymaniu zdrowia. Swoje kwalifikacje podnosimy poprzez uczestnictwo w wielu cer... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Body Balance

Sienkiewicza 30b, Śródmieście

50-335, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Rehabilitacji Body Balance

Pawła Eluarda 7, Fabryczna

54-019, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasze centrum tworzy zespół wysoko wyspecjalizowanych terapeutów, których celem jest pomoc pacjentom w przywróceniu i utrzymaniu zdrowia.
Swoje kwalifikacje podnosimy poprzez uczestnictwo w wielu certyfikowanych kursach nieustannie poszerzając wiedzę w zakresie nowych możliwości diagnostycznych i terapeutycznych.
Zajmujemy się leczeniem bólu ostrego, jak również przewlekłego wykorzystując najnowsze i najlepsze metody poczynając od osteopatii, terapii manualnej poprzez masaże, indywidualny trening medyczny a także fizykoterapię.
Współpracujemy z lekarzami specjalistami z dziedziny ortopedii i neurologii, a także z dietetykiem, co pozwala na kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta.
W naszym centrum najważniejszy jest pacjent, który dzięki naszemu zaangażowaniu otrzymuje szansę na powrót do zdrowia i realizacji własnych pasji.
Z zamiłowania do sportu zajmujemy się również rehabilitacją ortopedyczno-sportową mającą na celu zarówno precyzyjną diagnostykę, odpowiednie do urazu leczenie jak również utrzymanie zdrowia poprzez właściwą profilaktykę.

Zabiegi

 • Osteopatia
 • Terapia manualna
 • Fizjoterapia ginekologiczna
 • Fizjoterapia okołoporodowa
 • Fizjoterapia urologiczna kobiet i mężczyzn
 • Medyczny trening rehabilitacyjny
 • Rehabilitacja sportowa
 • Terapia skolioz
 • Terapia wad postawy
 • Ortopedia
 • Dietetyka
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Ciechan

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MarsMedica Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Analiza wyników z płyty a nie tylko opisu, własną diagnoza poparta usg od ręki. Poświęcony wystrczajacy czas. Polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Usługa: Inny

   Dzisiejsza wizyta była związana z iniekcją do stawu kolanowego, bolało ale do wytrzymania...liczy się komfort po iniekcji, który zapewnia dr. Krzysztof Ciechan. Sympatyczny i zawsze uśmiechnięty, do tego jest jak uważam, profesjonalistą. Z porad doktora odnośnie leków warto skorzystać, napewno są skuteczne. Oczywiście lepiej nie chorować ale jezeli juz, to trafić w ręce dobrego specjalisty, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (128) o tym lekarzu


 • Rafał Olinowicz

  Fizjoterapeuta, mgr

  • J
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Body BalanceUsługa: uszkodzenie łąkotki

   Rewelacyjny fizjoterapeuta. Przywrócił mi pełną sprawność nogi po artroskopii stawu kolanowego. Dodatkowo świetna atmosfera na zajęciach. Polecam :)

  • K
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Body Balance

   Świetny lekarz specjalista. Budzi zaufanie. Swobodna atmosfera. Ale przede wszystkim skuteczny! Polecam każdemu kto potrzebuje skutecznego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kruzel

  Osteopata, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Body Balance

   Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma super podejście do pacjenta, słucha i jest empatyczna. Co najważniejsze, już po pierwszym zabiegu odczułam dużą ulgę w bólu. Serdecznie polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Body Balance

   Uprawiam wspinaczkę na poziomie zaawansowanych i dość często zdarzają mi się kontuzje, naciągnięte ścięgna, przeciążone stawy. W takiej sytuacji oddaje się w fachowe ręce Agnieszki. Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Natalia Baran

  Fizjoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Body BalanceUsługa: terapia manualna

   Dzięki kilkumiesięcznej terapii u Pani Natalii, jej ogromnej wiedzy, którą chętnie się ze mną dzieliła i wyjątkowemu zaangażowaniu, po prawie dwuletniej przerwie, spowodowanej m.in. przewlekłym zapaleniem ścięgien achillesa i całej taśmy tylnej, mogę w zdrowiu wracać do aktywności sportowej.
   Holistyczne podejście Pani Natalii, jej umiejętność zadawania odpowiednich pytań, słuchania, obserwacji, analizy problemu i łączenia faktów pomogło mi uzyskać pomoc nawet w przypadku problemów, których nie do końca sama byłam świadoma (samopoczucie w kilku przypadkach poprawiało się nawet już w dniu terapii!).
   W moim przypadku dobór terapii, jej przebieg oraz skuteczność dodatkowo utrudniały jeszcze rzadki rodzaj skazy krwotocznej i choroba neurologiczna, powodująca stałe wzmożone napięcie mięśniowe.
   Pani Natalia brała pod uwagę wszystkie współistniejące problemy i optymalnie dobierała rodzaj i "siłę" terapii.
   Dostawałam również zalecenia i ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu.
   Terapia przebiegała zawsze w życzliwej, spokojnej, przyjemnej atmosferze.
   Jestem Pani Natalii bardzo wdzięczna za pomoc i szczerze ją polecam jako terapeutkę.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Body BalanceUsługa: terapia manualna

   Pani Natalia pomagała mi wielokrotnie. Pierwszy raz trafiłam do niej będąc w ciąży, kiedy dokuczały mi bóle pleców i rwa kulszowa. Już po pierwszej wizycie poczułam się znacznie lepiej, a wykonywany przez Panią Natalię kinesotaping skutecznie uzupełniał terapię. Kolejne wizyty były związane z bólami pleców młodej mamy. Pani Natalia oprócz pleców zajęła się także moją blizną po cięciu cesarskim. Ostatnia wizyta była powodem bólu pleców w odcinku piersiowym oraz pod łopatką. Pani Natalia wszystko dokładnie wyjaśniła oraz skutecznie mi pomogła. Przekazała też zalecenia do domu z propozycją ćwiczeń. Wsztstkie wizyty odbywają się zawsze w przyjemnej atmosferze. Polecam wszystkim :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania