Psycholog Lublin - Centrum Psychoterapii “Genesis”

(0 opinii)

Centrum Psychoterapii “Genesis” założone przez Martę Wiercińską w 1993 roku w Lublinie jest gabinetem psychologiczno-psychoterapeutycznym specjalizującym się w pomocy osobom z depresjami, nerwicami, k... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Psycholog Lublin - Centrum Psychoterapii “Genesis”

Orlanda 25

20-712 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Psychoterapii “Genesis” założone przez Martę Wiercińską w 1993 roku w Lublinie jest gabinetem psychologiczno-psychoterapeutycznym specjalizującym się w pomocy osobom z depresjami, nerwicami, konfliktami małżeńskimi, uzależnieniami. Doświadczony zespół i lata praktyki pozwoliły na wypracowanie metod terapii umożliwiających uzyskanie najlepszych efektów, wysokiej skuteczności i możliwości dostosowania rodzaju terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody terapii dzięki ciągłemu kształceniu i szkoleniom międzynarodowym, co pozwala na podnoszenie jakości pracy. Setki zadowolonych klientów, korzystających z usług naszych psychologów w Lublinie na przestrzeni ostatnich 18 lat, są najlepszym dowodem na wysoką skuteczność.

Sprawdzony, wszechstronny zespół po postawieniu diagnozy na pierwszych spotkaniach umożliwia dobór zarówno metody terapii, jak i samego psychologa do indywidualnych wymagań.

W skład zespołu wchodzą specjaliści:

lekarz psychiatra,
terapeuta uzależnień,
terapeuta specjalizujący się w interwencjach kryzysowych,
terapeuta rodzinny.

Jeśli marzysz o tym, aby odzyskać swoją rodzinę, by móc spokojnie zasnąć i obudzić się wyspanym, skontaktuj się z nami. Umów się na spotkanie z psychologiem w Lublinie albo Warszawie mailowo lub telefonicznie.

Badania

  • Konsultacje psychologiczne

Choroby

  • Leczenie depresji
  • Leczenie nerwic
  • Leczenie uzależnień
  • Terapia indywidualna
  • Terapia małżeństw i par
więcej

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania