Centrum Psychologii i Psychoterapii "RAZEM"

(103 opinie)

Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM znajduje się w Białymstoku, 2 km od centrum miasta przy ul.Zagumiennej 10C. Założycielką jego jest Katarzyna Jakubczyk-Zimny – psycholog, psychoterapeuta, edu... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychologii i Psychoterapii "RAZEM"

Zagumienna 10C

15-866 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe +48 518...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM znajduje się w Białymstoku, 2 km od centrum miasta przy ul.Zagumiennej 10C. Założycielką jego jest Katarzyna Jakubczyk-Zimny – psycholog, psychoterapeuta, edukatorka Pozytywnej Dyscypliny.

Centrum RAZEM powstało po to, by zapewnić kompleksową i specjalistyczną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną osobom, które zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, doświadczają cierpienia w różnych obszarach swojego życia. Dlatego też Centrum skupia wysokowykwalifikownych specjalistów dbających o jak najwyższą jakość swojej pracy – ciągle podnoszących swoje kwalifikacje i przestrzegających zasad etyki pracy psychologa bądź psychoterapeuty.

W naszym Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM pomoc i leczenie jest ukierunkowane na cel, a więc zindywidualizowane, wspierające, empatyczne i pełne szacunku dla wysiłków jednostki na rzecz zmiany i powrotu do zdrowia.

Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM to miejsce gdzie wspieramy i wzmacniamy naszych klientów oferując rozwiązania w stanach depresji, lęków, nadużyć i stresu, poprzez opiekę wyszkolonego zespołu specjalistów z pasją.

Odkryj naszą ofertę etycznych i profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin, mężczyzn i kobiet.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Frankowska konsultacja psychologiczna

  Bardzo profesjonalny psycholog, dba o komfort osoby z którą rozmawia. Nie ocenia a stara się pomóc, bardzo pomogła mojej córce, serdecznie polecam .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Pawluczuk konsultacja psychologiczna

  Byliśmy z synem na 1 wizycie Pani Małgosia jest przemiła uśmiechnięta osoba odrazu wzbudza zaufanie. Wizyta minęła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Małgosia szczegółowo dopytuje o różne kwestie sporządza notatki rozważa różne sposoby postępowania. Pani psycholog jest w pełni zainteresowana pacjentem. Jestem bardzo zadowolona mój syn również.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Frankowska konsultacja psychologiczna

  Bardzo profesjonalny psycholog. Konsultacje przebiegały w przyjaznej atmosferze z indywidualnym podejściem do pacjenta. Polecam


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Frankowska Inny

  Świetne zaangażowanie w pomoc dziecku, bardzo szybko udało się rozwiązać problem u dziecka. Polecam serdecznie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Beata Porębska Inny

  Panią Beatę cechuje pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wrażliwość i wiedza. Jestem bardzo zadowolona ze skutecznych spotkań, które przebiegły w bezpiecznej i miłej atmosferze. Serdecznie dziękuje za pomoc !


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Porębska konsultacja psychologiczna

  Empatyczna, taktowana i zaangażowana w poruszane podczas wizyty problemy. Niemal intuicyjnie wychodzi na przeciw potrzebom pacjenta, co daje poczucie zrozumienia i wsparcia Nadzwyczaj trafnie sformułowane przez Panią Beatę komentarze/pytania, pojawiające się z dużym wyczuciem chwili skłaniają do cennych refleksji, dając poczucie satysfakcji z wizyty, a imponująca wiedza pomaga lepiej zrozumieć omawiane kwestie. Zgłosiłam się do Pani Beaty w wyjątkowo trudnym dla mnie momencie, potrzebując natychmiastowego wsparcia i mam poczucie, że nie mogłam trafić lepiej.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Grześ konsultacja psychologiczna

  Spotkania z Panią Magdaleną to czysta przyjemność. Jest ona przemiłą i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Pomaga zrozumieć przyczyny i skutki konkretnych zachowań oraz spojrzeć na nie z innej perspektywy. Przez cały czas panuje przyjazna atmosfera, nikt nie jest oceniany. Serdecznie polecam każdemu wizytę u Pani Magdaleny!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Grześ konsultacja psychologiczna

  Krótko mówiąc - psycholog z powołania. Spotkania przebiegają w przyjaznej i komfortowej atmosferze, przez co można szybko i efektywnie nawiązać nić porozumienia z lekarzem. Owocuje to szczerzą i prawdziwą rozmową, co dalo mi szybkie efekty podczas terapii. Czysty profesjonalizm i usługi psychologiczne na najwyższym poziomie. Super atmosfera, polecam serdecznie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Grześ konsultacja psychologiczna

  Spotkania z panią Magdaleną to rozmowa pełna empatii i wyrozumiałości. Podczas terapii czuję, że mogę swobodnie powiedzieć o swoich problemach i zawsze zostanę wysłuchana. Dzięki naszym spotkaniom mam w sobie więcej akceptacji i zrozumienia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Pawluczuk konsultacja psychologiczna

  Świetny fachowiec, a przy tym sympatyczna, przyjazna i ciepła osoba. Córka jest nią zachwycona. Po kilku wizytach widać znaczną poprawę w kondycji psychicznej dziecka. Gorąco polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania