Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

(37 opinii)

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ORTODONCJI Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ORTODONCJI. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowocz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Odkryta 1A, Białołęka

03-140, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Ostrobramska 91, Praga-Południe

04-118, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Wita Stwosza 48/102, Mokotów

02-661 Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Bułgarska 62, Grunwald

60-321, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Norwida 10, Jeżyce

60-867, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ORTODONCJI

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ORTODONCJI. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych systemów oraz technik leczenia ortodontycznego. Cały zespół Rock Your Smile jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego. Pozwala to nam być specjalistami w dziedzinie ortodoncji, a Ty masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

W Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile opieramy się na systemie pracy z powodzeniem realizowanym w klinikach ortodontycznych w USA i Europie Zachodniej. Dzięki doskonałej współpracy pomiędzy Lekarzem Ortodontą i Asystentką Ortodontyczną Twoje leczenia będzie przeprowadzone sprawnie, profesjonalnie i skutecznie a oczekiwanie na wizytę skrócimy do minimum. Nasi ludzie to zespół specjalistów, profesjonalnie wyszkolonych i przygotowanych do przeprowadzenia Twojego leczenia ortodontycznego. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach aby nasza wiedza i umiejętności podążały za najnowszymi światowymi trendami.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Najwyższe standardy to nie tylko skuteczne leczenie najnowszymi technikami przez wyszkolony zespół profesjonalistów, niezawodny sprzęt i materiały. To również najwyższa jakość obsługi pacjenta. To Ty jesteś dla nas najważniejszy i Twoje potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Miła i profesjonalna obsługa, przestronne wnętrza, sprzęt multimedialny, PlayStation, dostęp do internetu… To wszystko sprawi, że będziesz chciał do nas wracać.

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Krakowiak

  Stomatolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Jestem pacjentem dr Krakowiak w Rock Your Smile. Leczenie ortodontyczne zacząłem jako dorosły człowiek choć od zawsze krzywe zęby były moim problemem. Do doktor trafiłem z polecenia znajomej, która też się u niej leczy. Pani doktor to osoba bardzo pozytywna, uśmiechnięta, zawsze panuje miła atmosfera podczas wizyt kontrolnych. Co najważniejsze, jest to osoba kompetentna, która z zaangażowaniem podchodzi do leczenia. Wszystko precyzyjnie tłumaczy i omawia. Polecam :)

  • L
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom doktor Krakowiak, jestem jej pacjentką i wiem, co piszę :) Jest to świetna specjalistka, która potrafi zaplanować leczenie nawet w nieoczywistych przypadkach lub gdy coś się komplikuje, tak jak to było u mnie. Ma dużą wiedzę, z zaangażowaniem szuka rozwiązań. O wszystkim mnie informuje, wiem, co robimy i jaki będzie kolejny krok. W zasadzie nie mam pytań po wyjściu z gabinetu, bo o wszystkim mnie z wyprzedzeniem informuje, np. co się może teraz dziać, na co zwrócić uwagę. Mimo że moje leczenie nie jest jeszcze nawet na półmetku, to zmiany są już widoczne i bardzo się nimi cieszę. Pani doktor zawsze jest miła, uśmiechnięta, życzliwa tak po ludzku. Jestem bardzo zadowolona z wyboru pani doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Chruściel

  Ortodonta, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Serdecznie polecam p. Chruściel, poszłam na konsultację półtora roku temu i zdecydowałam się na aparat, bardzo sympatyczna i pomocna. Fachowo doradzi i jest zawsze obecna podczas każdej wizycie.
   Pozdrawiam,
   Anna

  • M
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Polecam panią dr Chruściel, bo to świetna specjalistka z wielką pasją do swojej pracy. Jest miła, uśmiechnięta, jasno przekazuje informacje dotyczące leczenia, a przede wszystkim jest skuteczna. Efekty leczenia są widoczne u mnie po kilku miesiącach, coraz pewniej i chętniej się uśmiecham :) Pani dr za zaangażowanie, wiedzę i podejście do pacjenta zasługuje na najwyższą ocenę :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Elżbieta Borzymowska-Sawicka

  Ortodonta,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Polecam w 100 %.
   Pani Doktor przez cały okres leczenia wykazywała się kompetencją, zaangażowaniem i profesjonalizmem.
   Bez wachania mogę stwierdzić,że trafiłam w bardzo dobre ręce. Dzięki czemu cieszę się obecnie pięknym uśmiechem :)

  • J
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Pół roku temu zakończyłam leczenie ortodontyczne u dr Borzymowskiej w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani doktor jest bardzo uśmiechnięta i kompetentna. Zawsze wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i obawy związane z noszeniem aparatu, dzięki czemu wiedziałam, że jestem w rękach profesjonalistki. Gdybym miała założyć aparat jeszcze raz, to na pewno zrobiłabym to u dr Elżbiety :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dorota Teodorczyk

  Ortodonta, lek. dent.

  • A

   Pani Doktor jest kompetentna, doświadczona, z zaangażowaniem podchodzi do leczenia, umie jasno i klarownie wytłumaczyć, co, jak i dlaczego. Na wizytach zawsze jest uśmiechnięta, miła, zorientowana. Leczenie przebiega zgodnie z planem, jestem bardzo zadowolona :)

  • Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: kontrola

   Chodzę do dr Teodroczyk już ponad rok i w tym czasie mój uśmiech zmienił się nie do poznania :) Pani doktor to świetna specjalistka, zresztą z tego co wiem, nie jestem jedynym jej zadowolonym pacjentem :) Jest osobą bardzo miłą, kontaktową, wizyty to przyjemność, zwłaszcza że widzę postępy w leczeniu. Moje zęby były źródłem dużego kompleksu, teraz jest naprawdę duuuuużo lepiej, nie wspominam już o tym, że odkąd mam aparat znacznie poprawiła się moja higiena jamy ustnej, co też ma wpływ na to, jak teraz oceniam swój uśmiech. Jak ktoś szuka dobrego specjalisty to pani doktor będzie najlepszym wyborem :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sitarek-Madaj

  Stomatolog, Ortodonta, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: Inny

   Część wizyt nie jest realizowana przez lekarza prowadzącego a przez osoby , które się nie przedstawiły nawet na wyraźne życzenie . W trakcie leczenia zęby przejściowo nie były w linii- po pewnym czasie uległo to poprawie. Długie oczekiwanie na termin wizyty, często podawany powód braku terminu - urlop P. Doktor. Kilku pacjentów przyjmowanych jest w jednym gabinecie w tym samym czasie co moim zdaniem przeczy tajemnicy lekarskiej. Czas leczenia określony na 2 lata wydłużył się prawie dwukrotnie i było kilka zmian w stosunku do pierwotnie przedstawianego planu np miał być aparat retencyjny wyjmowany a zamiast tego założona była retencja stała na zęby.
   Szczegółowe objaśnienia tylko przed założeniem aparatu , po założeniu zdecydowanie mniejsze zainteresowanie Pani doktor procesem leczenia. Styl komunikacji autorytarny.
   Plusy - czystość , łatwo znaleźć gabinet.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Nie polecam. Byłam u Pani Doktor na konsultacji w sprawie dalszego leczenia ort. rozpoczętego w innym gabinecie w Poznaniu (konsultacja odbyła się na zasadzie porozumienia między dr z poprzedniego gabinetu a Panią Doktor). Miałam u Pani Doktor dwie wizyty, a na trzeciej poinformowano mnie, że Pani Doktor nie podejmuje się leczenia i odsyła mnie do poprzedniego lekarza! Konsultacja i zalecenia, które mi zafundowano, to informacje, które powinni wymienić między sobą lekarze. Reasumując: wzięto ode mnie pieniądze za nic i odesłano z kwitkiem.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania