Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

(33 opinie)

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ORTODONCJI Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ORTODONCJI. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowocz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Odkryta 1A, Białołęka

03-140, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Ostrobramska 91, Praga-Południe

04-118, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Wita Stwosza 48/102, Mokotów

02-661 Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Bułgarska 62, Grunwald

60-321, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ORTODONCJI

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ORTODONCJI. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych systemów oraz technik leczenia ortodontycznego. Cały zespół Rock Your Smile jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego. Pozwala to nam być specjalistami w dziedzinie ortodoncji, a Ty masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

W Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile opieramy się na systemie pracy z powodzeniem realizowanym w klinikach ortodontycznych w USA i Europie Zachodniej. Dzięki doskonałej współpracy pomiędzy Lekarzem Ortodontą i Asystentką Ortodontyczną Twoje leczenia będzie przeprowadzone sprawnie, profesjonalnie i skutecznie a oczekiwanie na wizytę skrócimy do minimum. Nasi ludzie to zespół specjalistów, profesjonalnie wyszkolonych i przygotowanych do przeprowadzenia Twojego leczenia ortodontycznego. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach aby nasza wiedza i umiejętności podążały za najnowszymi światowymi trendami.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Najwyższe standardy to nie tylko skuteczne leczenie najnowszymi technikami przez wyszkolony zespół profesjonalistów, niezawodny sprzęt i materiały. To również najwyższa jakość obsługi pacjenta. To Ty jesteś dla nas najważniejszy i Twoje potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Miła i profesjonalna obsługa, przestronne wnętrza, sprzęt multimedialny, PlayStation, dostęp do internetu… To wszystko sprawi, że będziesz chciał do nas wracać.

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Sitarek-Madaj

  Stomatolog, Ortodonta, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Nie polecam. Byłam u Pani Doktor na konsultacji w sprawie dalszego leczenia ort. rozpoczętego w innym gabinecie w Poznaniu (konsultacja odbyła się na zasadzie porozumienia między dr z poprzedniego gabinetu a Panią Doktor). Miałam u Pani Doktor dwie wizyty, a na trzeciej poinformowano mnie, że Pani Doktor nie podejmuje się leczenia i odsyła mnie do poprzedniego lekarza! Konsultacja i zalecenia, które mi zafundowano, to informacje, które powinni wymienić między sobą lekarze. Reasumując: wzięto ode mnie pieniądze za nic i odesłano z kwitkiem.

  • M

   STANOWCZO ODRADZAM

   Pani doktor w zasadzie się pacjentami nie zajmuje, czasem tylko zajrzy i sprawdzi czy wszystko ok. A ok nie jest! Jeśli zapisuję się na leczenie do konkretnej osoby, a zajmują się mną asystentki, które nawet nie wiadomo jak się nazywają, a także praktykantki i stażystki (!), to ja dziękuję. Mało tego! Pani doktor mówi jedno, a 3 'asystentki' dyskutują i się spierają czy pani doktor ma rację czy nie i później i tak robią co innego niż to o co robiła przełożona. Po założeniu aparatu pierwszy zamek odkleił mi się już na drugi dzień. Nie muszę chyba wspominać o tym, że nic nie jadłam i ledwo myłam zęby, bo z bólu było to niemożliwe. A tu pstryk. Wyskakujące druty, odklejające się zamki, źle zabezpieczony aparat. Bardzo mi się nie podoba w jaki sposób te kobiety mną się zajmowały (zajmowały, bo po powrocie z zagranicy pierwsze co zrobię, to przeniosę się do innego ortodony: w ciągu miesiąca poza domem, musiałam już zaliczyć 3 wizyty u ortodonty w celu poprawienia źle założonego aparatu). Może i panie są miłe, ale to zdecydowanie za mało. Może i pani doktor jest dobrą specjalistką, ale nie powinna oddawać pacjentów w rękach swoich asystentek. Dla mnie to bardzo niekomfortowe kiedy podczas dziesięciominutowej wizyty zajmują się mną cztery różne kobiety i każda wsadza swoje trzy grosze.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Dorota Teodorczyk

  Ortodonta, lek. dent.

  • Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: kontrola

   Chodzę do dr Teodroczyk już ponad rok i w tym czasie mój uśmiech zmienił się nie do poznania :) Pani doktor to świetna specjalistka, zresztą z tego co wiem, nie jestem jedynym jej zadowolonym pacjentem :) Jest osobą bardzo miłą, kontaktową, wizyty to przyjemność, zwłaszcza że widzę postępy w leczeniu. Moje zęby były źródłem dużego kompleksu, teraz jest naprawdę duuuuużo lepiej, nie wspominam już o tym, że odkąd mam aparat znacznie poprawiła się moja higiena jamy ustnej, co też ma wpływ na to, jak teraz oceniam swój uśmiech. Jak ktoś szuka dobrego specjalisty to pani doktor będzie najlepszym wyborem :)

  • B
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Mogę śmiało polecić dr Dorotę Teodorczyk jako ortodontę. Bardzo profesjonalna osoba, która nie "naciąga" pacjentów na niepotrzebne leczenie, tylko dobiera najlepsze realne rozwiązania, aby osiągnąć oczekiwany przez pacjenta efekt. Osoba bardzo miła, uśmiechnięta, pozytywna atmosfera podczas wizyty to duży plus :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Elżbieta Borzymowska-Sawicka

  Ortodonta,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: konsultacja

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Udziela wszystkich informacji i odpowiada na pytania wyczerpująco, dopóki nie zrozumiem :) Jestem jej pacjentką od niedawna ale już widzę zmiany w swoim uzębieniu, coś się zaczyna dziać :) Pani doktor konsekwentnie realizuje krok po kroku plan leczenia, jako pacjentka czuję się w 100% bezpiecznie.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: konsultacje ortodontyczne

   Leczę się ortodontycznie q Rock Your Smile u dr Elżbiety od niedawna, w zasadzie rozpoczynam swoją przygodę z leczeniem aparatem estetycznym, ale jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu pani doktor. Widać, że ortodoncja to jej wielka pasja, ma wiedzę i umiejętności, dzięki którym jako pacjentka czuję, że jestem w dobrych rękach. Na dodatek jest b.miłą osobą, która z cierpliwością odpowiada na moje liczne pytania, których mi nie brak i co wizytę o coś pytam :) Nie mogę się już doczekać efektów leczenia!


 • Katarzyna Krakowiak

  Stomatolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Jestem pacjentem dr Krakowiak w Rock Your Smile. Leczenie ortodontyczne zacząłem jako dorosły człowiek choć od zawsze krzywe zęby były moim problemem. Do doktor trafiłem z polecenia znajomej, która też się u niej leczy. Pani doktor to osoba bardzo pozytywna, uśmiechnięta, zawsze panuje miła atmosfera podczas wizyt kontrolnych. Co najważniejsze, jest to osoba kompetentna, która z zaangażowaniem podchodzi do leczenia. Wszystko precyzyjnie tłumaczy i omawia. Polecam :)

  • L
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom doktor Krakowiak, jestem jej pacjentką i wiem, co piszę :) Jest to świetna specjalistka, która potrafi zaplanować leczenie nawet w nieoczywistych przypadkach lub gdy coś się komplikuje, tak jak to było u mnie. Ma dużą wiedzę, z zaangażowaniem szuka rozwiązań. O wszystkim mnie informuje, wiem, co robimy i jaki będzie kolejny krok. W zasadzie nie mam pytań po wyjściu z gabinetu, bo o wszystkim mnie z wyprzedzeniem informuje, np. co się może teraz dziać, na co zwrócić uwagę. Mimo że moje leczenie nie jest jeszcze nawet na półmetku, to zmiany są już widoczne i bardzo się nimi cieszę. Pani doktor zawsze jest miła, uśmiechnięta, życzliwa tak po ludzku. Jestem bardzo zadowolona z wyboru pani doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Chruściel

  Ortodonta, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

   Polecam panią dr Chruściel, bo to świetna specjalistka z wielką pasją do swojej pracy. Jest miła, uśmiechnięta, jasno przekazuje informacje dotyczące leczenia, a przede wszystkim jest skuteczna. Efekty leczenia są widoczne u mnie po kilku miesiącach, coraz pewniej i chętniej się uśmiecham :) Pani dr za zaangażowanie, wiedzę i podejście do pacjenta zasługuje na najwyższą ocenę :)

  • Lokalizacja: Centrum Ortodontyczne Rock Your SmileUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Trafiłam do pani doktor z polecenia znajomej, która chodzi do Niej ze swoim synem. Ja z kolei musiałam skonsultować córkę, u której zauważam problem (zęby nie mieszczą się w szczęce, nachodzą jeden na drugi itp.). Zależało mi na znalezieniu kogoś z profesjonalnym podejściem do dziecka, kto się fachowo wypowie i zaproponuje leczenie. Pani doktor okazała się świetnym wyborem, bardzo dokładnie wyjaśniła nam sytuację i przedstawiła kilka scenariuszy. Na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie, córka również wypowiadała się o Niej w samych superlatywach, że fajna i uśmiechnięta :) Cieszę się, że moje dziecko z entuzjazmem patrzy na leczenie, nie obawia się go, a to zasługa właśnie pani doktor w głównej mierze :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu