Centrum Opieki Medycznej Med Work

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Opieki Medycznej Med Work

Filarowa 50

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Polaczek

  Stomatolog, lek. dent.

  • W

   Po zwiedzeniu wielu gabinetów zdecydowałem się na ten. Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta. Kultura na najwyższym poziomie, zabiegi prawie bezbolesne, bardzo dobrze tłumaczą co ma zostać zrobione. Pan Andrzej to świetny fachowiec i miły człowiek.

  • W

   Polecam bardzo gorąco Panią Magdalenę ma złote ręce i cierpliwość. Zawsze delikatna i pełna pasji w pracy, którą wykonuje. Od kilku lat jestem stałym klientem - kilka ubytków, plomby trzymają się aż do dziś. Co kwartał profilaktycznie badam uzębienie i nigdy jeszcze nie miałem problemów bólowych :) Gabinet i obsługa stoi na najwyższym poziomie już nie wspomnę o cenach mniej niż połowa tego co wcześniej płaciłem "Pod szyndzielnią" dlatego z pełną odpowiedzialnością wystawiam najwyższą notkę.....Oby więcej takich ludzi i gabinetów!!!


 • Joanna Kurek-Stokłosa

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie odradzam! Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem zainteresowania pacjentem! Wizyta trwała niespełna 5 minut!!!Bez badań neurologicznych. Badania, które doniosłam przesunęła na bok, nawet nie zerknąwszy na nie.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam dziś na wizycie u Pani Dr. Wizyta trwała 5 min. Poszłam ponieważ od 2 lat boli mnie stopa i promieniuje do kolan. Stwierdziłam, że to może być neuropatia, ponieważ choruje na cukrzycę. Pani Dr powiedziała, że to najpewno neuropatia i przepisała witaminy na receptę. Bez żadnych badań, niczego została potwierdzona mi diagnoza. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania