O nas

Nasze Centrum to nowoczesna specjalistyczna klinika o szerokim zakresie usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w klinice odbywała się w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Proces leczenia dzięki profesjonalnym lekarzom i prestiżowym sprzęcie klasyfikuje klinikę na wysokiej pozycji.
więcej O nas
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia szczękowa

Chirurgia szczękowa

neurologia

Neurologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Nowoczesnej Stomatologii
Zgierska 31/33, 91-446 Łódź
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (1413)

1413 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Szczerze polecam Panią Doktor Barbarę Wójcikiewicz. Dzisiejsze wizyta (tak jak poprzednie) przebiegła wzorowo. Jak zawsze Pani Doktor wykazała się pełnym profesjonalizmem, merytorycznym podejściem i niezwykle przyjazną atmosferą. Podczas każdej wizyty dokładnie wyjaśniła mi problem, przedstawiła czytelny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania.Zabiegi zarówno w zakresie stomatologii zachowawczej jak i higienizacji ustnej wykonanuje niezmiernie delikatnie i bezboleśnie i w poczuciu pełnego komfortu.
    Mam niemiłe doświadczenie ze stomatologami dlatego tym bardziej cieszę się że trafiłam pod opiekę tak cudownej Pani Doktor.

     • lek. dent. Barbara Wójcikiewicz higienizacja + stomatologia zachowawcza  • 

    lek. dent. Barbara Wójcikiewicz

    Ogromnie dziękuję za opinię :) Cieszę się że mogę ułatwić i umilić niełatwe doświadczenie wizyty stomatologicznej.


    E

    Klinika na najwyższym poziomie.Pani doktor Oliwia bardzo dokladna i przede wszystkim empatyczna widać że jest lekarzem z powołania

     • lek. dent. Oliwia Iłowiecka leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    M

    Jestem bardzo zadowolona. Doktor bardzo sympatyczny, ale też skoncentrowany na badaniu. Wyjaśnił mi wszystko, odpowiedział na pytania.

     • lek. dent. Łukasz Kotarski przegląd stomatologiczny + plan leczenia  • 

    A

    Ten lekarz dosłownie uratował mnie z ogromnego bólu. Przez długi czas szukałam pomocy i dopiero tutaj zostałam dokładnie zbadana oraz skutecznie leczona. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie, sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a po wizycie poczułam ogromną ulgę. Dziękuję za zaangażowanie, empatię i fachową pomoc. Z całego serca polecam tego specjalistę.

     • lek. Michał Kurczyński chirurgia stomatologiczna  • 

    A

    Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Wszystko dokładnie wytłumaczone, czuć duże zaangażowanie w cały proces leczenia.

     • lek. dent. Aleksandra Grzejszczak leczenie kanałowe  • 

    G

    Bardzo profesjonalnie i na dodatek sympatyczny Pan doktor

     • lek. dent. Maciej Zając Stomatologia zachowawcza  • 

    lek. dent. Maciej Zając

    Dziękuję bardzo!


    M

    Pani Doktor super lekarz. Pierwszy raz spotkalam sie na konsultacji z tak jasnym i rzeczowym wyjaśnieniem mojej sytuacji. Zdecydowalam się na leczenie bez żadnych obiekcji. Polecam w 100%-ach

     • lek. dent. Aleksandra Grzejszczak konsultacja implantologiczna  • 

    Ł

    Polecam Pana doktora. Chirurgiczne usunięcie zęba odbyło się zgodnie z przedstawionym scenariuszem. Na szczególną uwagę zasługuje duża empatia dla pacjenta.

     • lek. Michał Kurczyński chirurgiczne usuwanie zębów  • 

    lek. Michał Kurczyński

    Dziękuję za opinię


    M

    Pan Michał usunął mi dziś dwa zęby. Pomimo trudnej sytuacji zabieg został przeprowadzony szybko, sprawnie i bezboleśnie. Zdecydowanie polecam.

     • lek. Michał Kurczyński chirurgia stomatologiczna  • 

    lek. Michał Kurczyński

    Dziękuję za opinię


    M

    Zabieg przeprowadzony sprawnie i spokojnie, wszystko było wyjaśnione na bieżąco. Czułam się zaopiekowana i wiedziałam, co się dzieje na każdym etapie. Polecam.

     • lek. Michał Kurczyński chirurgia stomatologiczna  • 

    lek. Michał Kurczyński

    Dziękuję za opinię


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania