Centrum Medyczne W. Pałysiński, L. Włodarski, K. Krygel, A. Tatar

(27 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne W. Pałysiński, L. Włodarski, K. Krygel, A. Tatar

Frysztacka 20

43-400 , Cieszyn , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Kłodowska

  Lekarz Rodzinny, Radiolog, lek.

  • A

   Bardzo miła i kulturalna, nie robi problemów jeżeli chodzi o skierowania do specjalistów. Choroby typu grypa czy angina potrafi wyleczyć (co na tle większości cieszyńskich lekarzy rodzinnych wyróżnia ją na plus) , jednakże nie zna się na EKG - w tej kwestii nie można na Pani dr Kłodowskiej polegać.


 • Wojciech Pałysiński

  Lekarz Rodzinny, Anestezjolog, Internista, lek.

  • N

   Świetny lekarz z ludzką twarzą. Można się umówić telefonicznie nawet na godziny popołudniowe. Nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż kilka minut, a najczęściej przyjmowana byłam przed czasem. Przyjemna atmosfera w przychodni, nie ma problemu z wystawieniem skierowania na dodatkowe badania. Zdecydowanie polecam.

  • T

   "Pacjent",twoja opinia jest z księżyca,...............albo tam pracujesz.Poślizgi są notoryczne,a apteka rzeczywiście droga.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Tomiczek

  Ginekolog,

  • Byłam u Pana Doktora na wizycie kontrolnej po wyjściu ze szpitala.Po wywiadzie, badaniu i krótkiej rozmowie z gabinetu wyszłam dostatecznie wyedukowana i spokojna.I jeszcze jedno.Zostałam przyjęta zgodnie z wyznaczoną godziną wizyty, co u innych lekarzy zdarza się nader rzadko.

  • S

   Zgłosiłam się do lekarza z powodu bolesnych miesiączek. Dr Tomiczek przepisał mi pigułki antykoncepcyjne nie robiąc ze mną żadnego wywiadu, innych rozwiązań nawet nie proponował. Przyjmowałam pigułki, bardzo źle się czułam, powiedziałam mu, że wymiotuję co rano, mam zawroty głowy i ogólnie oceniam swoje samopoczucie jako jeszcze gorsze niż w przypadku jednodniowych ostrych bóli miesiączkowych. Stwierdził, że jak wymiotuję, to mam sobie żołądek przebadać, bo od pigułek to niemożliwe... Dziś wiem, że to jeden z najczęstszych skutków ubocznych. Przy innej wizycie zapytałam o cytologię, ale dr Tomiczek wyjaśnił mi, że jest zbędna, a poza tym musiałabym za nią zapłacić. Od innego lekarza po wywiadzie uslyszałam, że mam jak najszybciej odstawić pigułki. Dziś leczę się z powiłkań po przyjmowaniu pigułek u neurologa. Uważam, że to bardzo nieodpowiedzialny człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Norbert Foltyński

  Urolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Urologiczny NZOZ Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna

   Kompetentny, życzliwy, świetny specjalista. Cierpliwie tłumaczy, ma doskonałe podejście do pacjenta.

  • To On zupełnie bezinteresownie wytłumaczył mi na czym polega moja choroba jak się ja leczy.I to wszystko w szpitalu w czasie ustalania terminu zabiegu.Do dzisiaj nie spotkałam tak empatycznego lekarza urologa.Poza tym jest sympatyczny miły i uśmiechnięty !Wszystkim polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu