Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Top-Med

ul. Piłsudskiego 12

32-200, Miechów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Top-Med

Piłsudskiego 23

32-200, Miechów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Top-Med

Jagiellońska 15/17

32-200, Miechów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Muszalski

  Onkolog, lek.

  • B

   Dr Muszalski to specjalista jakich mało w tych czasach wraz z Dr Rysz prowadzą moją żonę kyóra pierwszą konsultację onkologiczną miała na oddziale onkologi w szpitalu Jana Pawła W Krakowie i tam usłyszeliśmy coś co załamało nam całe życie . Na szczęście poszliśmy za namową pewnej pani na konsultację do szpitala na Garncarską szpital im.Marii K S . I dzięki temu zabłysło światełko, jeszcze żona jest w trakcie leczenia ale efekty są bardzo obiecujące także już dziękujemy za daną szanse którą wykorzystujemy na 1000 procent polecamy i dziękujemy za wsparcie całemu personelowi Kliniki Nowotworów Układowych i Uogólnionych Garncarska 11 .Ale przedewszystkim dziękujemy Dr Tomaszowi Muszalskiemu i Pani Dr Barbara Rysz za profesjonalne podejście i wsparcie pacjenta za co serdecznie dziękujemy

  • O

   Z całego serca POLECAM Pana doktora!!! Trafiłam do niego "przez przypadek" a teraz rozumiem, że sam Bóg mnie do niego skierował. Dr Muszalski jest lekarzem z powołania: konkretne, profesjonalne, a za razem bardzo ludzkie podejście. Trafiłam do niego po kilku wizytach u innych lekarzy, gdzie byłam skierowana na badanie TK, po czym pan doktor stwierdził, że w moim przypadku bardziej skutecznym będzie PET. Zaskoczył mnie tym, że osobiście poszedł do lekarza, który skierował mnie na TK i "przekonał" go do PET. WOW! Będąc pod jego opieką zawsze dostawałam wszelkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na moje pytania. On zawsze znalazł dla mnie czas, żeby wysłuchać i pomóc. A mimo to że w trakcie leczenia musiałam przejść do innego lekarza, mogłam przyjść do niego na konsultacje jak do swojego lekarza. Dr Muszalski sprawił że naprawdę czułam się pod OPIEKĄ medyczną. Szacunek i ogromna wdzięczność!!!


 • Krzysztof Maurycy Włodarczyk

  Chirurg, Urolog,

  • P
   Lokalizacja: EskulapUsługa: usuwanie znamion

   Jestem mega zadowolona jako z chirurga jeden z najsympatyczniejszych lekarzy u jakich do tej pory byłam. Lekarz w wielkim doświadczeniem zawsze służący dobra rada oraz zaangażowaniem w to co robi. Bardzo fachowa pomoc. Na ta chwilę przechodzę 6 zabieg usuwania znamion na twarzy i jestem mega zadowolona z precyzji oraz sumienności Pana doktora.

  • A

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza...a nawet z całego serca odradzam. Byłam u niego tylko raz i to była strata czasu i nerwów. Wizyta kilkuminutowa, zero jakiegokolwiek wywiadu poza ogólnym pytaniem co mi dolega. Po tym pytaniu powierzchowne badanie, które wg tego lekarza niczego nie wykazało. Totalny brak zainteresowania problemem pacjenta, odhaczanie tylko kolejnych pacjentów, olewka na maksa, lekceważące podejście. Zresztą sam fakt, że ten urolog przyjął 20 (!) pacjentów w ciągu godziny o czymś świadczy.Na korytarzu też krążyły o nim niepochlebne opinie.