Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Top-Med

ul. Piłsudskiego 12

32-200 , Miechów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Top-Med

Piłsudskiego 23

32-200 , Miechów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Top-Med

Jagiellońska 15/17

32-200 , Miechów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Michalska

  Psycholog, Dietetyk, mgr

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani zna się bardzo dobrze na swoim fachu. Najważniejsze że robi to co lubi i robi to dobrze z pełnym zaangażowaniem. Dzięki Pani R. Nauczyłem się wiele o dobrym żywieniu i odpowiednich dla mnie ćwiczeniach.

  • M
   Lokalizacja: Złoty Środek Psychodietetyka i trening personalny Renata MichalskaUsługa: konsultacja psychologiczna

   Pani Renata bardzo mi pomogła, miałem problemy z niedowagą. Zaczęliśmy od konsultacji i dobraniu odpowiedniej diety, która przyniosła bardzo duże efekty. Od lat starałem się przytyć i nic. Po stosowaniu się do diety tygodniowo waga szła w górę o pół kg. Ważyłem 60 kg a po dwóch miesiącach ważę 65 kg. Moja waga rozkłada się ładnie a przy treningach z Panią Renatą cialo nabiera ładnego wyglądu. Miałem również problem ze stresem który wpływał na moją motywację i efekty spadały . Pani Renata uświadomiła mnie jaki stres ma duży wpływ na efekty i zaczęła ze mną pracować nad motywacją i radzeniem sobie ze stresem. Teraz stres nie wpływa na mnie a efekty pracy są bardzo widoczne. Pani Renata bardzo zaangażowała się w pomoc mi. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Paweł Kwasek

  Radiolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: USG piersi

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Badanie wykonywane jest bardzo dokładnie więc po wizycie jestem spokojna ze wszysyko jest ok :-) pełen profesjonalizm

  • A
   Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: USG piersi

   Bardzo polecam. Wizyta szczegółowa, dokładna. Miła atmosfera. Wszystko na najwyższym poziomie, Pan Paweł bardzo miły, konkretny. Polecam na pierwszą i kolejne wizyty Dziękuję za dawkę wiedzy.

  Zobacz wszystkie opinie (130) o tym lekarzu


 • Tomasz Muszalski

  Onkolog, lek.

  • B

   Dr Muszalski to specjalista jakich mało w tych czasach wraz z Dr Rysz prowadzą moją żonę kyóra pierwszą konsultację onkologiczną miała na oddziale onkologi w szpitalu Jana Pawła W Krakowie i tam usłyszeliśmy coś co załamało nam całe życie . Na szczęście poszliśmy za namową pewnej pani na konsultację do szpitala na Garncarską szpital im.Marii K S . I dzięki temu zabłysło światełko, jeszcze żona jest w trakcie leczenia ale efekty są bardzo obiecujące także już dziękujemy za daną szanse którą wykorzystujemy na 1000 procent polecamy i dziękujemy za wsparcie całemu personelowi Kliniki Nowotworów Układowych i Uogólnionych Garncarska 11 .Ale przedewszystkim dziękujemy Dr Tomaszowi Muszalskiemu i Pani Dr Barbara Rysz za profesjonalne podejście i wsparcie pacjenta za co serdecznie dziękujemy

  • O

   Z całego serca POLECAM Pana doktora!!! Trafiłam do niego "przez przypadek" a teraz rozumiem, że sam Bóg mnie do niego skierował. Dr Muszalski jest lekarzem z powołania: konkretne, profesjonalne, a za razem bardzo ludzkie podejście. Trafiłam do niego po kilku wizytach u innych lekarzy, gdzie byłam skierowana na badanie TK, po czym pan doktor stwierdził, że w moim przypadku bardziej skutecznym będzie PET. Zaskoczył mnie tym, że osobiście poszedł do lekarza, który skierował mnie na TK i "przekonał" go do PET. WOW! Będąc pod jego opieką zawsze dostawałam wszelkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na moje pytania. On zawsze znalazł dla mnie czas, żeby wysłuchać i pomóc. A mimo to że w trakcie leczenia musiałam przejść do innego lekarza, mogłam przyjść do niego na konsultacje jak do swojego lekarza. Dr Muszalski sprawił że naprawdę czułam się pod OPIEKĄ medyczną. Szacunek i ogromna wdzięczność!!!


 • Krzysztof Maurycy Włodarczyk

  Chirurg, Urolog,

  • P
   Lokalizacja: EskulapUsługa: usuwanie znamion

   Jestem mega zadowolona jako z chirurga jeden z najsympatyczniejszych lekarzy u jakich do tej pory byłam. Lekarz w wielkim doświadczeniem zawsze służący dobra rada oraz zaangażowaniem w to co robi. Bardzo fachowa pomoc. Na ta chwilę przechodzę 6 zabieg usuwania znamion na twarzy i jestem mega zadowolona z precyzji oraz sumienności Pana doktora.

  • A

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza...a nawet z całego serca odradzam. Byłam u niego tylko raz i to była strata czasu i nerwów. Wizyta kilkuminutowa, zero jakiegokolwiek wywiadu poza ogólnym pytaniem co mi dolega. Po tym pytaniu powierzchowne badanie, które wg tego lekarza niczego nie wykazało. Totalny brak zainteresowania problemem pacjenta, odhaczanie tylko kolejnych pacjentów, olewka na maksa, lekceważące podejście. Zresztą sam fakt, że ten urolog przyjął 20 (!) pacjentów w ciągu godziny o czymś świadczy.Na korytarzu też krążyły o nim niepochlebne opinie.