Centrum Medyczne Suliga

Centrum Medyczne Suliga

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Suliga
Meliorantów 3, 42-200 Częstochowa
Centrum Medyczne Suliga logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Suliga Inny

  Pan doktor jest świetnym fachowcem. Miałam zabieg prostowania przegrody nosowej i usuwanie garbka z nosa. Bardzo kontakt z pacjentem. Polecam bardzo serdecznie.

  L
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Maria Drewienkiewicz-Suliga operacja przegrody nosowej

  Lekarz o wysokiej etyce zawodowej, pelen profesjonalizmu wraz z ludzkim podejsciem do sprawy.
  Bardzo szybki kontakt mailowy. Polecam Bardzo Szczerze:)
  (Operacja Przegrody Nosowej)

  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Suliga redakcja piersi

  Miałam zmniejszenie biustu.co prawda jestem kilka dni po operacji,efekt finałowy bedzie za bardzo długo,ale wiem jedno-jestem przeszczęśliwa.lekarz cudowny pod każdym względem,pielęgniarki przesympatyczne,pomocne.dziękuję i polecam tą klinike.

  B
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Maria Drewienkiewicz-Suliga FESS, korelacja przegrody, trzeci migdał

  Do Pani doktor trafiłem przeglądając w internecie ceny zabiegów za FESS - bardzo konkurencyjne względem innych ośrodków. Na wizycie kontrolnej, Pani doktor zauważyła u mnie ropiejący migdał gardłowy, o którym nie miałem pojęcia, że nie był wcześniej wycięty (a powinien). Dodam, że przed Panią doktor kilku laryngologów oglądało gardło i żaden nie zauważył problemu. Już sam ten fakt powoduje, że widać większe doświadczenie względem koleżanek i kolegów po fachu.
  Sam zabieg bez większych problemów, ośrodek i opieka naprawdę super. W zasadzie do niczego nie dałoby się przyczepić, może tylko do tego, że wifi działało bardzo słabo.
  Szczerze polecam, nie wiem czy da się zrobić lepiej sam zabieg i późniejszą hospitalizację za taką cenę - na pewno nie we Wrocławiu (który fachowców na pewno ma, ale i ceny dwa razy wyższe).

  J
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Maria Drewienkiewicz-Suliga usunięcie zmiany w zatoce szczękowej

  Kompetencja i perfekcjonizm, a do tego zrozumienie obaw i troska o pacjenta (przed i po zabiegu - FESS). Pani Doktor wytłumaczyła, jak będzie wyglądał zabieg i wszystko potoczyło się bez komplikacji. Szczerze polecam Panią Doktor i samą klinikę - ceny bowiem mają konkurencyjne (zdecydowanie niższe niż w Krakowie), a standard opieki wysoki - jak w 5* hotelu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania